Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اون قدیما یه سایتی بود به اسم بازی نما تا سوال میکردی در کسری از ثانیه چند نفر بهت پاسخ میدادن.ولی الان طوری شده که یه گیمر پیدا نمیشه که قدر ارزن حس همنوع دوستی و کمک به دیگران تو وجودش باشه.داخه چرا اینطوری شدن بچه ها؟
حالا ممبرهای عادی هیچی این بچه های تحریریه و مدیر دیگه چرا عین خیالشون نیست؟!
دوست عزیز بازی یکم قدیمی و فکر کنم بیشتر کاربرهای اینجا هم بازی هاشون رد کردن رفته
منم الان خودم خیلی وقت بازی نکردم ولی فکر کنم یکی از اینارو که میزدی یک مسیر بهت میداد که باید تا انتها می رفتی و چند سری مسابقه برات می اورد
از بخش Challenge هم تو menu می تونی مسابقه ست کنی برای خودت فکر کنم
باز شب میرم چک میکنم بهت خبر میدم!:D

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
دوست عزیز بازی یکم قدیمی و فکر کنم بیشتر کاربرهای اینجا هم بازی هاشون رد کردن رفته
منم الان خودم خیلی وقت بازی نکردم ولی فکر کنم یکی از اینارو که میزدی یک مسیر بهت میداد که باید تا انتها می رفتی و چند سری مسابقه برات می اورد
از بخش Challenge هم تو menu می تونی مسابقه ست کنی برای خودت فکر کنم
باز شب میرم چک میکنم بهت خبر میدم!:D

بازی باگ گرفته.auto show غیرفعاله.
چطور میشه بازی رو ریست کرد از اول اورد؟

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
بچه ها از تخفیفاتی که این هفته خوردن نهایت استفاده رو بکنید حتماً ! :D مخصوصاً این پک پورشــه که پیمان هم اشاره کرد :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فورتـزا هورایزن 3 و ویشلیست جامع و مفصل ar12gaming :d

World
شماره یک در کلورادویـه آمریکا میگذشت و شماره 2 در جنوب اروپا !
مکان هایـه مناسب بیشمار واسه شماره سه وجود داره دریفت بازها از پلیگراند ژاپـن رو میخوان ، نویسنده مطلب استرالیا را گزینه مناسب میدونه !
البته پلیگراند میتونـه دوباره به آمریکا برگرده و یه قسمت برفیـه از کانادا همـ اضافه کنه .
جاده های کوهستانـی همـ از خواسته های اساسیه نویسنده ست :d

mountainous areas are a must

و این اِلِمان فورزا موتوراسپورت 6 که فکر کردن بهش همـ لذتبخش هست مخصوصا چاله ها :x

Forza Motorsport 6 features the best rain and puddles seen in games , Period
Having those elements integrated into Forza Horizon 3 would also be very cool, especially in those real stormy conditions

خواسته دیگه اش که به گفته خودش واقعگرایانه همـ نیست اینه که بشه دوباره به جنوب اروپا و کلورادو سر زد درست مثه استورمـ آیلند !!!

Horizon Festival

I hope Playground stick with the Horizon Festival and music-themed events for Horizon 3, making it feel more like Horizon 1’s did

Career

گفته این بخش در هورایزن یک بهتر بوده اینکه داریوس فلینت رو در نهایت باید شکست داد !
رود تریپ ها تو این شماره تکراری میشد گفته شماره 2 اون حس هیجان ، جادو و پیروزیـه شماره یک رو نداشت .
البته شوکیس ها حرف نداشت اما تعدادشون زیاد نبود .
گفته شماره سه باید حس خط حس داستانـی و اون فستیوال شماره یک داشته باشه بهمراه مدت زمان طولـانیه شماره 2 و شوکیس ها !
و یه ریسر بدنامـ همـ بهمون بدین که در نهایت از رو ببریمش ! :d

Cars

باید مثه گاراژ فورتـزا موتوراسپورت 6 باشه با 500 ماشین با قابلیت کاستومایز و Paint
و گفته ماشین هایـی که تو فورتزا موتوراسپورت 4 و هورایزن یک بودن و هنوز رو ایکس باکس وان ندیدیمشون ...
از جمله :

Ferrari FXX
Lamborghini Sesto Elemento
the infamous Toyota Prius
and of course, the drifting beast that is the Nissan S14

و اینکه کاستومایز باید گسترده تر بشه و improved car selection screen درست مثه فورتزا موتوراسپورت 6

Multiplayer

توضیحات در این بخش زیاد هست و نویسنده این قسمت رو با مشکل دیسکانکت شدن شماره 2 شروع میکنه !

see more online supported events in Forza Horizon 3
including the ability to play Career races with friends , and even Showcase events
Imagine racing a train or massive plane with you and your friend driving a McLaren P1 and Porsche 918
or perhaps wrecking through barricades and fields in your Ford Raptor to beat the train the other side of you
To see additional cooperative play in Forza Horizon 3 would be ace

Community

- The Auction House
- Gifting is something we’ve missed in Forza
- Clubs system that was found in Forza Horizon 2

Features

قابلیت خاموش کردن ترافیک واسه اینکه راحت تر دریفت زد .
دریفت و درگ به شوکیس ها اضافه بشه !
استفاده بیش تر از ANNA personal GPS assistant واسه عوض کردن شبکه های رادیویـی و انتخاب یه آهنگ خاص
لودینگ با مدت زمان کمتر

و در نهایت ... Now it's up to Playground

مثه دو شماره قبل setting new standards for the racing genre

Some elements of Horizon 1 were brilliant
while Horizon 2 surpassed it in a bunch of different places
Hopefully, Playground take what we love about both
while adding some of the features we mentioned above ... and create something impeccable with Forza Horizon 3

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
^

ویشلیست خیلی خوبی بود :D مشخصه نویسنده واقعاً هورایزن فن ـه :D

شماره 2 مشکل اساسی‌ای نداشت ولی بعضی از قسمت‌هاش می‌تونست بهتر باشه. به عنوان مثال بعد از 80-90 چمپیونشیپ مسیرهای مسابقات کاملاً یکنواخت و تکراری میشد و هیچ تنوعی نداشتن. بنظرم اگر چلنج‌ها رو بیارن تو خود بخش کریر بازی خیلی بهتره. مثلاً تو هر چمیونشیپ 4 تا مسابقه بدیم، 2 تا هم چلنج ... اینجوری بنظرم تنوع بیشتری هم می‌تونن به بخش کریر بدن. در کل بخش کریر تنها بخش نسخه قبل بود که نسبت به 1 اُفت داشت (نظر شخصی).

شوکیس‌ها فوق‌العاده بودن ولی تعدادشون واقعاً کم بود. شماره 3 حدافل 20 تا باید داشته باشه بنظرم :|

در مورد لوکیشن هم اگه یه جایی رو انتخاب کنن که 2 نوع آب و هوای کاملاً متفاوت داشته باشه خیلی خوب میشه :D و اینکه جاده‌های کوهستانی به همراه برف هم حتماً داشته باشه !

مدت زمان لودینگ اولیه رو کم کنن خواهشاً + رفع مشکل دیسکانکت در مولتی :|

اُمیدوارم برای شماره 3 این نکات رو رعایت کنن . . . .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
گفته این بخش در هورایزن یک بهتر بوده اینکه داریوس فلینت رو در نهایت باید شکست داد !
رود تریپ ها تو این شماره تکراری میشد گفته شماره 2 اون حس هیجان ، جادو و پیروزیـه شماره یک رو نداشت .
البته شوکیس ها حرف نداشت اما تعدادشون زیاد نبود .
گفته شماره سه باید حس خط حس داستانـی و اون فستیوال شماره یک داشته باشه بهمراه مدت زمان طولـانیه شماره 2 و شوکیس ها !
و یه ریسر بدنامـ همـ بهمون بدین که در نهایت از رو ببریمش !

یعنی دقیقا این مهمترین نکته ای هست که باید تو نسخه سوم حل بشه. نسخه دوم همه چیزش عالی بود فقط حس رقابت کمتر شده بود

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

Forza Horizon 3 LEAKED آیـا ؟! :-s
سه ثانیـه بیش تر نیست ویدیـو و ملت تو فرومـ فورتزا میگن که بهش میخوره استرالیا باشه ... عده ای همـ میگن که فیک هست !

دانلود ویدیـو : Forza Horizon 3

ᕦ(ò_óˇ)ᕤ@ شیرینـیـ بده ...
d.gif

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
بهش میخوره فیک باشه :( :D

I’ve checked the authenticity of this video with some proven sources
and they’ve told me that it may very well be our first glimpse of Forza Horizon 3

بنا بنظر ar12gaming فیک نیست ...
مدرکشون ماشینیـه که تو تصویـر هست که فکر میکنن 2016 Ferrari 488 GTB باشه :d

perfect candidate for a cover car in Forza Horizon 3

توضیحات مفصل دیگه همـ داده شده که تو منبع هست
و میتونید مراجعه کنید .
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر