PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
انقدر معتادش شدم 3 بار پشت هم تمامش کردم به همراه DLC :D داشتم میرفتم واسه دور چهارم دیگه زدم پاکش کردم :D شاهکاره قرن
مقصد بعدی Dark Souls 3
رفیق دی ال سی باید لول چند برم؟ الان ۷۲ هستم اما همون اولش سه تا هانتر میان سمتم خیلی سخته هم منو می‌زنن هم موجودات داخل بازیو

• Like
Reactions: J. Constantine

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
رفیق دی ال سی باید لول چند برم؟ الان ۷۲ هستم اما همون اولش سه تا هانتر میان سمتم خیلی سخته هم منو می‌زنن هم موجودات داخل بازیو
DLC نسبت به بازی اصلی خیلی سخت تره. من خودم تو دور دوم با لول ۱۳۰ اینا بود DLC رو شروع کردم لول ۷۲ به نظرم زوده برای شروع

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
انقدر معتادش شدم 3 بار پشت هم تمامش کردم به همراه DLC :D داشتم میرفتم واسه دور چهارم دیگه زدم پاکش کردم :D شاهکاره قرن
مقصد بعدی Dark Souls 3
من نصف بیشتر وقتم تو دارک سولز تو قسمت جلوی کلیسا با بقیه پلیرها pvp میزنم. شیش هفت نفر با هم سه نفر اینور سه چهار نفر اونور یه بزن بزنی میشه خدا میدونه

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

مقصد بعدی Dark Souls 3
تو بلادبورن هم این اواخر بیشتر زنگوله قرمزه رو میزدم تو قسمت باس میکلاش. یارو منتظر بود یکی بیاد کمکش یهو من با رنگ قرمز ظاهر میشدم جلوش. بعد میکشتمش. یه حالی میداد. یارو از ترس میرفت داخل باس. یعنی از باس میکلاش هم وحشت ناک ترن اونهایی که با زنگوله قرمز میان

دوستان یه سوال من قبلا بلاد بورن رو خریده بودم حذفش کردم دوباره دانلود کردم از تو کتابخونه امشب دی ال سی رو هم خریدم چرا اون تو لیست دانلود نمیره؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
دوستان یه سوال من قبلا بلاد بورن رو خریده بودم حذفش کردم دوباره دانلود کردم از تو کتابخونه امشب دی ال سی رو هم خریدم چرا اون تو لیست دانلود نمیره؟

دی ال سی تویه آپدیت بازی هست و جدا نمیتونی بزاری دانلود. رو آیکون بازی آپشنزو بزن بعد برو گزینه ی آخری که اینفورمیشن هست و بعد add-on بزنی اونجا میگه نصبه یا نه.

• Like
Reactions: Syamak8808

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان طبق مطالب این صفحه به آیتم moon rune رسیدم که باعث میشه ۳۰ درصد بلاداکو بیشتر بگیرم،حالا یه سوال این rune از هرکدوم فقط یکی میشه گذاشت یا میشه باقیشونم همزمان استفاده کرد و درصد بیشتری گرفت؟؟
بعد اینکه کدوم سلاح رو لول ۱۰ کنم شخصیتم بیشتر استرنج داره و فعلا دور اول بازی هستم نزدیک باس اخرش

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
دوستان طبق مطالب این صفحه به آیتم moon rune رسیدم که باعث میشه ۳۰ درصد بلاداکو بیشتر بگیرم،حالا یه سوال این rune از هرکدوم فقط یکی میشه گذاشت یا میشه باقیشونم همزمان استفاده کرد و درصد بیشتری گرفت؟؟
بعد اینکه کدوم سلاح رو لول ۱۰ کنم شخصیتم بیشتر استرنج داره و فعلا دور اول بازی هستم نزدیک باس اخرش
هر 3تاشو میتونی همزمان بندازی روی کاراکتر. بهترین کزینه Ludwig's Holy Blade هستش که فک کنم اسکیل 12 میخواد و استرنگث 16. اگر DLCهم داری که بهترین گزینه Whirligig Saw هستش.

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
هر 3تاشو میتونی همزمان بندازی روی کاراکتر. بهترین کزینه Ludwig's Holy Blade هستش که فک کنم اسکیل 12 میخواد و استرنگث 16. اگر DLCهم داری که بهترین گزینه Whirligig Saw هستش.
یعنی سه تاشو بندازم ۶۰ درصد بلاداکو میده؟ فکر نکنم اینجوری بشه استفاده کرد یبار تست کنم ببینم چی میشه
سلاخ لادویگ رو دارم لولش هم ۹ شده دی ال سی هم تازه شروع کردم ممنون

• Like
Reactions: J. Constantine

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
رفقا من بازی رو دور اول با لول ۱۵۰ تموم کردم بعد یادم نبود اگر برم سمت باس آخر دیگه قبرها و مراحل رو نمیشه سرچ کرد برای همین dlc موند حالا که دور جدید شروع کردم dlc خیلی سختر شده الان لول رو باید ببرم بالاتر یا با همین لول برم ؟
راستی این لباسها فقط ظاهر دارن؟

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
رفقا من بازی رو دور اول با لول ۱۵۰ تموم کردم بعد یادم نبود اگر برم سمت باس آخر دیگه قبرها و مراحل رو نمیشه سرچ کرد برای همین dlc موند حالا که دور جدید شروع کردم dlc خیلی سختر شده الان لول رو باید ببرم بالاتر یا با همین لول برم ؟
راستی این لباسها فقط ظاهر دارن؟
نترس برو. یه کم سختر میشه. سوال دومت یعنی چی؟ زیر پیرهن رو میگی؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
نترس برو. یه کم سختر میشه. سوال دومت یعنی چی؟ زیر پیرهن رو میگی؟

سر باس اول دی ال سی دسته رو کبوندم تو دیوار
لعنتی ضربه هاش انگار باگه از هرجا می‌زنه میترکونه
اره لباسهای بازی منظورمه اصلا تاثیری دارن یا فقط برای خوشگلی درست کردن

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سر باس اول دی ال سی دسته رو کبوندم تو دیوار
لعنتی ضربه هاش انگار باگه از هرجا می‌زنه میترکونه
اره لباسهای بازی منظورمه اصلا تاثیری دارن یا فقط برای خوشگلی درست کردن
لباس ها هر کدوم در برابر سمی شدن یه توانایی خاصی دارند فکر کنم. در مورد باس اول دی ال سی من و تو عجله داریم که بزنیمش در حالی که بعضی ها اینقدر تمرین می کنند حتی نمیزارن یه ضربه هم بخورن باس رو میکشن. من خودم بازی رو الان هم آنلاین میرم. قبل از باس از سیو بازی بک آپ بگیر تا آیتم‌های آتیش که بهش حساسه از دست ندی با هر بار مردن.

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
کسی هست برای chalice dungeon همین amygdala کمک کنه منو؟ دیونه شدم! milad_51 psn
pass برای coop :
123qwe
ببین من آیتم چلیس ها رو فعلا لازم دارم ولی یه راه بهت میگم سه سوته دو نفر میان کمکت. ببین یه برنامه هست هم برای گوشی هست هم برای پلی استیشن اسمش اینه ps4 Community اونجا تو قسمت سرچش مینویسی bloodborne برات انجمن های بلادبورن رو میاره. دو تا انجمن بزرگ توش هست تو هر دو تا عضو میشی. بعد تو قسمت تایپش با زبان انگلیسی مینویسی آی نییید هیلپ پس ورد و مکان رو هم مینویسی سه سوته میان کمکت.

• Like
Reactions: milahi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر