Ori and the Blind Forest | Xbox One

مایکروسافت امروز در جریان کنفرانس E3 بازی پلتفرم 2 بعدی Ori and the Blind Forest را برای کنسول Xbox One معرفی کرد. بازی توسط استودیو Moon در حال ساخت است. در تریلر بازی موجودی شبح مانند که به انجام حرکات پلتفرمینگ مشغول بود به همراه دوست او که یک دیو نقاب دار بود، به نمایش در آمد.

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
:love:

r2s_caeyn5zu8aapepj.jpg

• Love
Reactions: Mohsen250

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
کاش یکی از دوستان فن مایکرو یه تایپیک باز کنه با عنوان نقد و بررسی بازی های X1
توی نینتندو دی اس یه داداش احسان بود که واقعا کارش محشر بود روزی 2 3 تا نقد میذاشت البته کارش خیلی دشوار هم بود چون دی اس حدود 5000 تا بازی داره ولی X1 که این همه بازی نداره پس کار دوستان خیلی راحت تره !
نقد و بررسی بازی Dead risign رو بذارید لطفا
خودم این کاره نیستم تا حالا تو عمرم نقد نذاشتم وگرنه میذاشتم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
بازی یه سری ایرادات داره که اگه تو شماره بعدی (به فرض اینکه در کار باشه)، رفع بشه به یه عنوان کاملا Perfect تبدیل میشه.
1- افت فریم بعضی وقت ها رو اعصابه، به نظر میاد فریم یهو از 60 می پره رو 30 :D البته زیاد نیستن ولی کاملا تابلو هستن.
2- یه سری جاها آدم مجبوره از سیستم آزمون و خطا استفاده کنه که کلا تو هیچ سبکی همچین چیزی جالب نیست. این قضیه وقتی با سرعت بالای بعضی قسمت ها ترکیب بشه به یه معجون عذاب آور تبدیل میشه :D
3- بعد از تموم شدن بازی واقعا بازی تموم میشه! اینکه نمیشه برگشت تو محیط خیلی بده :D از اون بدتر اینه که + New Game هم نداره و کلا باید همه چی رو از اول رفت که به نظرم ارزش تکرار رو میاره پایین.

به جز این موارد بقیه بخش ها عالی هستن. گیم پلی، گرافیک، موسیقی همشون شاهکارند. البته من انتظار همه اینا رو داشتم ولی اصلا فکرش رو نمی کردم داستان بازی اینقدر خوب باشه، درسته داستانش ساده هست و فقط یه سری دیالوگ متنی داره ولی اینقدر قشنگ روایت میشه که آدم به روح سازنده درود میفرسته :D شروع بازی و پایان بازی هر دوتا بی نظیرند، یعنی هم شروعش تو بازی های چند سال اخیر جز عناوین برتر هست و هم پایانش. دم Moon Studio گرم :D

AchyTunic

کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
بعد از تموم شدن بازی واقعا بازی تموم میشه! اینکه نمیشه برگشت تو محیط خیلی بده از اون بدتر اینه که + New Game هم نداره و کلا باید همه چی رو از اول رفت که به نظرم ارزش تکرار رو میاره پایین.

میدونی از این بدتر چیه ؟! :D اینکه بعضی از منظقه‌های بازی هستن که بعد از رد کردنشون شما به هیچ عنوان نمی‌تونی برگردی [ مثل Ginso Tree, Forlorn Ruins, Misty Woods, Mount Horu ] قضیه وقتی بدتر میشه که آیتم‌های گشتنی گذاشتن تو اون منطقه‌ها و اگه حواستون نباشه و از دستشون بدین باید بازی رو از اول برین برای 100٪ کردنش.

یه مورد دیگه هم نبود قابلیت Fast Travel هست که بنظرم میتونستن بذارن.

یه مثالی که می‌تونم بزنم بازی Child of Light هست که هم NG+ داره و هم اینکه شما می‌تونی بعد از تموم کردن بازی خیلی راحت توی محیط بچرخی و هم Fast Travel داره :D در کل خیلی برام عجیب بود که این قابلیت‌های پیش پا افتاده رو توی بازی قرار ندادن.

یه مورد دیگه هم اچیومنت‌های بازی هست که باگ دارن متاسفانه. مثلاً من خودم تمام مپ های بازی رو آزاد کردم ولی یکیش رو حساب نکرد و اچیومنت رو بهم نداد.

نکات مثبت بازی رو هم که دوستان خیلی قشنگ توضیح دادن و نیازی نیست من بگم :D

نمره من به بازی : 10 / 9.5

در کل توصیه میشه حتماً بازی رو تجربه کنید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازی تموم کردم و واقعا فوق العاده بود. مخصوصا سختی بازی که تا مراحل آخر بازی سخت تر می شه و کلا تموم کردن مراحل یک حس لذت بخشی داره :d
فقط نکته منفی بازی همین طور که محمد و احسان هم گفتن، نبود New Game + و البته باگ اچیومنت های بازی :|
امیدوارم زودتر یک آپدیت بدن و این دو مورد درست کنن تا بازی از همه لحاظ کامل بشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
ساخت دنباله بازی به صورت غیر رسمی تایید شد :D فروش بازی هم گویا خیلی خوب بوده که بعد از 1 هفته تونستن به سوددهی برسن :D
Ori was already profitable a week after release and Microsoft is super happy, so we'll see about Ori's future

AchyTunic

کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
ساخته شدن دنباله بازی که کاملا مشخص بود با توجه به موفقیتی که تونسته به دست بیاره :D یکی از سازنده‌های بازی داشت تو گف از ملت می‌پرسید نظرتون چیه یه بخش کو-آپ رقابتی بذاریم تو بازی یا چلنج های مختلف و چیزای دیگه :D که نشون میده از الان استارت نسخه بعدی رو زدن :D فقط امیدوارم مدت زمان ساختش کمتر از 4 سال باشه :| :D

فروش بازی هم روی وان واقعاً عالی بوده، حالا روی PC رو نمی‌دونم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
واسه کسی این بازی یهو فیریز می کنه یا فقط من این مشکل رو دارم؟
مثل اینکه یه سری ها مشکل دارن که قرار شده تو چند روز آینده واسه این قضیه یه آپدیت بدن. اگه مشکل داره صبر کن تا آپدیتش عرضه بشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر