Dead Rising 3 در Database استیم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Steam Database بار دیگر عرضه‌ی یک بازی دیگر برای PC را لو داده است! این‌دفعه این عنوان متعلق به Dead Rising 3 می‌باشد. در صورت وارد شدن به لینک آن در Steamdb.info شاهد لوگوی DR3 در بالای صفحه و احتمالا دو تستر که در حال حاضر در بازی می‌باشند، هستیم.
E3 نزدیک است و احتمال دارد شاهد تایید رسمی آن از طرف ماکروسافت و کپکام باشیم.

لینک بازی در Steamdb.info:

Walking · AppID: 265550 · Steam Database

لینک لوگو:

5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

http://media.steampowered.com/steam.../5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
windows هم پلتفرم مایکروسافت حساب میشه،اگه بیاد رو pc انحصاریه کنسولیه بازم
همین که رو ps عرضه نمیشه خودش کلی حرف
:d

این قضیه انحصاری ماکروسافت و عرضه بازیهاش رو ویندوز جوکی بیش نیست !!

مگه الان همه سونی فنها با لینوکس کار میکنن ؟؟؟ :D لول !!

همیشه اولین واکنش فنهای سونی نسبت به عرضه یه بازی انحصاری ایکس باکس رو ویندوز این بوده :

" خوب شد برای این بازی Xshit نخریدیم ! رو PC میزنیمش میره ! " :D

ماکرو با این حرکاتش یا طرفدارش رو گوش مخملی فرض کرده یا خودش مخملیه !!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
و بعد از PC هم نوبت به PS4 میرسه. البته یک عده از دوستان معتقد بودن هزینه های ساخت بازی رو خود مایکروسافت داده و انحصاری میمونه و ...؟

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
این قضیه انحصاری ماکروسافت و عرضه بازیهاش رو ویندوز جوکی بیش نیست !!

مگه الان همه سونی فنها با لینوکس کار میکنن ؟؟؟ :D لول !!

همیشه اولین واکنش فنهای سونی نسبت به عرضه یه بازی انحصاری ایکس باکس رو ویندوز این بوده :

" خوب شد برای این بازی Xshit نخریدیم ! رو PC میزنیمش میره ! " :D

ماکرو با این حرکاتش یا طرفدارش رو گوش مخملی فرض کرده یا خودش مخملیه !!

شاید تو این قضیه رو به صورت جک و فن بوی بازی میبنی ولی سودی که از فروش بازی روی استیم بدست مایکروسافت میاد مهمه
دیگه از تیتان مهم تر ؟:d خیلی ها برای این بازی X1 گرفتن درصورتی که همزمان برای pc هم اومد :d به طوری که مایکروسافت اعلام کرده از بسیار راضی بود از نتیجه تیتان.
هر کسی ریگ قوی نداره 80 درصد گیمینگ هول کنسول میچرخه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
و بعد از PC هم نوبت به PS4 میرسه. البته یک عده از دوستان معتقد بودن هزینه های ساخت بازی رو خود مایکروسافت داده و انحصاری میمونه و ...؟

اولا نه داره نه به باره..! یک چیزی شده معلوم نیست این PC راست باشه یا نه..؟
دوما بازی که لانچ بوده فروش خودش رو کرده امتیاز های درخشانشم گرفته.! حالا بعد از دو سال برای PS4 بیاد بیشتر فن های XBOX رو خوشحال میکنه تا ناراحت

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
چرا میزنید تو سر و کله هم من که کلی حال کردم دمشون گرم من pc دارم فقط فعلا از لحاظ مالی نمبتونم برم نسل بعد و اینکه رو pc میاد کلی حال داد بهم دوست داشتم اینو بازی کنم

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
یعنی خاک تو سر ماکروسافت که نمیتونه انحصاریهاش رو برای کنسولاش نگه داره.
اینجوری پیش بره ، رایز و کوانتوم بریک هم برا PC پورت میشن.

با این پست تا کوبیدن سر به دیوار پیش رفتم ! :d

یعنی خاک تو سر ماکروسافت که نمیتونه انحصاریهاش رو برای کنسولاش نگه داره.

نمیتونه انحصاریهاش رو برای کنسولاش نگه داره.

نگه داره.

آقا به ولا اگه بخواد بازی رو PC عرضه بشه به تصمیم مایکروسافته ! تا وقتی که رو PS4 عرضه شد! اون موقع بگید بی عرضست و خاک تو سرش !
کرور کرور بازی انحصاری داره واسه X1 تایید میشه بعد یه بازی لانچ تاریخ گذشته (در حد شایعه) قراره واسه پلتفرم ویندوز (نه حتی پلتفرمهای دیگه) عرضه بشه ! ببین سونی فن ها چه حالی کردن :d خوشم اومد ! :d:bighug:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ویندوز پلتفورم همه هست :D
دیگه نگید دیگه!:D
مثه اینه که سونی بیاد The Last Of Us رو برای Vita پورت کنه، اونوخ ملت بگن از انحصار در اومده این بازی و جشن راه بندازن!
ویندوز پلتفرم مایکروسافته؛ حالا این که همه میتونن بازی کنن باهاش چیزی رو عوض نمیکنه!:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دیگه نگید دیگه!:D
مثه اینه که سونی بیاد The Last Of Us رو برای Vita پورت کنه، اونوخ ملت بگن از انحصار در اومده این بازی و جشن راه بندازن!
ویندوز پلتفرم مایکروسافته؛ حالا این که همه میتونن بازی کنن باهاش چیزی رو عوض نمیکنه!:D
جدا از اینکه ویتا با ویندوز قابل قیاس نیست کسی نمیگه از انحصار ماکرو درومد ولی تو Console Wars (لول) استفاده از ویندوز نامفهومه فقط :D

حالا بیخیال این بحث دیگه زیادی نخ نما شده :D

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
کسی نگفته که ویندوز پلتفورم مایکروسافت نیست... مشکل اینه که کپکام قبلا گفته بود که این بازی کاملا انحصاریه XONE هست و به هیچ وجه برای PC و PS4 نمیاد
وگرنه از نظر من مایکروسافت تا حالا خیلی در حق PC کم لطفی کرده و باید بازی های بیشتری برای ویندوز میداد :thumbdown

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بحث الکی میکنید سود اصلی مایکروسافت همین ویندوزشه
هر نسخش 150-250 دلاره بعد تا الان فروش ویندوز 7 طبق اخرین امارش از مرز 400 میلیون گذشته و 8 هم از 100 میلیون رد کرده
خوب برا همینا هم یه سری رو ترغیب کنه برن از xp به سمت 7 و 8
میدونی چه سودی داره
هر 1.5 ویندوز میشه یه کنسول
تازه یه ویندوز n درصدش سوده ولی فکر کنم xone رو اعلام کردن حدود 20% سوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر