Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
نمیدونم من توهم زدم یا شما هم اینجور فکر میکنید. کیل کم که میبینم بعضیا خیلی ضایع هستن، یعنی دقیق aim طرف رو بدن پلیر قفل میکنه. هک اومده واسه ps4؟؟؟ جوری میزنن که ادم میمونه چی بگه

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
نمیدونم من توهم زدم یا شما هم اینجور فکر میکنید. کیل کم که میبینم بعضیا خیلی ضایع هستن، یعنی دقیق aim طرف رو بدن پلیر قفل میکنه. هک اومده واسه ps4؟؟؟ جوری میزنن که ادم میمونه چی بگه
موس اقا. موس. دهن مارو صاف کردن با موس. k/d اینا جالبه. 2.5 و 3 و 4 و ... بازیشو نگا می کنی تابلو هست موس داره. شات گان میارن ت ت ت ت ....
همینجوری می زن اصلا ریکویل نداره. موس داغون کرده بازیو.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
موس اقا. موس. دهن مارو صاف کردن با موس. k/d اینا جالبه. 2.5 و 3 و 4 و ... بازیشو نگا می کنی تابلو هست موس داره. شات گان میارن ت ت ت ت ....
همینجوری می زن اصلا ریکویل نداره. موس داغون کرده بازیو.
درسته،برا من از همه بدتر اینه که یک سری آدم بیمار هستن تو گیم که يا هم تیمی ميکشن یا damage ميزنن بت :-wهمیشه هم پیدا میشن معمولا تو بازی مگر با دوستات بري تیم خالص یکدست باشه :D

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دنبال یه تیم پایه و خوب میگردم در سطح پلات. کسی اگه جا داره تو تیمش مارو هم خبر کنه. زخم شدیم از بس با این خارجیای گاو بازی کردیم
منم هستم اگر خواستی البته خیلی حرفه ای نیستیم ولی در کل خواستم بگم دوست داشتی بیا چند نفر دیگه پیدا میکنیم
آی دی استیم روی پروفایلم هست

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
از 10 دست اول بازی 9 تاش رو باختم:D دست اول رو 3-1 بردیم راحت هم تیمی ها چون ترولر بودن surrender دادن ، یعنی خفن ترین ترول عمرم بود=)) دست دوم رو هم 2-1 رفتیم جلو 2 تا از هم تیمی ها همش FUZE میخواستن ولی یکیشون همیشه زود تر برش میداشت از دست سوم همش شد تیم کیل اخرش 5-2 شدیم و بازی رو بردن خیلی راحت با وجودش که میتونستیم ببریم! دست سوم و چهارم و پنبجم هم الی اخر مونده دست اخر بازی نمیکنم تا فصل بعدی حدقل رنک واسمون نزنه فصل قبلی پلات یک بودم :)):|:-w

• Like
Reactions: live is life

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
یه سری اطلاعات هم از فصل بعد به بیرون درز کرده، دوتا اپراتور بعدی استرالیایی هستن و اپراتور اتکر و مذکر از یه نوع تله استفاده میکنه میکنه که ظاهرا بر خلاف نومد، صدمه میزنه و یه صدا هم ایجاد میکنه.
اپراتور مونث مدافع هم دقیقا نفهمیدم قابلیتش ولی انگار یه بلایی سر Drone های اتکر ها میاره.
مپ هم بازسازی هست و معلوم نیست مپ جدیدی درکار باشه

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
پک کریسمس من کلش بود، یکی دو گیم بازی کردم واقعا مزخرفه هم کنده هم کارکترش داد میزنه خخخ
ای کاش لیژن و میداد خیلی بهتر بود الان 13000 دارم جمع میکنم واسش
فقط مایسترو لاین و کاید واسم مونده باز کنم

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
حالا من داشتم یوتیوب نگاه میکردم یه بنده خدای کانادایی یه ایده باحال داشت، همه پلیسمنت ها ببازید یا منگل بازی در بیارید برید تو برنز من خودم الان گلد 3 ام بعد اونجا قشنگ یه عده مشنگ ان که نمیدونن چی به چیه بعد بشین بازی کن سروری کن قشنگ اعتماد به نفستون میره بالا تازه کر کره خنده است چقدر ملت تو برنز منگلن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر