Dead Rising 3 در Database استیم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Steam Database بار دیگر عرضه‌ی یک بازی دیگر برای PC را لو داده است! این‌دفعه این عنوان متعلق به Dead Rising 3 می‌باشد. در صورت وارد شدن به لینک آن در Steamdb.info شاهد لوگوی DR3 در بالای صفحه و احتمالا دو تستر که در حال حاضر در بازی می‌باشند، هستیم.
E3 نزدیک است و احتمال دارد شاهد تایید رسمی آن از طرف ماکروسافت و کپکام باشیم.

لینک بازی در Steamdb.info:

Walking · AppID: 265550 · Steam Database

لینک لوگو:

5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

http://media.steampowered.com/steam.../5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
ایکاش ویندوز مال سونی بود.
ماکرو تو اینهمه سال نتونسته یه چیزی بده بیرون که همه بگن آخیش، راحت شدیم.
نه جون من بیا ویندوز هم ترول کن ! خدا به خیر کرد سونی دستی تو سیستم عامل نداره! مایکروسافت بدبخت و بی نوا باید جمع میکرد! :))

دوستان متاسفانه باید بگم امتحاناشون تموم شده ! باید یه تابستون تحملشون کنیم تو BC :((:d

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
باو سرَ دره تاپیک یه پ.ن بزرگ بنویسید که استادان و دانشمندان عزیز ویندوز ماله مایکرو هستش:|:-b
الان یعنی dead rising 3 از انحصار مایکرو دراومد؟!!:)):-/

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
باو سرَ دره تاپیک یه پ.ن بزرگ بنویسید که استادان و دانشمندان عزیز ویندوز ماله مایکرو هستش:|:-b

از انحصار مایکرو در نیومد ولی از انحصار X1 در اومد.:d(یا قراره در بیاد).

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من بحثُ هر جا رفتم داشتم :|
تا جایی که طرف اومده میگه تایتان فال رو ویندوز اومده دیگه انحصاری نیست چون اکثریت PC دارن و همه بازی میکنن
در جای دیگه ام نقل شد که اگه Tlou واسه پی سی پورت میشد انحصاری نبود پس در نتیجه آلن ویک و تایتان فال و مابقی ام نیست دیگه :|

اصن آدم گریه اش میگیره این چیزا رو میشنوه :))

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
در ضمن یه نکته :
متاسفانه این طرز تفکر تو کنسول فنا که میگه:
مفت باشه، کوفت باشه،
باعث شد که این نسل، هم ماکرو و هم سونی این آت و آشغال ها رو بنام کنسول به ماها بندازن.
وگرنه من حاضر بودم کنسول رو بکنن 1000 دلار ولی چیزی بدن بیرون که سرش به تنش بی ارزه.

نه خوشم اومد ازت.
اون زمان ps3 نسبت به سخت افزارش قیمت مناسبی هم داشت.
خودمم خیلی دوست داشتم ps4 دویست دلار گرونتر بود ولی یه سخت افزار غول بیابونی مثل زمان رونمایی ps3 داشت.اونوقت گرافیکها و بازی کردن بیشتر میچسبید.تازه 200 هزارتومن پول اوریجینال میدادی ارزشش رو داشت.

mohsenazaris5

کاربر سایت
May 22, 2014
174

پ ن پ تازه انحصاری مایکرو شده کجا در بیاد
حیف که سیستم عامل های زیادی نیستند. مطمئن باش ویندوز بدترین سیستم عامل با انواع باگ هاس که استفاده ازش جنایت کبیره است. به یاد ندارم مایکرو یه محصول ترو تمیز داشته باشه.این بازی هم واسه PC اومده. آیا PC مال مایکروست؟؟

xbla

کاربر سایت
Apr 17, 2014
45
دوست گرامی سعی کن ادب رو رعایت کنی. من نظرم مخالف شماست ولی شما نباید از کلمات رکیک استفاده کنی.
بنده از لینوکس استفاده می کنم. ای کاش قبل از نظر دادن یکمی هم فکر می کردی که آیا ویندوز تنها سیستم عامل دنیاست؟؟

وقتي 90 درصد جهان ويندوزه
پس ميشه گفت هست.

از ادمين ها هم درخواست دارم دكمه dislike رو به سايت اضافه كنن

mohsenazaris5

کاربر سایت
May 22, 2014
174
وقتي 90 درصد جهان ويندوزه
پس ميشه گفت هست.

از ادمين ها هم درخواست دارم دكمه dislike رو به سايت اضافه كنن

یکی از بی منطق ترین استدلال های عمرم رو شنیدم.
یعنی چون 90 درصد دنیا از ویندوز استفاده می کنن لینوکس سیستم عامل محسوب نمیشه؟؟؟
ضمنا علت محبوبیت ویندوز هم سادگی زیاد و البته نخستین بودنشه. وگرنه هیچ وقت مثل لینوکس جواب نمیده

xbla

کاربر سایت
Apr 17, 2014
45
یکی از بی منطق ترین استدلال های عمرم رو شنیدم.
یعنی چون 90 درصد دنیا از ویندوز استفاده می کنن لینوکس سیستم عامل محسوب نمیشه؟؟؟
ضمنا علت محبوبیت ویندوز هم سادگی زیاد و البته نخستین بودنشه. وگرنه هیچ وقت مثل لینوکس جواب نمیده

لطفا يك ذره تحقيق كنين.بهتره بدونين اولين سيستم عامل لينوكس بوده كه بعدش مك از روش كپي كرده بعد اين دوتا ويندوز اومده.پس اولين نبوده.

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
پ ن پ تازه انحصاری مایکرو شده کجا در بیاد
حیف که سیستم عامل های زیادی نیستند. مطمئن باش ویندوز بدترین سیستم عامل با انواع باگ هاس که استفاده ازش جنایت کبیره است. به یاد ندارم مایکرو یه محصول ترو تمیز داشته باشه.این بازی هم واسه PC اومده. آیا PC مال مایکروست؟؟
خداوکیلی یه چند ماهی بود اینجوری نخندیده بودم=))=))=))
دمت گرم داش تو خیلی پایه ای بات خیلی حال میکنم.تا حالا هر چی پست دادی موجبات شادی و خنده من شده دمت گرم:x:bighug:

mohsenazaris5

کاربر سایت
May 22, 2014
174
لطفا يك ذره تحقيق كنين.بهتره بدونين اولين سيستم عامل لينوكس بوده كه بعدش مك از روش كپي كرده بعد اين دوتا ويندوز اومده.پس اولين نبوده.
شما چرا بحثو می پیچونین؟؟
خیلی سخته آدم اشتباهشو قبول کنه نه؟؟

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
بنده از لینوکس استفاده می کنم. ای کاش قبل از نظر دادن یکمی هم فکر می کردی که آیا ویندوز تنها سیستم عامل دنیاست؟؟

تاپیک DS 2 PC:
دوستان من الان تو اون جنگل مخوف هستم که یه باس اسب داره
هر کاری می کنم نمی تونم اونو شکست بدم
سعی می کنم از کناره ها بهش ضربه بزنم ولی اون دیو*ث سریع می چرخه و با دو تا جفتک کارمو تموم می کنه.
لولم 65 هس و یه Bastard Sword و یه سپر بزرگ دارم
نکته ای واسه کشتن این باس به نظرتون میرسه؟؟

تاپیک Battlefield 3 PC نسخه هک شده:
سلام دوستان
کسی لینک دانلود بازی کامل با همه آپدیتا رو داره (تورنت)
با اوریجین نمیشه دانلود کرد
یه سوال دیگه: وضعیت پینگا چطوره؟؟

دوست گرامی لازم نیست برا یه ترول نا فرجام دروغ هم بگی مشخصا شما داری از ویندوز استفاده میکنی ویندوزی که در سطح سیستم عامل های کامپیوتر های رو میزی یک استاندارد محسوب میشه. در ضمن برای جلوگیری از دروغ احتمالی بعدی نمیشه از نرم افزارهایی مانند Wine در Linux برای بازی DS2 استفاده کرد :d

mohsenazaris5

کاربر سایت
May 22, 2014
174
تاپیک DS 2 PC:

تاپیک Battlefield 3 PC نسخه هک شده:

دوست گرامی لازم نیست برا یه ترول نا فرجام دروغ هم بگی مشخصا شما داری از ویندوز استفاده میکنی ویندوزی که در سطح سیستم عامل های کامپیوتر های رو میزی یک استاندارد محسوب میشه.

دوست گرامی؛ اولا من DS رو روی PS3 بازی می کنم. چون اون تاپیک شلوغ بود اونجا پست دادم که زودتر به جواب برسم
مورد دومم بنده علاوه بر لینوکس ویندوز هم دارم که فقط و فقط برای بازی هایی که فقط برای ویندوزن ازش استفاده می کنم. بتلفیلد هم نسخه هک شدش فقط برای ویندوزه.

ضمنا حوصله شما برای تجسس در پست های من قابل تحسینه

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
دوست گرامی؛ اولا من DS رو روی PS3 بازی می کنم. چون اون تاپیک شلوغ بود اونجا پست دادم که زودتر به جواب برسم
مورد دومم بنده علاوه بر لینوکس ویندوز هم دارم که فقط و فقط برای بازی هایی که فقط برای ویندوزن ازش استفاده می کنم. بتلفیلد هم نسخه هک شدش فقط برای ویندوزه.
ضمنا حوصله شما برای تجسس در پست های من قابل تحسینه

در هر صورت بنده فقط خواستم نشان بدم که شما از ویندوز استفاده می کنی همان گونه شرکت معظم سونی استفاده میکنه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر