Forza Horizon 2 | Xbox 360

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
دوستان من 75٪ بازی هستم و یک جایی نمیزاره event شروع کنم همش میشه : you need to set the time in thee leaderbords ...

چکار کنم همه مراحل فرعی رفتم نشد ...

کمککککک

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان واقعا بازی بده من نسخه 1 بازی نکردم رفتم این کنسل کردم نسخه 1 بگیرم بازی واقعا خرابه
کاملآ کار به جایی کردی! من هم می خواستم این رو بگیرم! ویدئوهاش رو که دیدم! رفتم همون 1 رو دوباره نصب کردم از اول برم! ارزشش به مراتب از این بیشتره!!!!!!!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان از گرافیک که عبور کنیم بازی بعد 7 ساعت تموم شد تمام مسابقات کاملا یک نواقت و کسل کننده فقط سه تا باس داشت که با هوا پیما و جت و اینا باید مسابقه داد اخرش مثل اولش یه فیلم 10 ثانیه ای نشون داد و تموم کلا دو سه تا ماشین بهمون میده و اخر بازی اگه همه CR هاتو جمع کنی میشه یک ملیون که میشه فقط یکی دوتا سوپر کار خرید برعکس نسخه 1 که هفت هشت ملیون پول میداد و نمیدونم کلا چی فکر کردن اپگرید ماشینا هم که محدودتر شده از نسخه پیش و همون سیستمو داره تیونینگ هم که نداره بخش رالی بازی هم که تعطیله کلا باگم که فراوون داره وسط جاده داری با 200 تا میری ییهو میخوری به یه جسم نامرئی فقط تنها چیزی که منو تو این بازی نگه میداره یه مشت سوپر کار جدید مثله la ferari و ml p1...و فیزیک رانندگیشه که اونم مثله هورایزون یکه و پیشرفت نداشته ساپورت مایکروسافتم از 360 کشکی شده و یواش یواش باس بریم تو وان :d

منظورت از تیونینگ نداره ، یعنی کلا این بخش حذف شده ؟ یا مثلا قسمتیش حذف شده مثل تغییر ظاهری .
آخه بدون تیونینگ که نمیشه اصلا . تو شماره قبلی دوج چلنجر رو تیون کردم ، شد یه هیولای 700 اسب بخاری .

بدون تیونینگ اصلا فاز نمیده .

Mr.x1

کاربر سایت
Dec 13, 2013
13
نام
ابوالفضل
دوستان من 75٪ بازی هستم و یک جایی نمیزاره event شروع کنم همش میشه : you need to set the time in thee leaderbords ...

چکار کنم همه مراحل فرعی رفتم نشد ...

کمککککک

سلام ؛ دقیقا منم همین همین مشکلو دارم ؛ لطفا یکی راهنمایی کنه .

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
aga7ysyb.jpg

بعله اينجورياس :d اونايي كه بلد نيستن از بازي لذت ببرن الكي رو بازي عيب نزارن
خوب منم وقتي دنده اتومات باشم و كنترل كشش رو روشن كنم و رو خط سبزرنگ كف خيابون برونم بازي برام خسته كننده ميشه :d
در كل همه چي به جز سيستم پول عاليه

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
aga7ysyb.jpg

بعله اينجورياس :d اونايي كه بلد نيستن از بازي لذت ببرن الكي رو بازي عيب نزارن
خوب منم وقتي دنده اتومات باشم و كنترل كشش رو روشن كنم و رو خط سبزرنگ كف خيابون برونم بازي برام خسته كننده ميشه :d
در كل همه چي به جز سيستم پول عاليه

باشه فقط شما بلدی این کارارو بکنی!!
من هنوز هوریزون 1 نصب رو کنسولم, دارم لذت می برم! اینو نمیشه نیگاه کرد چه برسه لذت..
شما می خوای خودت رو گول بزنی بزن..

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
باشه فقط شما بلدی این کارارو بکنی!!
من هنوز هوریزون 1 نصب رو کنسولم, دارم لذت می برم! اینو نمیشه نیگاه کرد چه برسه لذت..
شما می خوای خودت رو گول بزنی بزن..

يعني شما هوريزون بازي ميكني كه بري كوه و درخت رو تماشا كني؟
بازي ريسينگ ماشين ميخواد و جاده
گرافيك و محيط و اينا همه كشك
شما بفرما از مناظر شماره ١ لذت ببر ؛)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
شما که برات مهم نیست چرا forza 1 بازی نمی کنی؟
ماشین می خواد و جاده؟ این نه ماشین داره نه جاده!!
مشکل این نسخه فقط گرافیک نیست! اگه ریسینگ باز بودی می فهمیدی تو هورایزن 2وقتی بوگاتی ویرون با فورد فیستا فرمونش یه جوره یعنی چی!!
این نسخه رو دادن دست بچه هاشون طراحی کنن!!
من 1 رو چون شاهکاره بازی می کنم!
هیچ کم و کاستی نداره! تو یوتیوب با نسخه Xbox one مقایسش می کنن!!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
شما که برات مهم نیست چرا forza 1 بازی نمی کنی؟
ماشین می خواد و جاده؟ این نه ماشین داره نه جاده!!
مشکل این نسخه فقط گرافیک نیست! اگه ریسینگ باز بودی می فهمیدی تو هورایزن 2وقتی بوگاتی ویرون با فورد فیستا فرمونش یه جوره یعنی چی!!
این نسخه رو دادن دست بچه هاشون طراحی کنن!!
من 1 رو چون شاهکاره بازی می کنم!
هیچ کم و کاستی نداره! تو یوتیوب با نسخه Xbox one مقایسش می کنن!!

اصلا به من چه
شما برو هر چي دلت ميخواد بازي كن :|
انگار ارث باباتو خوردن :|

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
چون فکر می کنی خودت فقط بازی بلدی ! بقیه رو نوب فرض می کنی خواستم ارشادت کنم!
آره ما همه چی رو می زاریم رو اُتو دسته رو هم می ذاریم زمین می شینیم نیگاه می کنیم!!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
برای یک ریسینگ باز این بازی میتونه کلا پلات بشه و به همراه اچیمونتها و مسائل جانبی بازی رو تموم کنه....

برای کسی هم که دوست داره همه جزئیات براش قابل درک باشه و سرگرم باشه ممکنه راضی کننده نباشه...

یه دلیل دیگه هم اومدن کنسولهای نسل هشتم و مقایسه با اونه که باعث میشه بازی زیر سوال بره... که این یک مقایسه اشتباه هست...

به هر حال هر کی دوست داره بازی کنه هر کی هم دوست نداره میتونه بره ۲ میلیون بده کنسول نسل هشتم و ۳۰۰ تا هم پول بازی بده که گرافیک و... نخوره تو ذوفش..

در ضمن تنها کشوری هستیم که از نظر نقد بازی بیشتر گرافیک ر مهترین عامل در هر بازی میدونیم...از بازیهای ورزشی گرفته تا ریسینگ و بازیهای مبارزه ای ولی همیشه مهمترین چیز رو فراموش میکنیم و اونم هسته بازی یعنی گیم پلی هست...

میگید نه تشریف ببرید به تمامیه تاپیکهای بازی و ببینید 90% بیشتر راجب گرافیک بازی نظر دادن یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر