افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
دوستان راهی سراغ دارین که بتونم ای پی سرور بتل 1 رو پیدا کنم فکنم ea باشه ولی ادرس سرورشو میخوام که بتونم ای پیشو پیدا کنم
وقتی ای پیشو پیدا کنم نزدیکترین و بهترین دی ان اس و براش پیدا میکنم و ست میکنم رو کنسول برا انلاین بازی کردن

saaara

کاربر سایت
Nov 21, 2011
7
سلام دوستان اگه کسی جواب این مشکل منو میدونه بگه،من کلا با نت همراه اول انلاین میشم و هیچ بازی ای هیچ مشکلی نداره ولی تایتان فال ۲ کلا به سرور وصل نمیشه با همراه اول و فقط با ایرانسل کار میکنه میخواستم ببینم راهی هست ک بشه درستش کرد و با نت همراه اول بازی کرد؟

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
سلام دوستان اگه کسی جواب این مشکل منو میدونه بگه،من کلا با نت همراه اول انلاین میشم و هیچ بازی ای هیچ مشکلی نداره ولی تایتان فال ۲ کلا به سرور وصل نمیشه با همراه اول و فقط با ایرانسل کار میکنه میخواستم ببینم راهی هست ک بشه درستش کرد و با نت همراه اول بازی کرد؟
دوست عزیز هر وقت مشکل داشتی برو یکی دو بار Test Internet Connection بگیر درست میشه

saaara

کاربر سایت
Nov 21, 2011
7
تست اینترنت کانکشن‌رو میدونم و کارای دیگه ولی منظورم اینه ک کلا با نت همراه اول هیچکدوم ازینا کار نمیکنه و وصل نمیشه ب سرورای بازی حتی اون نوشته های سمت راست صفحه مربوط به خرید تم و اینچیزا هم نمیاد

oopsina

کاربر سایت
Dec 23, 2017
15

منم با نت همراه اول وصل میشم. دیگه چیو تنظیم کنم که بهتر شه؟ دی ان اس مثلا؟
ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام
موقع بازي انلاين بتلفيلد ١ اول پينگم روي ١٣٠ بود
ولي بعد از اپديت پينگم شده روي ١٨٠
راهي هست پينگ بازي رو بيارم پايين ؟!
اين تعويض dna ج نداد

با چ اینترنتی؟

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
اینترنت همراه اول سرعت دانلود و آپلود بالایی بهت میده ولی متاسفانه بشدت نوسان پینگ داره . بهترین راه استفاده از ADSL میباشد.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
سلام دوستان راهی هستش
با مبین‌نت بشه بشه این انلاین رد دید ۲ رو اجرا کرد؟
خدایی حسرت به دل موندیم!!!هیچ کاریشم نمیشه کرد!
کسی تونسته بازی رو با هر روشی انلاین بازی کنه؟
یا کلا بستنش؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان راهی هستش
با مبین‌نت بشه بشه این انلاین رد دید ۲ رو اجرا کرد؟
خدایی حسرت به دل موندیم!!!هیچ کاریشم نمیشه کرد!
کسی تونسته بازی رو با هر روشی انلاین بازی کنه؟
یا کلا بستنش؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
با dns میشه بازی کرد که 50/50 وصل شدنش ولی با vpn حتما وصل میشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
اقا کسی میدونه چرا من با نت شبانه همراه اول با خود ps4 بعضی فایل هارو میتونم دانلود کنم بعضیا رو نه؟
الان borderlands هی دانلود میشه قطع میشه، دیترویت ۸ گیگ دان شد دیگه اصلا نمیگیره ، اپدیت دستینی ۲ هم از اول نمیگیره
کجاس مشکل؟
ممنون
مشکل از همین نتهای نامحدود شبانست . یه کم حجم دانلودت میره بالا دانلودتو مختل میکنن

• Like
Reactions: Sahand_SC

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
منم امین مشکلو دارم من قبلا اکس باکس خیلی راحتدشبی 60 گیگ دان میکردم با نت همراه اول الان ps4 خیلی بازی در میاره 1 ساعت خوب دان میکنه باز قطع میشه اصن یه وضی

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
منم امین مشکلو دارم من قبلا اکس باکس خیلی راحتدشبی 60 گیگ دان میکردم با نت همراه اول الان ps4 خیلی بازی در میاره 1 ساعت خوب دان میکنه باز قطع میشه اصن یه وضی
من سیم کارت همراه اول رو روی مودم ۳ میلیونی که بهترین دریافت و پایداری نت 4G رو داره امتحان کردم اما بازم با ps4 قطعی داره.اینا خودشون عمدا بستن پورت هارو کسی ترافیک اونور مصرف نکنه

kaming

کاربر سایت
Sep 12, 2010
2
شما یه VPS کشوری که پینگ خوبی با ایران داره تهیه کنید با یک روتر میکروتیک. VPS رو روی PPTP یا L2TP یا SSTP کانفیگ میکنید. روتر رو بهش متصل میکنید. PS4 هم میزنید به روتر. به راحتی هم همه محدودیت های PS4 از بین میره هم پینگ خوب میشه.
من خودم استفاده میکنم. هم Co-Op PES 2019 رو راه انداختم. هم Call of duty پینگم خوبه هم از شر پلیرهای کشورهای عرب خلاص شدم.
خواستید خصوصی پیام بدید.
در ضمن اینترنت از یونی نت تهیه کنید هم ناحدود داره، هم پینگش عالیه هم سرعت بالای 30 مگ میده. البته این نظر منه

• Like
Reactions: Mahdi_MM and haka

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر