FIFA 15 | PS3

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
داداش زود تر يه جام بذار ، خيلي دوس دارم تو جام شركت كنم ، در ضمن اين ايديمه ادد كن بازى كنيم : BeHdad097

داداش تا شنبه امتحان دارم،بعدش بیکارم حالا شاید فردا پس فردا تونستم آن شم فعلا ادیمو ادد کن :d

FIFA-GOD-IR-IRAN
b-) :d

- - -ویرایش - - -

من 2 3 روزه فیفا بازی میکنم اونم فقط بخاط آنلاین ، لیگ 6 رفتم ،
فیفا فقط یه بازیکن سرعتی بردار استارت بزن اه اه :))

داداش من از فیفا 2000 دارم بازی میکنم،دیگه انقدم الکی نی :| /:)
بازیکن رو به روت نبوده میدونی:d :))

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
تو بخش انلاین وقتی میری تو تعویض همه بازیکنا میرن گوشه تصویر
اپدیت 1.03 هم تو همین تایپیک بود ریختم درست نشد squad هم اپدیت کردم نشد

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
فیفا رو همون موقع که اومد ریختم رو کنسول ولی اصلا جالب نبود ، بعد حذفش کردم رو ps4 خیلی خوبه ولی رو ps3 اصلا خوب نبود ، آپدیتی چیزی نیومده که بازی بهتر بشه ؟

medium

کاربر سایت
Sep 9, 2008
40
سلام
یه سوال!!!
توی فیفا 15 یه بازیکن طراحی کردم و شروع به بازی کردم و همیشه امتیاز کاراکترم تو مسابقه بالای 9 میشد ( 9.3 یا 9.4 )b-) همه چی خوب بود تا اینکه توی هر مسابقه حداکثر امتیازی که کاراکتر من یا بقیه بازیکن ها میتونن بگیرن 6 خورده ای یا 7 خورده ای شده ،:|
توی یه مسابقه با کاراکترم 3 گل زدم و 2 پاس گل دادم امتیازم اگه اشتباه نکنم اومد رو 8.5 ، در عرض 10 دقیقه داخل بازی (بین 80 تا 90 ) انقدر الکی از امتیازم کم کرد که امتیازم اومد به 6.7 یا یه چی تو همین مایه ها ، آخرشم بهترین بازیکن زمین نشدم./:)
کلا دیگه توی مسابقات نه تنها کاراکتر من بلکه بقیه بازیکن ها هم امتیاز درست حسابی نمیگیرن ، برای مثال تو آخرین بازی بهترین بازیکن زمین 6.8 بود و من با هت تریک ، درصد پاس بالای 90 ، درصد شوت توی چهار چوب ، بالای 80 و ... امتازم شد 6.3 :|
مشکل از چیه ؟؟؟)x
بعد بازی میاد هدف ، کسب امتیاز بالای 9 برام میزاره!!!!!)x)x)x
من این مشکل رو تو فیفا 9 هم داشتم ( فیفا های بین 9 تا 15 رو بازی نکردم).
کلا بازی ، بعد یه مسابقه قاطی میکنه ، اگه قبل از بازی رو لود کنم و دوباره بازی کنم شاید این مشکل پیش نیاد ، یعنی اینکه این بازی مسخره یه مرگیش هست.
ممنون میشم اگه چیزی میدونید بهم بگید.

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
قبلا مال ps4 رو بازي كردم عالي بود ولي روي ps3 كه بازي كردم خيلي بهم حال نداد.در كل قشنگ هست ولي عالي نيست.يه ايراد كه هميشه توي كرير مود اين بازي بوده اينه كه زمان بازي ها رو افتضاح تغيير ميده.والا با اين سخت شدن بازي ها اگر بعد بازي هاي پشت سر همي كه خودش درست ميكنه يه بازي با تيم مهم نداشتيم لذت داشت ولي بيشتر باعث ميشه از يه جام حذف بشين والا:))))درك ندارن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر