Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام :D
*** اسپویل هیلو 4***
اره دایدکت رو دیدم! :D خیلی تعوری ها الان تو ذهنم دارن میچرخن مخصوصا با اون نطق پایانی دایدکت که روی کات سین اخر بازی و صحنه های بازگشت مسترچیف پخش میشد. ولی یادم نمیاد همسرشو دیده باشم؟ ( نکنه همون زنه است که به مسترچیف کمک میکنه؟) یا اینکه انسان ها رو تبعید کنند؟ ، تو بازی اشاره میشه دشمن اصلی فوررانر ها انسان ها بودند و فوررانر ها فکر میکردند که انسان ها با خشم افسارگسیخته شون دارن به کل یونیورس هجوم میارن و همه چیو تخریب میکنن اما بعدا میفهمند که درواقع انسان ها از دست دشمن های دیگه مثل کاوننت ها برای بقا داشتند فرار میکردند. بعد از درگیری طولانی با انسان ها و شکستشون با فلاد ها مواجه میشند ، دایدکت دستور میده که ژن هر فرد رو بصورت دیجیتالی نگه دارند و بزنن یونیورس رو نابود کنند تا از دست فلادها نجات پیدا کنند اما بعدا متوجه میشند که توی بازیابی این ژن ها اختلالاتی ایجاد میشده که دیدیم دایدکت درواقع پرخاشگر و ظالم تر شده بود. دیگه درباره تاریخ ادم ها و فوررانرها یادم نمیاد چیزی گفته باشن.
من بن بودم وگرنه زودتر جواب میدادم
اقا هیلو 4 رو دوباره بازی کن چطور همسر دایدکت رو ندیدی؟
همون مرحله ای که اولش از بیابان و کوه های نارنجی رنگ شروع میشه اخرش شما با کورتانا میری جای همسر دایدکت که لایبرین نام داره اون برات از گذشته های کهکشان میگه که چرا دایدکت رو هزارسال زندانی کرده اصلا چرا فکر کردی وقتی توی ازمایشگاه دایدکت بمب رو فعال کرد همه خاکسترشدن ولی چیف زنده موند؟دلیلش لایبرین بود که زره چیف رو تقویت کرد توی همون مرحله که گفتم
توی بازی یکسری ربات بودن که غیب میشدن و وقتی بهشون شلیک میکردی نارنجی رنگ بودن اونها پرومیثین هستن که در اصل انسان هستن!!!!!!
اونها محافظان دایدکت هم هستن که در گذشته دایدکت انسان ها رو تبدیل به پرومیثین میکرده و لایبرین برای نجات بشر دایدکت رو در کرایپتیوم زندانی میکنه و چیف و کورتانا باعث ازاد شدنش میشن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من بن بودم وگرنه زودتر جواب میدادم
اقا هیلو 4 رو دوباره بازی کن چطور همسر دایدکت رو ندیدی؟
همون مرحله ای که اولش از بیابان و کوه های نارنجی رنگ شروع میشه اخرش شما با کورتانا میری جای همسر دایدکت که لایبرین نام داره اون برات از گذشته های کهکشان میگه که چرا دایدکت رو هزارسال زندانی کرده اصلا چرا فکر کردی وقتی توی ازمایشگاه دایدکت بمب رو فعال کرد همه خاکسترشدن ولی چیف زنده موند؟دلیلش لایبرین بود که زره چیف رو تقویت کرد توی همون مرحله که گفتم
توی بازی یکسری ربات بودن که غیب میشدن و وقتی بهشون شلیک میکردی نارنجی رنگ بودن اونها پرومیثین هستن که در اصل انسان هستن!!!!!!
اونها محافظان دایدکت هم هستن که در گذشته دایدکت انسان ها رو تبدیل به پرومیثین میکرده و لایبرین برای نجات بشر دایدکت رو در کرایپتیوم زندانی میکنه و چیف و کورتانا باعث ازاد شدنش میشن
***اسپویل هیلو ۴***
نه دیدم ولی نمیدونستم همسرشه:D مرسی بابت توضیحات. بعضی قسمت ها رو فهمیدم ولی متوجه نشدم دایداکت رو چرا زندانی کردن چون تا اونجایی که فهمیدم ایده ی دایداکت بوده که موجوداتو در مقابل فلادها ژنهاشونو بصورت کد دیجیتال ذخیره کنن.

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
***اسپویل هیلو ۴***
نه دیدم ولی نمیدونستم همسرشه:D مرسی بابت توضیحات. بعضی قسمت ها رو فهمیدم ولی متوجه نشدم دایداکت رو چرا زندانی کردن چون تا اونجایی که فهمیدم ایده ی دایداکت بوده که موجوداتو در مقابل فلادها ژنهاشونو بصورت کد دیجیتال ذخیره کنن.
ببین دایدکت رهبر کل قوای نظامی فوررانرهاست
وقتی که نبرد بین انسان ها و فوررانرها شکل میگیره و انسان ها در اثر نبرد های قبلیشون با فلودها حسابی ضعیف میشن و از فوررانرها هم شکست میخورن
لایحه تبعید انسان ها به زمین تصویب میشه و معدود انسان های باقیمانده به همراه همسر دایدکت که لایبرین هست به زمین میان
حالا دایدکت برای حفاظت از خودش و همچین ایستادگی در برابر فلودها میاد و انسان های باقیمانده در زمین رو به پرومیثین تبدیل میکنه و عملا بشریت در خطر میفته اینجاست که لایبرین بشر رو نجات میده و دایدکت رو 100 هزار سال در کرایپتیوم زندانی میکنه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اونا به من اجازه دادند انتخاب کنم. تا حالا اینو بهت گفتم؟ هر اسپارتانی که میخوام. تو که من رو میشناسی. من تحقیقاتم رو انجام دادم. تو رو زیر نظر گرفتیم تا وقتی که تبدیل به سربازی بشی که نیاز داریم. مثل بقیه قوی ، سریع و شجاع بودی. یک فرمانده واقعی. ولی تو چیزی داشتی که بقیه نداشتن. چیزی که جز من کسی در تو ندید. میتونی حدس بزنی؟ شانس! ایا دارم اشتباه میکنم؟
بعد از این دیالوگ مسترچیف رو میبینیم که از اتمسفر محکم میخوره زمین و همینطور که میدونید ... زنده میمونه.:D
دیروز تولد یکی از خاص ترین شخصیت های دنیای گیم بود. مستر چیف!

WCCFhaloinfinite.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
D1fM_xgXQAUYvtD.jpg

بالاخره Halo: The Master Chief Collection به PC خواهد آمد علاوه بر Windows Store بر روی استیم هم منتشر میشه همچنین عنوان Halo Rech هم به مجموعه بازی در آینده اضافه خواهد شد

ss_38d6223ab291bb9288588f1e8879d4bdf44e1fa1.jpg ss_3e8aeae06a1ec2a4553e5cadbae0c902f8ff933f.jpg ss_7d80f60caee6624e0a860fba8e19d7e3cc44841f.jpg ss_b3624f6d9064a8fbc526d0727c88638bdf0510dd.jpg ss_16248d3453493af6d50e53a90dbcd964d3a2b83d.jpg ss_8cdd801a378f7c8b2e1d2c854735a2a95aa163db.jpg ss_a013c2ede75244886cc7a74d8ed48869996dda7c.jpg ss_a0012dd00448ba92ed3e129ddd869d7e5b2e13e3.jpg

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
آخ آخ، الان خبر رو خوندم، برق از سرم پرید، مخصوصا Reach خیلی دلم میخواد بازی کنم، اون زمان که من بازی کردم وقتی تموم شد یادم داستان هایی درباره قفل جدید و اینا رخ داد بازی دیگه اجرا نشد منم دیگه نرفتم بخرمش دوباره بازی کنم!

زودتر عرضه کنند، همون نسخه است یا ریمستره یا ریمیک میشه؟

• Like
Reactions: tpouria and s.1

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من هم به نوبه خودم از عرضه این سری بازی روی کامپیوتر خوشحالم :D

فقط یک چیزی ترتیب اتفاقات سری (تایم لاین) به این صورت میشه دیگه؟

Halo Legends - Animations
Halo Wars
Halo THE FALL OF REACH - Animations
Halo Reach
Halo
Halo 2
Halo 3 ODST
Halo 3
HALO: SPARTAN ASSAULT
HALO: SPARTAN STRIKE
Halo 4: Forward Unto Dawn
Halo 4
Halo 5 Guardians
Halo Wars 2

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
من هم به نوبه خودم از عرضه این سری بازی روی کامپیوتر خوشحالم :D

فقط یک چیزی ترتیب اتفاقات سری (تایم لاین) به این صورت میشه دیگه؟

Halo Legends - Animations
Halo Wars
Halo THE FALL OF REACH - Animations
Halo Reach
Halo
Halo 2
Halo 3 ODST
Halo 3
HALO: SPARTAN ASSAULT
HALO: SPARTAN STRIKE
Halo 4: Forward Unto Dawn
Halo 4
Halo 5 Guardians
Halo Wars 2

بله ، لازم نیست دقیقا هم همینطوری برین البته یا همرو انجام بدین و ببینین ،

Halo Legends
Reach
HCE
H2
H3
H4

همینارو برین تقریبا کله داستان میاد دستتون ! اگر تونستین بقیه لیستتونم برین که عالیه ولی اگر نتونستین بازم هسته داستان رو میدونین و گرفتین !

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان تاریخ انتشار حدودی halo reach رو نمیدونید یه سوال دیگه هم دارم میخواستم بدونم میتونم با نسخه کرکی halo reach انلاین بازی کنم؟ راهی داره اصلا که با نسخه کرکی بشه بخش multyplayer رو انجام داد؟ اخه من تا حالا انلاین بازی نکردم کلا

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
دوستان تاریخ انتشار حدودی halo reach رو نمیدونید یه سوال دیگه هم دارم میخواستم بدونم میتونم با نسخه کرکی halo reach انلاین بازی کنم؟ راهی داره اصلا که با نسخه کرکی بشه بخش multyplayer رو انجام داد؟ اخه من تا حالا انلاین بازی نکردم کلا
افلاینشم کرک شدنش با خداست اکانت لایو میخاد و قابل کرک نیست و فقط بایپس موقتیمیشه مثل هورایزنها

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
اگر دوست دارید آنلاین بازیش کنید میتونید یه اشتراک گیم پس بگیرید که گرونم نیست. چون روی اون سرور هایی که کاستوم هستن و نسخه های هکی بازی هارو روش بازی میکنن معمولا افراد toxic و cheater زیادن مثل بیشتر بازی های F2p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر