FIFA 15 | Xbox 360

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام من به لایو وصل میشم و داخل بازی میشم وقتی میخوام به سرور ea کانکت شم هم کانکت میشه ولی وقتی میخوام آنلاین بازی کنم این پیغام رو میده؟کسی میدونه دلیلش چیه؟

Your Gamer profile does not have the correct permission to access this feature.
باید گلد بخرید.

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان در بخش كرير مكررا از تيم هاي ملي پيشنهاد مباد اگه قبول كنم ميتونم هم تيم باشگاهي داشته باشم و هم ملي با كلا ملي ميشه ؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان در بخش كرير مكررا از تيم هاي ملي پيشنهاد مباد اگه قبول كنم ميتونم هم تيم باشگاهي داشته باشم و هم ملي با كلا ملي ميشه ؟

اگر پیشنهاد ملی رو قبول کنی میتونی هم مربی تیم ملی باشی هم تیم باشگاهی.
به این نکته توجه کن که اگر میخوای مربی تیم ملی مورد علاقه ات بشی وقتی کریرو شروع میکنی میتونی ملیت خودتو تعیین کنی که در این صورت اگر خیلی خوب کار کنی در هموت فصل اول از تیم ملی مورد علاقه ات پیشنهاد دریافت میکنی مثلا اگر ملیتت رو انگلیس انتخاب کرده باشی از فدراسیون فوتبال انگلیس برات پیشنهاد میاد. این موضوع در شروع کریر در قیمت خبرها میاد که برات خیلی اتفاق ویژه ای هستش اگر روزی از طرف تیم ملی کشورت برات پیشنهاد بیاد و مربی تیم ملی کشورت بشی . بهتره به چیزایی که توی قسمت اخبار میاد توجه کنی . خیلی جالب و واقع گرایانه است.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوستان برای آپدیت افلاین اخرین اپدیت که اومده (title updat 4) همینه بزنم کافیه یا باید از اول یکی یکی از اول بزنیم (تا حالا آپدیت نکردمش)
من الان اخرین آپدیت رو زدم تو بازی که میرم توپ نیستش رفتم تو setting دیدم توپی که default هست اونجام نیست عوض کردم اومد توپهاش اینجوریه یعنی؟
اگه اخرین squad هم دارید بزارید ممنون میشم یا لینک بدید بگیرم

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام.آقایون من یه چندتا از گل هایی رو که تو فیفا 15 زده بودم رو تویِ 360 سیو کردم همون Replay رو,چجوری میتونم ببینمشون؟!!
هرجا میگردم نمیتونم پیداشون کنم!!میشه کمکم کنید؟!:d

ashkan_shahdad

کاربر سایت
Sep 10, 2015
2
سلام، من مدت زيادي هست كه در فيفا career mode بازي مي كنم، پنج ساله در يك تيم موندم و وقتي مي خوام از اون تيم جدا شم، پيشنهادات رو بررسي مي كنم، به يكي از اونها apply for job مي دم، اما بعدش اين ايميل واسم مياد
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Thank you for expressing your interest in the vacant manager position with our club. We've looked at your credentials and references but unfortunately we have decided that we will be looking at our other candidates.
لطفا من رو راهنمي كنيد! من مي خوام به يك تيم جديد برم
[/COLOR]

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام، من مدت زيادي هست كه در فيفا career mode بازي مي كنم، پنج ساله در يك تيم موندم و وقتي مي خوام از اون تيم جدا شم، پيشنهادات رو بررسي مي كنم، به يكي از اونها apply for job مي دم، اما بعدش اين ايميل واسم مياد
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Thank you for expressing your interest in the vacant manager position with our club. We've looked at your credentials and references but unfortunately we have decided that we will be looking at our other candidates.
لطفا من رو راهنمي كنيد! من مي خوام به يك تيم جديد برم
[/COLOR]
اینجور که به نظر میرسه اونا بهت پیشنهاد ندادن.گفتن تورو نمیخوان و دنبال گزینه های دیگه هستن

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها من میخواهم از این سایت یه ورژن از فیفا 16 رو دانلود کنم

سایت

ولی چون من خودم ایکس باکس ندارم میخواهم ببرم یه شهر دیگه برای یکی مسافرت برای همین نمیدونم کرکش باید چی باشه اصلا اون چه طوری کرک شده و از این موارد کسی میدونه راهش چیه یا نسخه ای هست که به تمام کرک ها بخوره الان اون لیکی که دادم من باید کدومشو دانلود کنم ؟

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر