FIFA 15 | Xbox 360

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دنابود شدم با این دفاع بابا.این چه وضعشه
با بایرن اصلا نیمشه 4 دفاعه بازی کرد لام و الابا میکشن جلو کلا نویره ودوتا دفاع!!
با سیستم 1-2-2-5 یکم میشه اوضاع رو بهبود بخشید جلوی تیمایی ک هبازیکن سرعتی دارن.
یا اینکه من دفاعم خوب نیست؟ تنها ایرادم اینه نمیتونم از بازیکنای ریز نقش توپ بگیرم:(؟

JAVAD-Z

کاربر سایت
Jan 14, 2015
7
واقعا فیفا ۱۵ با این دفاعش منو روانی کرد تا مرز خورد شدن دسته کنسول هم رفتم این خارجیا هم فقط بلدن برن از راست و چب دروازه بیان تو محوطه زرتی بشوتن تو دراوزه ولی دارم حرفه ای میشم تو ۵ تا بازی نباختم :) چون میدونم میخوان چکار کنن دفاعارو میبرم تو محوطه دیگه نمیتونن بیان تو بشوتن و اینقد باید پاس بدن تا اشتباه کنم گل بزنن یا توپ و میگیرم . من ۱۱۷ تا بازی بردم ۸۵ تا باختم شما هم یه امار بدین ؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
واقعا فیفا ۱۵ با این دفاعش منو روانی کرد تا مرز خورد شدن دسته کنسول هم رفتم این خارجیا هم فقط بلدن برن از راست و چب دروازه بیان تو محوطه زرتی بشوتن تو دراوزه ولی دارم حرفه ای میشم تو ۵ تا بازی نباختم :) چون میدونم میخوان چکار کنن دفاعارو میبرم تو محوطه دیگه نمیتونن بیان تو بشوتن و اینقد باید پاس بدن تا اشتباه کنم گل بزنن یا توپ و میگیرم . من ۱۱۷ تا بازی بردم ۸۵ تا باختم شما هم یه امار بدین ؟

دفاع رو بردن تو محوطه چجوریه؟تاکتیک خاصیه یا اینکه نه؟

saladin74

کاربر سایت
Oct 24, 2012
46
نام
محمد رضا
اولا fan هايه pes واس چي ميان تاپيك فيفا دوما دوستان كه ميگن pes شاهكار كرده ميشه بگن دقيقا چيش شاهكاره؟حركتا و مشن هايه احمقانش يا شوت هايه از راه دورش كه نود درصد گل ميشه يا شايد چيپ زدن از رويه خط اوت دروازه يا شايدم فيس هايه افتضاحش يا شايدم چمنش كه مثله موكته و رنگشم بيشتر شبيه زمين خاكيه يا شايد منظورشون ليگ انگليسه كه كلا لباس ها كيت ها و استاديوم ها لايسنس نشدن شايدم ده دوازده تا استاديوم موجودشو باش حال كردن يا خسته شدن رونالدويه 120 ديقه اي تو ديقه 60 واقعا مقايسه pes با فيفا مثل مقايسه حقيقي با نويره دوستان يكم با دقت فيفا بازي كنن و تو تاكتيكاش دست كاري كنن ميبينن كه ميشه باهاش مربي شد فيفا باگ زياد داره چون بازيه بزرگيه و بازي بزرگم احتمال وجود باگش زياده مخصوصا بازي كه حالت ازاد و تنوع حركتي زيادي داره خلاصه كه كلا فن pes صحبت نكنن خيلي بهتره والا اينقدر اين pes داغونه كه هيچجوره نميشه آبرو داري كرد سكوت كنن حداقل آبرو ريزي نميشه :))

sshman

کاربر سایت
Oct 29, 2011
6
سلام دوستان
یه سوال دارم. شما میتونید آنلاین بازی کنید؟ من نمی تونم به سرور های EA SPORT وصل شم یه اروری شبیه این می ده.
Ea servers are not availble at this time. Please try again later.
یه جا خوندم انگار هک شدخ سرورشون؟ آیا همه این مشکل رو دارند؟
لطفا راهنمایی کنید.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان
یه سوال دارم. شما میتونید آنلاین بازی کنید؟ من نمی تونم به سرور های EA SPORT وصل شم یه اروری شبیه این می ده.
Ea servers are not availble at this time. Please try again later.
یه جا خوندم انگار هک شدخ سرورشون؟ آیا همه این مشکل رو دارند؟
لطفا راهنمایی کنید.
نه خیر مشکل از طرف نت شما هست
یا سرعت پایین هست یا مشکل دیگه ای هست

sshman

کاربر سایت
Oct 29, 2011
6
یعنی شما الان فیفا 15 رو آنلاین بازی می کنید؟ آخه من تا همین چند وقت پیش فیفا 14 بازی می کردم. الان هم ساین این میشم اما به سرور ea sport وصل نمی شم.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
یعنی شما الان فیفا 15 رو آنلاین بازی می کنید؟ آخه من تا همین چند وقت پیش فیفا 14 بازی می کردم. الان هم ساین این میشم اما به سرور ea sport وصل نمی شم.

احتمالا مشکل از نت شماست من خودم دیروز کلی بازی کردم.

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
من با يكي از فرند هام نميتونم دوستانه بزنم در حالي كه ميتونم باش برم كوآپ سيزن
يه مشكل ديگه هم هست با بعضي از فرند هام هم كه بازي ميكنم آخر بازي هيچ امتيازي نميده
لطفا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه خيلي لنگشم
مرسي

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دفاع رو بردن تو محوطه چجوریه؟تاکتیک خاصیه یا اینکه نه؟

تو قسمت فرمت یا ترکیب برو دکمه x بزن دو تا گزینه میاد اولی برای دستورای تاکتیکیه دومی برای تعیین موقعیت بازیکنا اولی رو بزن تو این قسمت میتونی به اون دو تا دفاع دستور بدی تو کار هجومی شرکت نکنند

این هم ایدی منه هر کدوم از رفقا ادد کنید پایه ثابتم

ArashMartini

آخرین ویرایش:

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
با این نسخه از فیفا میشه با خیال راحت آنلاین بازی کرد؟

238dd2058845329d187af793b5add823b1b1fba8.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر