افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

mazi3fic

کاربر سایت
Mar 19, 2009
2
شما یه VPS کشوری که پینگ خوبی با ایران داره تهیه کنید با یک روتر میکروتیک. VPS رو روی PPTP یا L2TP یا SSTP کانفیگ میکنید. روتر رو بهش متصل میکنید. PS4 هم میزنید به روتر. به راحتی هم همه محدودیت های PS4 از بین میره هم پینگ خوب میشه.
من خودم استفاده میکنم. هم Co-Op PES 2019 رو راه انداختم. هم Call of duty پینگم خوبه هم از شر پلیرهای کشورهای عرب خلاص شدم.
خواستید خصوصی پیام بدید.
در ضمن اینترنت از یونی نت تهیه کنید هم ناحدود داره، هم پینگش عالیه هم سرعت بالای 30 مگ میده. البته این نظر منه
سلام
اگر امکانش براتون هست لطف کنید از تنظیمات میکروتیک و اگر شد وی پی اسی که دارید عکس بگیرید بزارید که بقیه هم بتونن استفاده کنند.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
گوشی همراه اول یک طرح شبانه ارزون یک ماهه داره که از ساعت 1 تا 11 صبحه.ولی سرعت دونلودش از طریق دستگاه PS4 فاجعه هست .
الان که دارم دونلود میکنم فقط 18 گیگ رو زده 37 ساعت .
راهی نیست از طریق تغییر DNS یا غیره؟

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
دوستان اساتید گرامی
VPN یا پراکسی چطور بزنیم رو کنسول ؟؟؟
اگر شما برای رفع تحریم بعضی بازیها میخوای مثله Division 2 که واقعا تحریم کرده از پینگ هینت | سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم میتونید استفاده کنید. روی پینگ تاثیری نداره خیلی فقط تحریم شکنه قبلا حجمش نامحدود بود خوب بود الان حجمی شده خیلی به صرفه نی چون حجماش بنظر کمه! ولی برای رفع مشکل تحریم خوبه لیست بازیهای پشتیبانی هم نوشته

دوستان برای افزایش سرعت دانلود و کمی بهتر شدن پینگ تایم و لگ برای کنسول PS4 - PS5 از MTU 1473 استفاده کنید روی Nattype هم کمی تاثیر داره که 2 میشه! (البته نت تایپ بخشیش مشکل از سمت ISP سرویس دهنده شماست که باید یدونه ای پی پابلیکو به چند نفر تقسیم نکنه که نت شما پشت دو نت گیر کنه و نت تایپ 3 بده!) MTU هم داخل خوده تنظیمات کنسول Network وارد کنید , برای Nattype 2 هم مطمعن شید که قسمت WAN تنظیمات مودمتون UPNP روی Enabled روشن باشه که پورتهارو بتونه باز کنه!(اگر ISP نبنده!) دوست داشتین تست کنید تفاوت برای من واقعا بوجود اومد!

امیدوارم البته...! بزودی سراسر ایران فیبر نوری بشه درست و حسابی البته! از شر این خطای مسیو لگ و نویز راحت شیم!

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اگر شما برای رفع تحریم بعضی بازیها میخوای مثله Division 2 که واقعا تحریم کرده از پینگ هینت | سرویس کاهش پینگ و رفع تحریم میتونید استفاده کنید. روی پینگ تاثیری نداره خیلی فقط تحریم شکنه قبلا حجمش نامحدود بود خوب بود الان حجمی شده خیلی به صرفه نی چون حجماش بنظر کمه! ولی برای رفع مشکل تحریم خوبه لیست بازیهای پشتیبانی هم نوشته
راه اندازی سرور پروکسی برای ps4 چقدر درمیاد؟ ایپی پراکسی که از داخل تنظیمات خود ps4 اضافه شه منظورمه

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
لطفا اگر میشه راهنمایی کنید برای دسترسی به یوتیوب چه روشی بهتره که با سرعت خوب بشه فیلم ها تریلر های بازی رو با کیفیت بالا ببینی کلا چه روشی برای رد شدن از سد فیل شکن برای کنسول پیشنهاد میدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر