افزایش سرعت اتصالات Xbox One بوسیله ی تغییرات DNS

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام
امروز مجددا با نرم افزار مربوطه یه تست گرفتم primary server تغییر نکرده بود اما secondary server اعدادش تغییر کرده بود یه چند روزی هم سرعت نتم پایین اومده بنظرتون این تغییرات رو کنسولم انجام بدم یا نه؟؟؟ چون قبلا تغییر داده بودم خیلی راضی بودم
اگر سرعت نِتت به صورت کلی اومده پایین که فکر نمیکنم تغییرات دوباره افاقه کنه و باید منتظر بمونید تا وضعیت اینترنت به حالت نرمال برگرده

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
nameserver رو نباید اون Ip ــی بذاریم که توی تنظیمات ایکس باکس هس ؟!
الآن اینجا نوشته 192.168.1.1 ولی من تو تنظیمات کنسول که از isp گرفتم گفت آخرشو بکن 222 ...

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
nameserver رو نباید اون Ip ــی بذاریم که توی تنظیمات ایکس باکس هس ؟!
الآن اینجا نوشته 192.168.1.1 ولی من تو تنظیمات کنسول که از isp گرفتم گفت آخرشو بکن 222 ...

شما هیچ چیز دیگه به جز اونایی که تو پست اول گفته شده رو نمیخواد تغییر بدین خود کنسول اونا رو به صورت اوتومات در بهترین شرایط انتخاب میکنه!

boricho

کاربر سایت
Jul 19, 2011
7
نام
علیرضا
برای من برنامه نیم بنچ ارور میده . چه کار کنم ؟؟؟ حتی توی xbox one هم تست کانکشنم fail میشه

راستی ی چیزی سرعت نتم توی ساعت خلوتی اینه

om9aa2ocbmue4aiuc0dv.png

utxlstvx9srxji12lb3s.png

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
برای من برنامه نیم بنچ ارور میده . چه کار کنم ؟؟؟ حتی توی xbox one هم تست کانکشنم fail میشه

راستی ی چیزی سرعت نتم توی ساعت خلوتی اینه

om9aa2ocbmue4aiuc0dv.png

utxlstvx9srxji12lb3s.png

مشکل از هاب سوئیچ شماست
دوستانی که مشکل DNS دارن... لطف کنن بیان کنن که با PC شبکه کردن یا بوسیله هاب یا به طور مستقیم میخوان xbox one رو کانکت کنن
اینطوری میشه بهتر راه حل رو گفت
شما داری با برنامه ای کار میکنی که گوگل اعتقادی به Ip port ایران نداره

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
سلام دوستان من مشکل دارم با انلاین بازی کردن.تایتان فال و فیفا انلاین میزنم اما اعصابم خورد کرده بس که میپره بیرون.مخصوصا فیفا.نتم 1 مگ نامحدود از شرکت فن اوا هستش.لگ نداره اما میپره بیرون.توروخدا کمک کنی ی ی ین حل شه.
dns رو دستی وارد کردم سرعت عالی شده اما میپره بیرون.میشه یکی مرحله به مرحله بم بگه چیکار کنم.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام دوستان من مشکل دارم با انلاین بازی کردن.تایتان فال و فیفا انلاین میزنم اما اعصابم خورد کرده بس که میپره بیرون.مخصوصا فیفا.نتم 1 مگ نامحدود از شرکت فن اوا هستش.لگ نداره اما میپره بیرون.توروخدا کمک کنی ی ی ین حل شه.
dns رو دستی وارد کردم سرعت عالی شده اما میپره بیرون.میشه یکی مرحله به مرحله بم بگه چیکار کنم.

تا اونجایی که میدونم مشکل از زیرساخت و سرویس دهنده هست برای همه این مشکل کماکان بوده و داره مثل این که داره تک تک حل میشه.تو بعضی موارد هم با وارد کردن پورت به صورت دستی میشه مشکل رو حل کرد که لازمه تا پورتای موردنیاز اون بازی رو گیربیارین و داخل تنظیمات مودمتون وارد کنید.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
درود

این مشکل NAT Type: Strict رو چه جوری حل کنم؟

دیگه چی کار باید بکنم؟

من خودمم همه ی پورت های موردنیاز رو باز کردم ولی بازن بهم Nat Type 3 میده ولی با این حال راحت میتونم بازی کنم. به نظرم به ISPـتون (که شاتله مثل این که) زنگ بزنید و با اونها در میون بزارید خیلی بهتره خواستید نتیجه رو هم اینجا بزارید.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
من خودمم همه ی پورت های موردنیاز رو باز کردم ولی بازن بهم Nat Type 3 میده ولی با این حال راحت میتونم بازی کنم. به نظرم به ISPـتون (که شاتله مثل این که) زنگ بزنید و با اونها در میون بزارید خیلی بهتره خواستید نتیجه رو هم اینجا بزارید.

داتکه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر