FIFA 15 | PS3

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
منم بازی رو گرفتم زدم به رگ فقط نقل و انتقالات به روز نیست اپدیت افلاین نیومده براش من دانلود کنم ممنون

وصل شو به نت، برو تو download latest squad اونجا دانلود کن آخرین آپدیتو.. همه اعمال میشه حتی رو قسمت آفلاینت

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دیشب یکی از عجیب ترین شب های فوتبالیم بوذ :D
با جوزه بازی کردیم هرچی میزد گل نمیشد !!!!!!!!!:-o
مثلا 4-5 بار تیر توی یک بازی !
اصلاً خودمم مونده بودم چرا اینجوریه !!
ولی حمله های من راحت گل میشد !
خدا شاهده مریض هم بودم دلم رد میکرد نمیتونستم بخندم ! داشتم شکنجه میشدم هی گل نمیشد هی خندم میگرفت ولی نمتونستم خندم !!! :D
خلاصه خیلی فوتباله عجیبیه :D
توی این هاگیر واگیر یه صحنه ایوانوویچ خطا کرد بعد دوربین نمای نزدیک از چهره نیمرخش نشون داد یه حالت عجیبی داشت نگاه میکرد بعد دوربین هم از روی چهرش نمیرفت !!!!! 1 دقیقه روی ساعت داشت چهره اش رو نشون میداد
هنوز یادش میوفتم خندم میگیره =))

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
دیشب یکی از عجیب ترین شب های فوتبالیم بوذ :D
با جوزه بازی کردیم هرچی میزد گل نمیشد !!!!!!!!!:-o
مثلا 4-5 بار تیر توی یک بازی !
اصلاً خودمم مونده بودم چرا اینجوریه !!
ولی حمله های من راحت گل میشد !
خدا شاهده مریض هم بودم دلم رد میکرد نمیتونستم بخندم ! داشتم شکنجه میشدم هی گل نمیشد هی خندم میگرفت ولی نمتونستم خندم !!! :D
خلاصه خیلی فوتباله عجیبیه :D
توی این هاگیر واگیر یه صحنه ایوانوویچ خطا کرد بعد دوربین نمای نزدیک از چهره نیمرخش نشون داد یه حالت عجیبی داشت نگاه میکرد بعد دوربین هم از روی چهرش نمیرفت !!!!! 1 دقیقه روی ساعت داشت چهره اش رو نشون میداد
هنوز یادش میوفتم خندم میگیره =))
اقا میدونید تو هر بازی تو هر نیمه ۱۰_۱۲ تا شوت تو چهار چوب زدن یعنی چی؟
بعدش با سه تا حمله روی کرنر ببازی:d

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
سلام به همه ی دوستان
نمی دونم شما هم با این مساله روبرو شدید یا نه ، ولی من احساس می کنم در ضربه زدن تاخیر وجود داره ، مثلا وقتی توپ رو استاپ می کنی و می خوای بلافاصله شوت کنی مثل فیفا 14 امکانش نیست و یه جورایی دیر عمل می کنه،( البته هر چند این قضیه اذیت کننده است ولی باید قبول کرد که در فوتبال واقعی هم همینطور هست )
یه چیز دیگه هم اینکه به نظر من گل زدن راحت تر شده ، هر چند دروازه بان ها عملکرد به نسبت بهتری دارند .

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
ميگم چرا اينقدر بازيكن هاي قوي را تخيلي ساختن؟

مسي و رونالدو كه كلا سوپرمن هستن ولي مشكل اينجاست كه بيشتر بازيكن هاي تيم هاي قوي هم سريع هستن و با هر كي آنلاين بازي ميكني، تا پاس را ميده از همون وسط زمين گازشو ميگيره به دروازه ميرسه كه فله اي گل رد و بدل ميشه. البته خودمم همين روش را انجام ميدم:d

ولي حرف كليم اينه كه حتي براي خودمم اين روش جالب نيست و خيلي به نظرم بازي فوق سريع شده. صد رحمت به اون l1 مثلث ها.

بعد اصلا ديگه درست و حسابي نميشه دفاع كرد و منم مجبورم هي برم رو روش پارك د باس. :d

راستي يه مشكلي هم داره من گاهي وقت ها ميخوام شوت بزنم، بازيكنم يكدفعه يك قدم رو به عقب برميداره و بعد شوت ميزنه كه باعث ميشه بره رو اعصابم. چرا اينجوري شده؟

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
ميگم چرا اينقدر بازيكن هاي قوي را تخيلي ساختن؟

مسي و رونالدو كه كلا سوپرمن هستن ولي مشكل اينجاست كه بيشتر بازيكن هاي تيم هاي قوي هم سريع هستن و با هر كي آنلاين بازي ميكني، تا پاس را ميده از همون وسط زمين گازشو ميگيره به دروازه ميرسه كه فله اي گل رد و بدل ميشه. البته خودمم همين روش را انجام ميدم:d

ولي حرف كليم اينه كه حتي براي خودمم اين روش جالب نيست و خيلي به نظرم بازي فوق سريع شده. صد رحمت به اون l1 مثلث ها.

بعد اصلا ديگه درست و حسابي نميشه دفاع كرد و منم مجبورم هي برم رو روش پارك د باس. :d

راستي يه مشكلي هم داره من گاهي وقت ها ميخوام شوت بزنم، بازيكنم يكدفعه يك قدم رو به عقب برميداره و بعد شوت ميزنه كه باعث ميشه بره رو اعصابم. چرا اينجوري شده؟

واقعا مسی و رونالدو اصلا تو این دنیا نیستن,واسه یه کهکشان دیگه اند
من نمیدونم تو واقعی خیلی از مدافع ها میتونن جلوشون وایسن ولی اینجا هر چی مربع رو میزنی انگار نه انگار مخصوصا این مسی من مربع دسته ام خراب شده ولی مسی خم به ابرو نمیاره از همه بدتر اینه تمام موقعیت ها رو گل میکنه زاویه بسته کلا 30 درصد گیر بیاره گله
حالا خوبه دیشب دیدیم بارسا اصلا مقابل psg حرفی واسه گفتن نداشت,بگذریم
راجع به شوت هم اگه سرعت رو ول.کنی اینطوری میشه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
واقعا مسی و رونالدو اصلا تو این دنیا نیستن,واسه یه کهکشان دیگه اند
من نمیدونم تو واقعی خیلی از مدافع ها میتونن جلوشون وایسن ولی اینجا هر چی مربع رو میزنی انگار نه انگار مخصوصا این مسی من مربع دسته ام خراب شده ولی مسی خم به ابرو نمیاره از همه بدتر اینه تمام موقعیت ها رو گل میکنه زاویه بسته کلا 30 درصد گیر بیاره گله
حالا خوبه دیشب دیدیم بارسا اصلا مقابل psg حرفی واسه گفتن نداشت,بگذریم
راجع به شوت هم اگه سرعت رو ول.کنی اینطوری میشه

مسي قدرت بدني نداشت كه فيفا اينم بهش اضافه كرد. درست ميگي با پپه هر چي بهش تنه زدم حتي تعادلشم از دست نداد ( پپه شوت شد رفت:|). بعد در مورد سرعتشون، چون غير قابل مهار هستن همش بايد دو سه بازيكن بفرستي تو پاشون كه البته اگه بتونن كسي مثل رونالدو و مسي را بگيرن. اما بدتر اين كه اگه دو سه نفر را براي يه بازيكن بفرستي بازيكن ديگه خالي ميمونه و اصلا يه وضعي ميشه.
قربون اون 30 درصد برم، اين كه چيزي نيست من با تكل باهاش گل زدم:d

آره گاهي وقت ها سرعت را ول ميكنم اينطور ميشه ولي بازم مسخرست تا ميره عقب و بخواد شوت بزنه ، همه بازيكن هاي حريف برميگردن.

Behzadh68

کاربر سایت
Sep 21, 2010
2
یه سوال دوستان !
من یه مشکل با اجرای فیفا دارم.
دستگاه من کپی خور هستش وقتی میخوام فیفا رو اجرا کنم پیغام قبل از اجرای بازی باید کنسول رو آپیدیت کنم که فکر کنم در این صورت کپی خور دستگاه از بین بره .
ممنون میشم از راهنماییتون.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
یه سوال دوستان !
من یه مشکل با اجرای فیفا دارم.
دستگاه من کپی خور هستش وقتی میخوام فیفا رو اجرا کنم پیغام قبل از اجرای بازی باید کنسول رو آپیدیت کنم که فکر کنم در این صورت کپی خور دستگاه از بین بره .
ممنون میشم از راهنماییتون.

سلام دوست عزيز.

شما كافيه اين آپديت را دانلود كني و فيكس و به اضافه آپديتشو نصب كني و وقتي هم گزينه آپديت اومد رو پيغام no كليك كن.

لينك:

Download FIFA Update 21+ And FIX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر