Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,464
نام
Nightwing
بازی ۹ تا مپ داره الان ۱۰ تا مود :D چیز دیگه ای میخوایین؟:D
یکی از ایرادهاش کمبود سلاح به نظرم
ما که داریم بازی می کنیم و لذت میبریم

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بازی ۹ تا مپ داره الان ۱۰ تا مود :D چیز دیگه ای میخوایین؟:D
یکی از ایرادهاش کمبود سلاح به نظرم
ما که داریم بازی می کنیم و لذت میبریم
به نظرم محتوا درسته توی مدت زمان گیم پلی تاثیر داره ولی باعث نمیشه نظرت در باره ی اصل یه بازی عوض بشه
این که بنده از cod bo3 خوشم نمیاد حالا دوستان میگن محتوای داخل بازی خیلی زیاده (حداقل نسبت به SW ) ولی بنده بخوام انتخاب کنم :SW

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
البته همشون نظرشخصی بودن دیگه؟ :D چون ما هنوز هنوز هم داریم بازی میکنیم. جدیدا هم مپ های جدید مجانی و مد های جدید دادن.

از نظر مقایسه با بتل هم کار درستی نیست چون هیچ سنخیتی ندارن که بخوان مقایسه بشن.

سلام فردین عزیز:d
آفلاین بازی چطوره؟چند ساعته؟اون حس star wars هایی که رو ps2 بودن رو میده؟من اینترنتم در حدی نیست که انلاین بازی کنم:(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام فردین عزیز:d
آفلاین بازی چطوره؟چند ساعته؟اون حس star wars هایی که رو ps2 بودن رو میده؟من اینترنتم در حدی نیست که انلاین بازی کنم:(

افلاین نداره بازی کلا. چندتا ماموریت co-op داره که به صورت هورد یا همونwave هستن.

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
دیگه بازی ترکونده دیگه! سروراشم که معرکست! فعلا تو این 8 هفته ای که دستم بوده و لول 43ام، به نظرم واقعا بازی قشنگی بوده. و با این اپدیت جدیدا که لباسارو جدید کرد و مپ اضافه کرد واقعا عالی شد. تنها مشکل همین سلاحان که بیشترش کنن عالی میشه

• Like
Reactions: Destro

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
منم ديروز بازى رو گرفتم و ميتونم بگم فوقالعادست انتظار نداشتم انقدر خوب باشه حدود ٣-٤ ساعت بازى كردم الان شدم رنك ٨
مود heroes vs villains خيلى خوبه ولى من بيشتر blast بازى ميكنم
اسلحه اى بهتر از E11 هست ؟ ترجيحا blast rifle باشه
سروراشم فوق العادست
گيمر تگ : P1RSA E
بچه ها اگر الان من بازی رو بخرم چقدر حجم آپدیت باید دانلود کنم؟
4.4 GB

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم ديروز بازى رو گرفتم و ميتونم بگم فوقالعادست انتظار نداشتم انقدر خوب باشه حدود ٣-٤ ساعت بازى كردم الان شدم رنك ٨
سروراشم فوق العادست

4.4 GB

از Blaster Rifle ــها بنظر من A280C خیلی خوبه! البته همین E-11 یکی از بهترین اسلحه های بازی به شمار میره و تا آخر میتونی با همین کار کنی.:D

• Like
Reactions: Parsa.e

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,464
نام
Nightwing
مولتیش برای من یکی که شدیدا اعتیاد آور بوده
تنها ایرادش از دید من کمبود اسلحه هاست فقط امیدوارم با آپدیت بیشترم بشه
Walker Assult عشق است :D

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سروراشم فوق العادست

4.4 GB

سعي کن توي محيط هاي بسته که فاصله با دشمن کمه از اسلحه استفاده کني که ريت فايرش بالا باشه چون وقتي نت داغونه رو در رو با E 11 يا ميميري يا ميکشيش و ميميري :d

• Like
Reactions: Parsa.e

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
منم بازي رو گرفتم، بي شرف گرافيكش خيلي مست كننده است مخصوصا او مپ كه داخل جنگله و روزه، تخريپ پذيري و پوشش گياهي عاليه كلا از لحاظ گرافيك ارضا ميشين خيالتون راحت.

گيم پلي هم به قوله دوستان خيلي اركيد ميزنه ولي خوب واسه زنگ تفريح كيف ميده و نكته مثبتي كه خيلي واسه من مهمه اين شلوغ بودن محيطشه ( كلا بازيهاي dice حس و حال جنگو خيلي قشنگ منتقل ميكنن)

بازي نكته منفي از تظر من نداره اما به غير از مباحث فني مثل صدا گزاري و گرافيك و غيره...
داخل گيم پلي نكته انچنان شاخي نداره، همه چي داخل گيم پلي خوبه اما عالي و لهترين نيست

• Like
Reactions: Pzt_Kami

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر