Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
سلام دوستان،من تازه بازیو روی pc گرفتم...قبلا نزدیک ۲ سال روی کنسول تجربه ی بازیو دارم...ممنون میشم اگه گروهی توی تلگرام دارید منو ادد کنید توش که بتونیم با همدیگه بازی کنیم
سلام عزیز ای دی یوپلی ات رو بده تا با هم بازی کنیم منم از سیزن اول دارم بازی میکنم

• Like
Reactions: rosoneri9

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان...
من الان چند روزه به یه مشکلی برخوردم بعضی اوقات مثلا از هر 5 یا 6 تا مچی که میرم یکی یا دوتاش بازی برام لگ میشه... لگ به اون معنا نیست یجورایی بک میخورم هی برمیگردم جایی که بودم. پینگ هم نگاه میکنم اوکیه نه تایم اوت دارم نه پکت لاست، fps هم اوکیه...حالا مشکل بنظرتون از چیه از اون سروریه که اون مچ بهش جوین میشم یا از پی سی و از منه ؟
بعید میدونم از سمت من باشه چون هم نت اوکیه هم شرایط بازی مثل fps اینا بعد این لگ عادی نیست هی بک میخورم انگار با سرور مشکل داره نمیدونم حالا نظرتون چیه ؟

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
سلام دوستان...
من الان چند روزه به یه مشکلی برخوردم بعضی اوقات مثلا از هر 5 یا 6 تا مچی که میرم یکی یا دوتاش بازی برام لگ میشه... لگ به اون معنا نیست یجورایی بک میخورم هی برمیگردم جایی که بودم. پینگ هم نگاه میکنم اوکیه نه تایم اوت دارم نه پکت لاست، fps هم اوکیه...حالا مشکل بنظرتون از چیه از اون سروریه که اون مچ بهش جوین میشم یا از پی سی و از منه ؟
بعید میدونم از سمت من باشه چون هم نت اوکیه هم شرایط بازی مثل fps اینا بعد این لگ عادی نیست هی بک میخورم انگار با سرور مشکل داره نمیدونم حالا نظرتون چیه ؟

منم همین مشکلو دارم
هم تو بازی Apex هم Pubg

نزدیک 10 ثانیه هم بک میخورم !

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
بچه ها بین مایسترو و ماوریک کدومو بگیرم؟
مِینم تو دفاع داکه

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
مایسترو یکی از اوپراتورایی هستش که دست اهلش بیفته میتونه حسابی به تیم کمک کنه! تفنگشم مثل تفنگ داک ACOG داره ولی به خاطر ریکویلش یکم سخته با ACOG ازش استفاده کنی.
ماوریک هم یه تفنگ خیلی خوب داره و ابزارشم برای جلوگیری از bandit trick به درد میخوره و اگه حریفا صدای وسیلشو نشنون دهنشون صاف میشه :D البته این سوراخاش بعضی وقتا میتونه تیم خودی رو هم نابود کنه :D
در کل دوتا اوپراتور کاملا متفاوتن باید ببینی کدومشون بیشتر به کارت میاد!

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
سلام
بازی هیچ مچی برای من پیدا نمیکنه
کسی میدونه مشکل از چیه؟؟

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
سرور بازی رو عوض کن بزارش روی weu
برو به مسیر
Code:
C:\Users\user khodet\Documents\My Games\Rainbow Six - Siege
فایل gamesetting رو باز کن برو خط آخر DataCenterHint=default از حالت دیفالت بزارش روی حالت weu یعنی بشه DataCenterHint=weu

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
توی این آپدیت جدیده دو تا تغییر خیلی عالی پیش اومده
پینگ وضعیتش نسبت به آپدیت قبلی خیلی بهتر شده و الان روی 100 تا 130 میاد و اذیت اصلاً نمی کنه وتوب اتک های 1v1 وقتی رودر رو میشی اذیت نمی کنه.
قدرت تیر lesion خیلی عالی شده قبلاً یه خشاب خالی می کردی کشته نمیشد الان راحت از فاصله دور میشه زدشون بخصوص توی مپ اداره پست ، اتاقی که واگن قطار داخلشه و کنار راه پله ها یه اتاق بایگانی خیلی کوچیک هست اونجا می خوابی که drone دشمن نبینت و راحت همه رو از هر طرفی بیان میشه زد
ولی احساس میکنم قدرت تیراندازی دکتر کمتر شده و باید بیشتر تیر بزنی تا طرف مقابل بمیره.
هیبانا هم فک کنم نحوه تیراندازیش یکم بد شده ولی mute بهتر شده.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
رسما تو پی سی ( کنسول رو خبر ندارم!) دایمند + کوپر یا پلت + برنز رو پاره کردن!! طرف پلت یکه میاد با یه برنز 4 تو یه اسکواد میره تیم حریف میشه همه گلد! بعد جالبه اون برنز 4 تیم رو کری میکنه و نابود میکنن هممونو :))
واقعا رنک بازی ک*شر محض شده! یعنی 80 درصد بازیا یه high rank + low rank هست که میگیره جر میده تیم رو !
منو دوستم دیگه تصمیم گرفتیم این آشغال رو بازی نکنیم تا رنکش درست نشده! رسما توهین به شعور پلیره! یکی با اسکیل دایمند رنکشو تا برنز کوپر پایین آورده بعد میاد با یه های رنک اسکواد میشه و انقد این بازی بروکن و گوه هست که میندازه جلوی گلدای واقعی که نمیتونن بزنن اینارو! اونام خوشحال و ez ez کنان همرو هدشات میکنن میبرن!
یعنی تیم یوبیسافت انقدر گاوه که بعد 3 سال هنوز شعورش نکشیده که یه جوری جلوی این بوست هارو بگیره رسما باید گل بگیرن سر اون استودیو رو!
هی گفتم بی خیال بی خیال ... ولی دیگه رسما 80 درصد مچ ها یه های رنک + لو رنک اسکوادن و دو نفری مث سگ کری میکنن بقیه هم تیمی هاشون 0 کیل 1 کیل!! بعد اینا با +10 کیل بازیو جمع میکنن!

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
ینی حالمون از بازی دیگه داره بد میشه چه وضشه آخه اون از اون وضعیت سرورا و اون از اون حال و هوای بازی ینی قشنگ باگ بوده ازش بازی در اوردن... 3 به 2 تو هرفورد جلو بودیم نتم نه تایم اوت داشته نه چیزی دی سی شد بعد ریکانکت کردن دیدم تو کافم امتیازم نداده، اون از وضعیت رنک که اصن سیستمش معلوم نی بر چی اساسیه تو لول رنک گلد یه تیم میت خوب نداریم حتی یه بار اون ور همه بزنن به ما که میرسه دیگه هیچی تو یه مچی که همه پلت گلد بودن تو تیم ما دوتا کاپر بود اخه چجوری خدا تو یه ممچ میکروفون کار میکنه تو یه مچ نمیکنه بعضی اوقاتم اصلا داخل بازی نمیره همش میزنه یوبی در دسترس نیست باید بری تو سایتش لوگین کنی تا تو بازی میره :| میره تو بازی هم پینگ 150-200هه در حالی که تو بازیای دیگه یا بصورت معمولی 90-100هه...
ینی دمه فنای بازی گرم با این وضعیت اعصاب دارن بازی میکنن یوبی باید پاهاشونم ماچ کنه...ینی قشنگ هرموقع بازی میکنم تا مرز سکته میرم سمه باو

• Like
Reactions: Red Ѵ and jokeram

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا امروز یه اتفاق عجیب افتاد، تو کافه بودیم راند چهارم بازی مساوی شد ، بازی شد 3 - 2 به نفع حریف بعدش ما اتک بودیم بردیم، بازی اتک شدیم باختیم حالا جالب اینه راند 8 هم باز اتک بودیم :D 3 راند پشت سر هم اتک :))

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
104684

از پلت 3 با سولو کیو رسیدم به سیلور یک ! الان برگشتم گلد 4! یه نمونه از مچ ها! طرف راند اول رفته اسپاون پیک و مرده، در جاهم لیو داده! یکی دیگه هم روقتی 3-3 بودیم مرد من شدم 3به1 نوشت gg و لیو داد ! درصورتی که 3به1 رو کلاچ کردم و همرو زدم! 4-3 جلو افتادیم ولی دو راند بعدیشو باختیم :/ دو نفر دیگه هم کلا مرخص ...
انقد سیستم یوبی احمقانه و مسخرست که طرف خوشش نیاد درجا لیو میده میگه چرا نیم ساعت تو این مچ/مپی که خوشم نمیاد بازی کنم؟ لیو میده 15 مین رنک بن میشه بجاش میره کژوال بعد 15 دقیقه میاد یه مچ دیگه سرچ میکنه :)
همون راند یک که یه نفر لیو داد یکی از همه تیمی هام میگه gg! میگم چرا؟ میگه خب میبازیم دیگه 4به5 معلومه میبازیم! قشنگ Copper Mindset رو نمودن ایشون .... هر راندم میرفت اسپاون پیک میمرد منم یا باید ایس میکردم یا 1 به 3 و 1 به 4 میزدم :| 3 راند دقیقا 3v1 رو زدم!
-
بازی کردن رو لپتاپ ، پینگ بالا و اینترنت تخمی رو از یه طرف باید تحمل کرد، از یه طرف هم تیمی های آشغالی مثل همچین افراد و مچ میکنیگ ریده یوبی!

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
آقا این ویس چت قضیش چیه از اپدیت سیزن قبلی واسه من کلا باگ میشه یا کلا علامت ویس چت نمیاد یا اگرم u رو بگیرم علامتش بیاد صدا نمیره کلا اصن انگار قطعه ولی تو تیم اسپیک میکم اوکیه یا دیسکورد یه بارم سیستم رو بردم جای دیگه با یه نت دیگه درست شد هی بگیر نگیر داره اما با نت خونه خودم اصلا کار نمیکنه قضیه چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر