PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام دوستان یه راهنمایی کوچیک در مورد بازی dark souls 3 میخواستم.
میدونم باید توی تاپیک خودش مطرح میکردم ولی هرچقدر گشتم تاپیکو پیدا نکردم لطفا همینجا جوابمو بدین ممنون

من دارم از روی راهنمای سایت گیمفا بازی میکنم یه جای راهنما گفتن که از روح باس ها برای گرفتن روح استفاده نکنید چون با روح باس ها میشه ایتم های ارزشمندتری گرفت... من چجوری میتونم روح باس و روح بقیه رو از هم تشخیص بدم؟ اینا که همش یه جا میرن
خداییش یه نفر توضیح بده برام که چجوری باید بفهمم روح باس کجا میره و روح بقیه کجا چجوری باید جداشون کنم؟ و از روح باس استفاده نکنم فلن

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
میدونم باید توی تاپیک خودش مطرح میکردم ولی هرچقدر گشتم تاپیکو پیدا نکردم لطفا همینجا جوابمو بدین ممنون

من دارم از روی راهنمای سایت گیمفا بازی میکنم یه جای راهنما گفتن که از روح باس ها برای گرفتن روح استفاده نکنید چون با روح باس ها میشه ایتم های ارزشمندتری گرفت... من چجوری میتونم روح باس و روح بقیه رو از هم تشخیص بدم؟ اینا که همش یه جا میرن
خداییش یه نفر توضیح بده برام که چجوری باید بفهمم روح باس کجا میره و روح بقیه کجا چجوری باید جداشون کنم؟ و از روح باس استفاده نکنم فلن
سلام
شما هر دشمنی رو تو بازی بکشی، چه باس فایت، چه مینی باس، چه دشمنای معمولی، SOULS بهت میده، که اون پایین با شماره می زنه، با اون SOULS ها میشه لول اپ کرد و شبیه ایتم ها نیست! و اون ایتم های SOULS هم بعد از کشتن باس فایت ها به دست میاد که میدی به اون لرد که بالای یکی از صندلی ها نشسته، تقریبا بهترین و خفن ترین ایتم های کل بازی رو داره پس به هیچ عنوان SOULS های رو که از باس فایت ها بهدست میاری استفاده نکن
اینم لینک ویکی پدیای بازی، تقریبا هر SOULS رو که از باس فایت ها میگیری، شکل و شمایلشو و ایتم های رو که میده با جزئیات نشون میده.
Boss Souls - Dark Souls 3
در ضمن سعی کن خودت بازی رو بری و کمک استفاده نکن، منم اولین بار فقط همون شوالیه های دم باس فایت اول رو تا یک هفته نتونستم بزنم، الان تو بازی NG+ 17 هستم! تقریبا مپ بازی رو بگرد، و هر دشمن استراتژی شو یاد بگیر کل ایتم های بازی رو پیدا میکنی بازیش اصلا سخت نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S A A M

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304

در تکمیل پاسخ دوستمون. اون روح باس ها تو اینونتری اون پایین با رنگهای زرد و آبی مشخصه. که تو بونفایر شراین میری بالا اون جا رو یه صندلی یه پیرمرد نشسته. مثلا میتونی با دادن روح یکی از باس ها اسلحه ی همون باس رو از پیرمرده بگیری. یعنی می تونی صاحب اسلحه ی باسها بشی. یه چیز دیگه هم بهت بگم هر جا به مشکل برخوردی همون مشکل رو با انگلیسی تو یوتیوب تایپ کن صد تا ویدئو برات میاره.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
سلام
شما هر دشمنی رو تو بازی بکشی، چه باس فایت، چه مینی باس، چه دشمنای معمولی، SOULS بهت میده، که اون پایین با شماره می زنه، با اون SOULS ها میشه لول اپ کرد و شبیه ایتم ها نیست! و اون ایتم های SOULS هم بعد از کشتن باس فایت ها به دست میاد که میدی به اون لرد که بالای یکی از صندلی ها نشسته، تقریبا بهترین و خفن ترین ایتم های کل بازی رو داره پس به هیچ عنوان SOULS های رو که از باس فایت ها بهدست میاری استفاده نکن
اینم لینک ویکی پدیای بازی، تقریبا هر SOULS رو که از باس فایت ها میگیری، شکل و شمایلشو و ایتم های رو که میده با جزئیات نشون میده.
Boss Souls - Dark Souls 3
در ضمن سعی کن خودت بازی رو بری و کمک استفاده نکن، منم اولین بار فقط همون شوالیه های دم باس فایت اول رو تا یک هفته نتونستم بزنم، الان تو بازی NG+ 17 هستم! تقریبا مپ بازی رو بگرد، و هر دشمن استراتژی شو یاد بگیر کل ایتم های بازی رو پیدا میکنی بازیش اصلا سخت نیست.
داداش مرسی بابت پاسخت
ولی در مورد اینکه میگی بازیو خودت برو و سخت نیست باهات موافق نییستم! اتفاقا اینجور بازی ها رو باید با راهنما رفت در غیر اینصورت کاملا ادم گیج میشه و از بازی زده میشه من که اینجوریم! در ضمن من با راهنما میرم اتفاقا خیلی بازی برام جذابتر شده چون تو راهنما مو به مو همه چیو توضیح میده از مسیرایی که باید بری تا داستان تک تک شخصیت ها...

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
داداش مرسی بابت پاسخت
ولی در مورد اینکه میگی بازیو خودت برو و سخت نیست باهات موافق نییستم! اتفاقا اینجور بازی ها رو باید با راهنما رفت در غیر اینصورت کاملا ادم گیج میشه و از بازی زده میشه من که اینجوریم! در ضمن من با راهنما میرم اتفاقا خیلی بازی برام جذابتر شده چون تو راهنما مو به مو همه چیو توضیح میده از مسیرایی که باید بری تا داستان تک تک شخصیت ها...
Dark Souls 3
تاپیک دارک سولز 3

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
داداش مرسی بابت پاسخت
بلادبورن اولین تجربم بود از این سری بازیها واسه همین با راهنما رفتم، از راهنما هم با فاصله استفاده کن مثلا از یک باس تا باس دیگه برو بعد برگرد با راهنما برو که جایی جا نذاشته باشی اگه بخای نیم ساعت بری بعد راهنما نگاه کنی حال نمیده ، من خودم تازه دارک سه شروع کردم بدون راهنما میخام برم اینطوری حال بیشتر میده هر چند خیلی چیزا جا میمونه که دفعه دوم میرم سراغ راهنما که کاملش کنم ،

یک پیج اینستاگرام اسمش sunbro.ir هست نحوه کشتن باس ها بهترین سلاح و کاربرد ایتم ها و داستان شخصیت ها و .... واسه دارک سولز گذاشته
واسه بلادبورن هم داره ، تازه میخاد شروع کنه واسه سکیرو هم بزاره

• Like

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
خداییش توی این نظر سنجی تاپیک چرا اکثرا به بلادبورن رای دادن؟ چون تاپیک بازیه؟ خداییش دارک سولز خیلی بزرگتر و عظیم تر از بلادبورنه هم سلاح هاش هم ایتماش اصن همه چیزش خیلی بیشتر و متنوع تر از بلاد بورنه و به نظرم دارک سولز خداییش بهتر از بلادبورنه تازه من الان اولای بازیم تازه سه تا باسو زدم... ادامش چه شود

• Like
Reactions: milad.sha

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
دوستان این پری کردن چطوری بود؟
بعد از کلی وقت باز میخوام بازی کنم ولی یادم نمیاد
ی سوال دیگه:
من هر سری که باز یکردم پیرزن رو که مکان امن میخواست فرستادمش به Cathedral Ward حالا اگر به کلینیک بفرستمش چه اتفاقی میفته؟

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
داداش باید dlc تو بازی بدست بیارم چطوری یا بخرم

dlc یا بسته الحاقی محتوای اضافه ای هست که بازیسازها علاوه بر نسخه اصلی معرفی میکنن و غالبا میفروشنش و چیزی نیست که توی نسخه معمولی بازی بدستش بیاری
اگه نسخه کامل بازی یا goty داری باهاش هست
اگه نسخه معمولی باید dlc old hunters رو بخری

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان این پری کردن چطوری بود؟
بعد از کلی وقت باز میخوام بازی کنم ولی یادم نمیاد
ی سوال دیگه:
من هر سری که باز یکردم پیرزن رو که مکان امن میخواست فرستادمش به Cathedral Ward حالا اگر به کلینیک بفرستمش چه اتفاقی میفته؟

برای پری کردن باید روی دشمنت با R3 لاک کنی درست در لحظه ای که دشمن ضربه رو وارد میکنه با تیر بزنیش،

masiha206

کاربر سایت
Sep 4, 2016
11
نام
میلاد سبحانی
dlc یا بسته الحاقی محتوای اضافه ای هست که بازیسازها علاوه بر نسخه اصلی معرفی میکنن و غالبا میفروشنش و چیزی نیست که توی نسخه معمولی بازی بدستش بیاری
اگه نسخه کامل بازی یا goty داری باهاش هست
اگه نسخه معمولی باید dlc old hunters رو بخری
ممنون پس باید old huntero بگیرم تو فکرش بودم مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر