کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
نظر من در مورد کنسول های نسل جدید:

wii: به نظر من مضخرف ترین کنسول که تا به حال دیدم همین wii هست و من به شخصه حاضر نیستم 50 تومان بابت این کنسول بپردازم.واقعا من وقتی بازیهای wii رو میبینم یاد کنسول های 10 سال پیش میفتم که الان دوره ی اون بازیها تموم شده.در مورد نواوری هم که در مورد این کنسول میگن واقعا نمیدونم چه نواوری داره غیر از اینکه بازگشتی به گذشته داشته.

ps3: در مورد ps3 هم که من از طرفداران پرو پا قرص این کنسول بودم باید بگم که شروعی واقعا نا امید کننده داشت و در حال حاضر چیزی برای عرضه کردن نداره که باید منتظر اینده بود تا ببینیم این کنسول میتونه موفقیتی کسب کنه یا نه.(من که چشم اب نمیخوره)

x360: اما در مورد 360 که به نظر من برنده ی جنگ کنسولها میشه و تا این لحظه هم همین اتفاق افتاده و از دو رقیب خودش پیشی گرفته.و به نظر من که موفقیت این کنسول در درجه ی اول به خاطر شرکتی هست که پشت این کنسول وایستاده و اونم مایکروسافته که با قدرتش تونسته 360 رو تا به این لحظه به موفقیت چشم گیری برسونه و مطمئنا هم در اینده موفقیت این کنسول بیشتر به چشم میاد.;)
در کل تمام این ها نظرات شخصی بود و زمانه که همه چیزو مشخص میکنه.

آخرین ویرایش:

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
من فکر کنم قبل از این پست یه پست دیگه هم دادم ولی هرچی می گردم نیست که نیست... بیخیال... به نظر من 360 در ایران برای گیمینگ بصرفه تره... چون ps3 خیلی گرونه (البته برای ما بی پولا)... بعد هم قیمتی که بابت یک pc با امکانات سخت افزاری XBOX360 باید بپردازیم تقریبا دو برابر قیمت این کنسول می شود... تازه خود Gears Of War دلیلی برای خرید یک 360 است.
عشق است 360 :praying:

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
من 360 دارم ولی ps3 هم میگیرم چون یکی اینکه دوتاش با هم یه فاز دیگه میده و یکی اینکه تجربه نشون داده سونی راه موفق شدنو خوب بلده
وی هم که گرافیک نداره و به درد نمی خو ره
همین

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
نظر بنده درباره کنسول های جدید
Xbox360
مثل یک Iceberg عظیم و زیباست که آدم از دیدنش سیر نمیشه .

Play Station 3

کوه سیاه گرانیتی بزرگ و گران قیمت و باشکوه .

Wii

تکه ابر کوچکی هست که تمام زمین میرن زیر سایش ، حتی Iceberg غول پیکر و کوه گرانیتی .

Nintendo فاتح این جنگ هست . اخرین شلیک ( تیر خلاص ) این جنگ ، بدون شک بازی تازه ، مرموز ، ترسناک و .... استاد میاموتو خواهد بود . بازی که اولین جرقه های آن در ذهن زیبائی استاد میاموتو ، توسط بازی Gears of War زده شود . خدا بخیر کنه .

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
Nintendo فاتح این جنگ هست . اخرین شلیک ( تیر خلاص ) این جنگ ، بدون شک بازی تازه ، مرموز ، ترسناک و .... استاد میاموتو خواهد بود .
میشه اسم این بازی رو بگی ما هم بدونیم؟!
فریدون خودت میدونی که این پروژه رو هواست!و من تمام چیزی که از میاموتو میخوام اینکه که Metroid Prime 3 رو یه اثر جاودانی بکنه.....در مورد بقیه بازی های Third Party هم چشمم به Kojima هست که ببینم Project S به همراه Suda51 چی کار میتونه بکنه! همین!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
میشه اسم این بازی رو بگی ما هم بدونیم؟!
احسان جون اگه اسمش رو میدونستم ( هیچ کس نمیدونه ) خوب میگفتم دیگه :biggrin1:
فریدون خودت میدونی که این پروژه رو هواست
مگه کنسل شده . نه احسان جون . خود میاموتو رو میشناسی . بدون هیاهو کارهاش رو میکنه ;)
!و من تمام چیزی که از میاموتو میخوام اینکه که Metroid Prime 3 رو یه اثر جاودانی بکنه
سالی که نکوست از بهارش پیداست . MP 1 & 2 خیلی با حال بودن و هستن ، گذشته از این حرفها ، MP رو میشه به عنوان یکی از اصلی ترین بازی های nintendo بعد از مجموعه Mario نام برد . حکم Halo 3 رو داره برای Nintendo . ناسلامتی سبک FPS پرطرفدار ترین سبک بازی در جهانه ، حالا هم که وی موت و نان چاک ، موس و کیبورد و دسته های دنیا رو چنان کم رنگ کردن که ........ 100% یکی از اهداف اصلی Nintendo برای جذب بازیبازان کهنه کارتر برای خریدن Wii هست .
چشمم به Kojima هست که ببینم Project S به همراه Suda51 چی کار میتونه بکنه!
کوجیما رو بیخیال شو ;) یک سر داره هزار تا سودا :mad: کوجیما همون MGS 4 رو درست و حسابی تحویل ملت بده بسشه .
همین!
همین یعنی چی :confused: بعد از این بازی ها دیگه Wii رو میزاری کنار . امید من برای خریدن Wii
1. بازی کردن 20 عنوان از بازی های Gamecube که داغش از دلم پاک شه :(
2. بازیباز کردن افرادی که در خانواده من گیمر نیستن :biggrin1:
3. بازی Sadness رو بتونم بازی کنم . :cool:

آقا قیمت Modchip Wii رو اینترنت چنده :confused: کلا فیری رجین شوده دیگه به سلامتی :biggrin1:

GODOFEVIL

کاربر سایت
Jan 1, 2006
79
چه تعبیر زیبایی ! osos جان . البته من قبلا اینو یه جایی خونده بودم اگه اشتباه نکنم از فرمایشات استاد کوجیما یا استاد میکامی بوده :cheesygri ;)
ولی نکته اینجاست که iceberg اب میشه و از بین میره بر خلاف کوه که همیشه پایداره . ابر Wii هم در حال بزرگ شدنه و شاید یه طوفان راه بندازه
اب شدن iceberg هم اغاز شده

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
چی میگی باباosos واضح تر بگو منظورتو نمیفهمم(درباره کلمه همین)
ولی با این حال وی چه بخواد چه نخواد اخره :biggrin1:
در ضمن قصد بحث بیخودی ندارم فقط نظرمو میگم .....
راستی god of evil اینجا چیکار میکنی رفیق بازیکده ای

آخرین ویرایش:

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
سلام.ببینم اقای سام فیشر Xboxهرچقدم بازی داشته باشه ولی بازم عمرا به پای psمحبوب همه ی بچه های این جمع برسه. اینو بدون اگه xboxخیلی بازی معروف داشته باشه همش اندازه انگشتای 1دسته. fable/ halo3/ fear/ninja gaiden/.....digeولی psزیاد ببین finalfantasy/devil may cry/metal gear solid/harvest moon/god of war/shadow of cloussus/gran turismo/tekken/fatal frame/resident evil/onimusha/psychonuts/jak/ratchet&clanck/kingdom heart/fear effect/dino crisis خوب بست بود اقای سام فیشر؟؟؟؟ تویی که از خانواده ی ps بدت میاد.اینهمه بازی 1جا دیده بودی؟؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سام فیشر
من ؟ :confused:
fable/ halo3/ fear/ninja gaiden
یعنی 360 فقط همین چهار تا بازی رو داره که بدرد بخور هستن !؟؟ تازه Fear و Fable که انحصاری 360 هم نیستن !
حالا منم یه لیست میدم که کفت ببره ! :biggrin1:
Halo 3 , Gears Of War , Lost Planet , Resident Evil , Virtua fighter , Virtua Tennis , Mortal Kombat , Too Human , Saints Row , Mass Effect , Bullet Witch ...
بازم بگم ؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
تازه Fear و Fable که انحصاری 360 هم نیستن !
FEAR انحصار 360 نیست ولی fable تحت انحصار 360 هست چون از سری بازیهای مایکرو سافت هست !
در ضمن SPLINTER CELL5 رو یادت نره :)

AMIMAN

کاربر سایت
Feb 22, 2007
26
كنسول Wii يه نو آوري كه داشت اين بود كه يه دسته ي شبيه به كنترل داره كه اون رو به هر طرف كه اينور اونور كنيد تو بازي هم همون طرفي ميشه چه طور بگم يه چيز تو مايه هاي تفنگ سگا!!!!
ولي چيز جالبي هست!!
در جواب اون دوستاني كه ميگن Wii به درد نميخوره عرض كنم كه Wii تا به حال 4 مليون كنسول فروخته در حالي كه ps3 به 2.5 مليون كنسول رو به زور فروخته و اين نشانه از محبوبيت كنسول Wii نسبت به ديگر كنسول ها هستش!
موفق باشيد..

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حالي كه ps3 به 2.5 مليون كنسول رو به زور فروخت
تا اونجایی که من میدونم بیشتر از این تعداد ps3 تولید نشده که بخاد فروخته بشه (به خاطر کم بود تولید لنز BD ) ولی Wii با چنین مشکلی رو به رو نبوده...
در ضمن این next gen wars هم خیلی با حاله هاااا....
این امضای منو نگاه کن!!هر دفعه صفحه رو reload میکنی یه عدد رو نشون میده
58.gif
210.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر