Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
سلام دوستان ازتون یک سوال داشتم من بازی رو گرفتم اما اینترنتم به مشگل خورده اول اینکه اپدیت اولیه چقدر هست
دوم اینکه به نظرتون صبر کنم اپدیت کنم بعد بازیکنم اخه خیلی تو کفشم:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام دوستان ازتون یک سوال داشتم من بازی رو گرفتم اما اینترنتم به مشگل خورده اول اینکه اپدیت اولیه چقدر هست
دوم اینکه به نظرتون صبر کنم اپدیت کنم بعد بازیکنم اخه خیلی تو کفشم:d
حجم آپدیت نمی دونم اما بدون آپدیت هم مشکل خاصی نداره بازی ولی در کل هر وقت تونستی، حتما آپدیت کن :d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستانی که علاقه مند هستند به تجربه رانندگی با ماشینهای پورشه و در عین حال نمیخوان برای پک ماشینهای این کمپانی مبلغ ۱۰ دلار رو بپردازن! میتونند با رفتن به اپلیکیشن Forza HUB به صورت مجانی ۲ تا از ماشینهای خوب این پک رو به صورت مجانی دانلود کنن.
فقط دقت داشته باشید که این Offer دارای محدودیت زمانیست و ممکنه تا چند روز اینده دیگه در دسترس نباشه
Forza Motorsport - Two Free Porsches!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بازی فقط اینکه 10 کیلومتر بری تو یک فستیوال یک دکمه بزنی بعد 14 کیلومتر بری تو یک فستیوال دیگه دکمه بزنی بعد حالا با پولی که نداری تو کلاسهای داغون چهارتا ماشین داغون بگیری بری 4 تا مسابقه بدی و یک پول کمی بگیری و دوباره از اول

واقعا خسته کننده و تکراری شده نه پول درست حسابی میده بهت ماشین بخری نه ماشین درست حسابی میده بهت یادم هست تو FH1 بعد هر چند مسابقه یک فینال گونه بود میرفتی سر ماشین طرف باهاش مسابقه میدادی و ماشینش رو میگرفتی ولی الان هیچی باید هی بریم با ماشین های دهه 60 و 70 مسابقه بدیم!

این مسابقات با بالن و هواپیما هم خیلی مسخره هست هی نمیدونی رقیبت کیه؟ کجاست؟ چقدر عقبی؟ چقدر جلویی؟ فقط باید بری تا آخرش بهت بگه اول شدی

بازی هم به شدت ساده هست من گذاشتم رو هارد ولی خیلی راحت اول میشم
آقا تام چیک هم تو نقدش این‌قدر بازی نکوبونده بود :d

روند بازی که مشخص. تو یک تورنومنت شرکت کردی و با اتمام هر road trip به مقصد می‌رسی و 4 تا مسابقه انجام میدی. بعد از اون با road trip بعدی میری مکان بعدی و اونجا 4 مسابقه انجام میدی. بعد از اتمام 12 مسابقه هم بر می‌گردی فیستیوال هورایزون و اونجا برنده این تورنومنت ها مشخص و نفر آخر هم حذف میشه از تورنومنت. در آخر هم که 25 بار قهرمان شدی به مسابقه فینال راه پیدا می‌کنی.
یعنی اصلا روند از این بهتر هم میشه برای بازی ریسینگی که داستان نداره، داشته باشیم؟:d
همون road tripها رو میشه هر بار از مسیر مختلف و با ماشین متفاوتی تموم کرد. دقیقا یکی از نقاط مثبت بازی بود road trip.

درباره پول هم. خود من الان تمام ماشین های بازی خریدم و حدود 12 میلیون (شاید هم بیشتر) پول دارم تو بازی. یک بار هم مشکل کمبود پول تو کل بازی نداشتم. تو فورتزا 5 زمان لانچ این مشکل وجود داشت و واقعا برای event آخر بازی سرویس شدم این‌قدر مسابقه انجام دادم تا ماشین بخرم ولی اینجا از همون اول این‌قدر پول در اختیارت قرار میده تا بتونی ماشین خوب بخری و البته با پیشرفت در بازی، می‌تونی به راحتی بهترین ماشین‌های بازی ( مکلارن، لامبو و... ) بخری.
اون ماشین‌های دهه 70 و 60 هم Event مخصوص به خودشونو دارن و اگر Event عوض کنی، می‌تونی با ماشین‌های جدید بازی کنی:d

showcase ها هم دقیقا بعد از هر چک پوینت نشون میده کی اول و کی دوم. این‌جوری تا رسیدن به چک پوینت بعدی، هیجان مسابقه حفظ میشه.

پ.ن: دقیقا تمام این نکات، برای من نکات مثبت بازی بود:d

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
آقا تام چیک هم تو نقدش این‌قدر بازی نکوبونده بود :d

روند بازی که مشخص. تو یک تورنومنت شرکت کردی و با اتمام هر road trip به مقصد می‌رسی و 4 تا مسابقه انجام میدی. بعد از اون با road trip بعدی میری مکان بعدی و اونجا 4 مسابقه انجام میدی. بعد از اتمام 12 مسابقه هم بر می‌گردی فیستیوال هورایزون و اونجا برنده این تورنومنت ها مشخص و نفر آخر هم حذف میشه از تورنومنت. در آخر هم که 25 بار قهرمان شدی به مسابقه فینال راه پیدا می‌کنی.
یعنی اصلا روند از این بهتر هم میشه برای بازی ریسینگی که داستان نداره، داشته باشیم؟:d
همون road tripها رو میشه هر بار از مسیر مختلف و با ماشین متفاوتی تموم کرد. دقیقا یکی از نقاط مثبت بازی بود road trip.

درباره پول هم. خود من الان تمام ماشین های بازی خریدم و حدود 12 میلیون (شاید هم بیشتر) پول دارم تو بازی. یک بار هم مشکل کمبود پول تو کل بازی نداشتم. تو فورتزا 5 زمان لانچ این مشکل وجود داشت و واقعا برای event آخر بازی سرویس شدم این‌قدر مسابقه انجام دادم تا ماشین بخرم ولی اینجا از همون اول این‌قدر پول در اختیارت قرار میده تا بتونی ماشین خوب بخری و البته با پیشرفت در بازی، می‌تونی به راحتی بهترین ماشین‌های بازی ( مکلارن، لامبو و... ) بخری.
اون ماشین‌های دهه 70 و 60 هم Event مخصوص به خودشونو دارن و اگر Event عوض کنی، می‌تونی با ماشین‌های جدید بازی کنی:d

showcase ها هم دقیقا بعد از هر چک پوینت نشون میده کی اول و کی دوم. این‌جوری تا رسیدن به چک پوینت بعدی، هیجان مسابقه حفظ میشه.

پ.ن: دقیقا تمام این نکات، برای من نکات مثبت بازی بود:d

من نمیدونم اسم یک روند رو که بیش از 100 بار باید تو بازی به یک نحو انجام بدی رو چی میگزارن..؟ من که همیشه باید دو تا 14 کیلومتر برم تا 4 تا مسابقه توش اول بشم رو و 100 بارم باید اون رو تکرار میکنم میگم تکراری. شاید اولش جالب باشه ولی بعد از یک مدت میبینی همون کارو داری 100 بار تکرار میکنی بدون کوچکترین تنوعی..!

والا نمیدونم چه جوری به شما پول میده من فعلا 12 ساعت مفید بازی کردم چهارتا ماشین 200 هزار تای خریدم پولم تموم شده! تو هر مسابقه مگه بیشتر از 10 یا 11 CR به شما پول میده..؟

یک مشکلی دیگه که تو بازی هست به غیر آسون بودنش که من مجبور شدم بزارم روی PRO تا یکم چالش بر انگیز باشه زمان مسابقات هست که همه بین یک دقیقه تا دو دقیقه هست خصوصا وقتی با سوبر اسپرتها مسابقه میدی تا میخوای ببینی چی شد یک و میبینی مثل همیشه شدی اول.! یعنی اومدن تعداد مسابقات رو بردن بالا زمانش رو اوردن پایین!

یک نکته آزار دهنده هم ضعیف کردن اون نیسان GT هست که تو FH1 خدایی میکرد ولی اینجا خیلی ضعیف تر شده خصوصا هندلینگش که یک ضد حال اساسی برای من بود

در کل به نظر من بازی اون اصالتش رو از دست داده و دیگه شما نمیتونی با یک ماشین خاص ازش لذت ببری تو FH1 شما با یک ماشین کل مسیر ها رو میرفتی و سر هر مسابقه و داخل مسابقه بنا به کلاسش ماشین رو عوض میکرد اما اینجا باید هر کلاسی که انتخاب میکنی تو اون مسیر هم با همون ماشین رانندگی کنی
من فکر کنم جزء معدود افرادی بودم که سه بار FH1 رو تموم کردم چون احساس میکردم دارم داخل بازی لذت میبرم ولی FH2 این حس رو بهم نمیده و احساس میکنم فقط دارم تکلیف انجام میدم تا لذت ببرم

من الله توفیق

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
^^^^
حالا شما خیلی حال نکردی ولی من خودم و تمام کسانی که می شناسم این شماره بهتر و کامل تر از شماره قبل می دونن :d
درباره درجه سختی فقط بگم که من خودم بعد از بیش از 200 ساعت بازی کردن، هنوز روی آخرین درجه سختی Drivatar (فکر کنم Unbeatable بود) و آخرین درجه سختی تنظیمات ماشین، کاملا بازی برام چالش بر انگیز.
اینم لیدربورد تعداد ماشین ها. تقریبا همه بالای 100 ماشین به راحتی تو بازی خریدن (مربوط دو ماه قبل این لیدر بورد).

آخرین ویرایش:

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
امروز بالاخره بازى رو گرفتم بعد از 3 ساعت بازى ميتونم بگم بهترين ريسينگى بود كه تا حالا بازى كردم از همه لحاظ مخصوصا گرافيك و گيم پلى و تنوع مراحل واقعا رو دستش نمياد من قبل اين درايو كلاب رو بازى كرده بودم ميتونم بگم اصلا قابل مقاسه نيست از لحاظ گيم پلى و تنوع ... واقعا بازى ريسينگ با دسته ى ايكس باكس خيلى مچ هست يه جورايى انگار دسته ى ايكس باكس ساخته شده براى بازى هاى ريسينگ موقع بازى واقعا حس سرعت و ريسينگ رو به آدم منتقل ميكنه بر عكس درايو كلاب در كل واقعا عالى بود ايرادى نتونستم بگيرم ازش ...

badboy33

کاربر سایت
Sep 24, 2014
54
نام
ArshiA
امروز بالاخره بازى رو گرفتم بعد از 3 ساعت بازى ميتونم بگم بهترين ريسينگى بود كه تا حالا بازى كردم از همه لحاظ مخصوصا گرافيك و گيم پلى و تنوع مراحل واقعا رو دستش نمياد من قبل اين درايو كلاب رو بازى كرده بودم ميتونم بگم اصلا قابل مقاسه نيست از لحاظ گيم پلى و تنوع ... واقعا بازى ريسينگ با دسته ى ايكس باكس خيلى مچ هست يه جورايى انگار دسته ى ايكس باكس ساخته شده براى بازى هاى ريسينگ موقع بازى واقعا حس سرعت و ريسينگ رو به آدم منتقل ميكنه بر عكس درايو كلاب در كل واقعا عالى بود ايرادى نتونستم بگيرم ازش ...

اره کلا عالیه
Forza horizon 2: persent fast and Furious
رو اگه لایو داری بخر

I Sent it From my Sony Xperia Z2 D6502 using TapaTalk

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بالاخره تلاش شبانه روزی جواب داد و بازی 2000 شد. (بازی2000 تا گیم اسکور داره با DLC ها:d )
kjMZh.jpg

یک تشکر ویژه از پیمان و مخصوصا احسان می کنم که دو این دو هفته تقریبا روزی 5 ساعت با هم بازی کردیم تا اچیومنت های بخش آنلاین کامل شد:d
خلاصه دیگه به صورت کامل برای فورتزا 6 آماده شدم:d

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام
یه سوال که ممنون میشم جواب بدید
اول اینو بگم تو نسل جدید فقط درایو کلاب بازی کرده بودم..
اما وقتی هوریزون 2 رو خریدم..بدون تعصب میگم درایو کلاب قورت داد و انداخت بیرون
یعنی عاااااااااالیه بازی...گرافیک دیوانه وارش..گیم پلی خیلی خوبش...واقعا کیف کردم
فقط یع سوال اپدیت بازی چع فدره؟؟
انجام نشه چیزی از دست دادم؟
ماشین اضافه میشه با اپدیت؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام
یه سوال که ممنون میشم جواب بدید
اول اینو بگم تو نسل جدید فقط درایو کلاب بازی کرده بودم..
اما وقتی هوریزون 2 رو خریدم..بدون تعصب میگم درایو کلاب قورت داد و انداخت بیرون
یعنی عاااااااااالیه بازی...گرافیک دیوانه وارش..گیم پلی خیلی خوبش...واقعا کیف کردم
فقط یع سوال اپدیت بازی چع فدره؟؟
انجام نشه چیزی از دست دادم؟
ماشین اضافه میشه با اپدیت؟

اپدیت بازی یک چیز حدود دو سه گیگ باید باشه برای شما دقیق نمیدونم چون من از همون اول کم کم اپدیت میکردم نمیدونم الان حجم کلی اپدیت برای شما تازه وارد شدی چقدر هست و یکسری گلیچ ها و باگ ها رو از بین میبره ولی

اگر اپدیت کنی یکی دو تا پک Free cars هست میتونی بگیری.کلا هر جقدر تو افلاین با این بازی حال کردی رو ضربدر 2 کن وقتی انلاین میشی اونقدر حال میده .یکسری مسائل جزئی هست که وقتی انلاین هستی بازی میکنی لذت بازی رو چندین برابر میکنه از مقایسه انی رکورد هات با بقیه پلیر ها و از مسابقات انلاین و وقتی انلاین بشی میتونی برای ماشین ها کلی طراحی بگیری و خیلی چیزای دیگه توصیه شخصیم اینکه صد در صد چند گیگ حجم ارزش این رو داره که بشینی انلاین بازی کنی

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز یه راهنمایی میخواستم در مورد مود آنلاین این بازی !!!

عزیزان من تازه بازی رو گرفتم و روی نقشه یک HF‌ دارم که همون فستیوال میشه فکرکنم ...
یکی هم H دارم که هاب میشه ...
حالا نمیدونم چطور باید آنلاین بازی کنم ؟؟ مسابقات مربوط به بخش آنلاین با بازیکنانی که آنلاین هستن کجاست ؟؟
با ماشینی که از کنارش رد میشم چطور میتونم مسابقه بدم ؟؟

در کل بخش های آنلاین بازی کجاست ؟؟؟
من هرچی گشتم پیدا نکردم ...

سوال مهم دیگه ای که دارم برنامه مخصوص Forza Hub که نصب کردم متاسفانه کانکت نمیشه و همیشه ارور میده و میزنه در دسترس نیست !! چرا ؟؟؟

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
ببخشید ها یه سوال این بازی با بازی forza motorsport چه فرقی داره ؟ من مبتدیم زیاد در جریان نیستم ببخشید

فرنچایز Forza به دو زیر مجموعه تقسیم میشه!

1) Motorsport : که شبیه ساز هست! مسابقات درون پیست هست! ریس ها از قوانین و مسابقات درون پیست تبعیت میکنه! همه چیز بازی هم در بالاترین سطح خودش واقع گرایانه کار شده!

2) Horizon : که نمیشه گفت تماما آرکید هست ولی جنبه های آرکید بازی نمود بیشتری داره! بازی اوپن ورد هست و تو یه منطقه بزرگ جریان داره! وارد یه فستیوال تابستانی میشید و با چالش ها و مسابقات خاص و متنوع روبرو هستید! در کل یه بازی فوق العاده فان، خوش ساخت، سرگرم کننده و بشدت زیبا (چه محتوا چه ظاهر :D)

لازمه به ذکره مدلینگ و صداگذاری و سیستم شخص سازی ماشین ها (چه تیون چه ظاهری) در هر دو بازی به بهترین شکل پیاده شده! البته تنوع خودروها و جزئیات تیون بدلیل سبک بازی در سری موتور اسپرت بیشتر و دقیق تره، ولی تنوع و چلنج های خاص در هورایزن بیشتره (بعلاوه عنصر پیمایش و چست و جوی دنیای بزرگ بازی و فعالیت های جانبی ای که درش شکل میگیره و تعریف شده)
کلی گفتم ولی فکر میکنم مشخص باشه سبک سیاق دو بازی و تفاوت هاشون!!!

• Like
Reactions: Deadmau5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر