PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
چیه این بازی تمام تنم داره میلرزه
واقعا شاهکاره مخصوصاً طراحی شهر
دوستان من لولم ۳۲ هست تازه رسیدم به باس سوم که سمی میکنه
یه سوال دارم وقتی روح هایی که بدست اوردم توسط باش شکست میخورم دیگه برنمیگرده؟ یعنی وقتی میرم دپبترع سمت باس روح ها نیست ، هانترهای بازی هم باهام دشمن شدن اوناهم وقتی میکشنم روخ هام معلوم نیست دست می میوقته خیلی رو اعصابه

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
چیه این بازی تمام تنم داره میلرزه
واقعا شاهکاره مخصوصاً طراحی شهر
دوستان من لولم ۳۲ هست تازه رسیدم به باس سوم که سمی میکنه
یه سوال دارم وقتی روح هایی که بدست اوردم توسط باش شکست میخورم دیگه برنمیگرده؟ یعنی وقتی میرم دپبترع سمت باس روح ها نیست ، هانترهای بازی هم باهام دشمن شدن اوناهم وقتی میکشنم روخ هام معلوم نیست دست می میوقته خیلی رو اعصابه

اگه باس بکشه و بلاد داشته باشی روی زمین میمونه و باس نمیتونه برداره ولی اگه دشمن معمولی بکشه یا روی زمین میوفته (یه دایره قرمزه روی زمین که نور ازش بیرون میاد) یا هم دشمنی که اون دور و بر هست برمیداره که از چشماش میشه فهمید. (چشماش آبی نورانی میشه)

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
اگه باس بکشه و بلاد داشته باشی روی زمین میمونه و باس نمیتونه برداره ولی اگه دشمن معمولی بکشه یا روی زمین میوفته (یه دایره قرمزه روی زمین که نور ازش بیرون میاد) یا هم دشمنی که اون دور و بر هست برمیداره که از چشماش میشه فهمید. (چشماش آبی نورانی میشه)
درسته متوجه این موضوع شدم اما وقتی باس منو میکشه اصلا بلادها نمیمونه نمیدونم چرا اینجوری میشه
بعد یه سوال دیگه
وقتی مثلا 20 هزاربلاد دارم میمیرم فقط یکبار فرصت دارم بدون اینکه کشته بشم برم سراغ اون بلادها و اگر بمیرم کلا بلادها سوخت میشه؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
درسته متوجه این موضوع شدم اما وقتی باس منو میکشه اصلا بلادها نمیمونه نمیدونم چرا اینجوری میشه
بعد یه سوال دیگه
وقتی مثلا 20 هزاربلاد دارم میمیرم فقط یکبار فرصت دارم بدون اینکه کشته بشم برم سراغ اون بلادها و اگر بمیرم کلا بلادها سوخت میشه؟

اگه باس بکشه و بلاد هم داشته باشی (حتی 1 دونه)حتما همون منطقه باس میوفته زمین. تا حالا را منم باگ نشده که بلاد نیوفته زمین!!

بله. فقط یبار فرصت داری. اگه قبل برداشتن بمیری اون بلاد ها کلا حذف میشه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ببین دوست عزیز حجم بازی من با ابدیت 36 گیگ هست به نظرت دی ال سی باهاشه؟

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

اپدیت برای نسخه عادی همراه با dlc دانلود میشه ولی dlc فعال نیست شما باید ببینی رو دیسک بازیت چی نوشته یا چه نسخه ی دیجیتال از بازیو خریدی

• Like
Reactions: Syamak8808

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
اپدیت برای نسخه عادی همراه با dlc دانلود میشه ولی dlc فعال نیست شما باید ببینی رو دیسک بازیت چی نوشته یا چه نسخه ی دیجیتال از بازیو خریدی
من یه بار تخفیف خورده بود نوشته بود full game. اون رو خریدم. رو بازی این هم نوشته آخرش bloodborne tm. آخرش اون tmرو نوشته. به نظرت دی ال سی باهاشه؟ یا همون سنگ قبر دومی اون بالا اگه تو بازی باشه اون علامت این نیست که دی ال سی باهاشه؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یبار از منو PS4 روی بازی برید و دکمه Options رو بزنید و Information رو انتخاب بکنید. یه قسمتی هست نوشته Installed add-Ons. اون رو بزنید اگر Old Hunter بود که یعنی دی ال سی نصبه. اگه کلا گزینه Installed ... نبود یعنی دی ال سی رو ندارید.

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
یبار از منو PS4 روی بازی برید و دکمه Options رو بزنید و Information رو انتخاب بکنید. یه قسمتی هست نوشته Installed add-Ons. اون رو بزنید اگر Old Hunter بود که یعنی دی ال سی نصبه. اگه کلا گزینه Installed ... نبود یعنی دی ال سی رو ندارید.
راستی قیمت دی ال سیش چنده؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
من چندتا سوال دارم
نسخه ای که بازی میکنم اکانت هکی هست بهم گفتن نسخه کامل به همراه dlc هست و طبق راهنماها توسط یه موجودی که روی دیوار بود گرفته شدم و رفتم یه منطقه دیگه پس اونجا همون dlc هست؟
چجوری انلاین به دیگران اتک بزنم؟ اسمال رینگ رو با ۱ عدد اینسایت خریدم ولی وقتی وارد دنیای دیگران میشم سریع میاد به حالت اول نمیشه مبارزه کرد
سلاح blad of mercy هرچی میگردم پیدا نمیکنم اون هانتری که سلاح رو داشته هم کشتم اما نمی‌دونم چرا وقتی کشتمش اون آیکن مربوطه برام فارم نشد و سلاح نمیاد تو لیست خرید،راه دیگه ای نداره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر