Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان قصد خرید بازی رو دارم(دسته دو).چند تا سوال دارم.
میخواستم بدونم مولتی بازی تا چه حد سرگرم کنندس.در حد مولتی bf4 هست یا نه؟
سروراش چطورن؟ چقدر اپدیت داده تا الان؟
ممنون میشم جواب بدید.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
ممنون میشم جواب بدید.
اصلا در حد و اندازه بتل نیست،بازی خیلی زود و بشدت خسته کننده و تکراری میشه ،من جات بودم نمیگزفتم

sent from my Moto x Style

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اصلا در حد و اندازه بتل نیست،بازی خیلی زود و بشدت خسته کننده و تکراری میشه ،من جات بودم نمیگزفتم

sent from my Moto x Style
البته همشون نظرشخصی بودن دیگه؟ :D چون ما هنوز هنوز هم داریم بازی میکنیم. جدیدا هم مپ های جدید مجانی و مد های جدید دادن.

از نظر مقایسه با بتل هم کار درستی نیست چون هیچ سنخیتی ندارن که بخوان مقایسه بشن.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
ممنون میشم جواب بدید.
به نظرم به هیچ کدوم از این افرادی که از بازی انتقاد میکنن... یک جوری نظر شخصیشونو میخوان تحمیل کنن... بازی به شدت شلوغ و جذاب هست و مپ های بزرگی داره... حالت های مختلفی هم توش قرار داره که واقعا جذاب ترش کرده... جدیدا هم یک اپدیت دادن که به شدت محتویات جالبی اضافه کرده...
در هر صورت اگه از بازی های مولتی پلیر و شلوغ خوشت میاد واقعا گزینه مناسبی هست...

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
ممنون میشم جواب بدید.

انصافا نسبت به بتل کمبود محتوا داره ولی خسته کننده نیست و گرافیکش هم زیادی بالاست :d...
بهترین سرورای ممکن رو داره و کاملا هم شلوغن..حدودا 4 گیگ آپدیت داره تاحالا

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
ممنون میشم جواب بدید.

داداش بحث سليقه هست مقايسه اين بازي با بتل کار اشتباهي چون تفاوت هاي زيادي دارن اما از لحاظ بزرگي مپ ها و شلوغ بودن ، کيفيت سرور ها خيالت راحت به جرات از معدود بازی هايي هستش که کمترين لگ توش دارم حتي زماني که نت داغونه در کل منم اولش که گرفتم سه چهار روز بازي کردم خوشم نيومد دليلش هم کمبود محتوا بود اما سيزن پسش گرفتم و همه اينو ميدونن دايس تا مدت طولاني بازي هاش از لحاظ محتوا به خوبي ساپورت ميکنه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فکر کنم تو این جمع و کلا تاپیک من تنها کسی باشم که الان هم دارم Battlefield 4 بازی میکنم و هم Battlefront :D

اول از همه ذکر چندتا نکته الزامیه:

بازی گرافیکش بی نظیره
سرور های بازی از گرافیک بازی هم بهترن، یعنی قولتون میدم با پینگ 200 هم بدون لگ بازی کنید.
موسیقی و صدا گذاری هم که نیاز نداره در رابطه با کار های Dice چیزی گفت، حرف اول و آخر رو میزنن تو این زمینه در صنعت گیم.

اما اما:

بازی تو قسمت گیم پلی نسبت به Battlefield 4 خیلی خیلی آرکید هست، بزارید اینجوری بهتون بگم که من روز اولی که بتلفیلد رو شروع کردم با وجود تجربه زیادی که از مولتی این سری داشتم بازم روز های اوایل اصلا کیل گرفتن غیر ممکن بود و وجود کلاس های مختلف هم خیلی به عمق بازی کمک میکرد ولی الان تو بتلفرانت که دیگه کلاسی وجود نداره، گیم پلی و شوتینگ هم خیلی آرکید هست و اون عمق سلاح های بتلفیلد و خب مشخصا تنوع اشون رو نداره، سر همین مسئله یه نوب مثل من تو این سری بازی و با Rank 0 همون اوایل تو هر مد بازی که میرفتم همه رو به خاک و خون میکشیدم و کلا رقابتی وجود نداشت خیلی راحت میشد رنک بالا ها رو مور هدف قرار داد چون تفاوتی بین امون نبود! و همین عدم وجود تفاوت در رنک های یه بازیکن باعث شده بازی براتون کشش نداشته باشه. ممکنه این چیزی که میگم براتون عجیب بنظر بیاد ولی تو یه بازی مثل بتلفیلد رنک هر پلیر خیلی تفاوت ایجاد میکنه از گرفتن Scope های تفنگ که تو نبرد خیلی خیلی تاثیرگذار در یه دوئل که کی برنده بیرون بیاد تا باقی موارد.

نتیجه هم این شده که من هنوز بتلفیلد 4 رو ترجیح میدم و سعی میکنم وقتم رو اونجا بیشتر صرف کنم به بتلفرانت به چشم یه بازی آرکید که یکم رفرش کنه آدم رو نگاه میکنم و فکر میکنم همین مورد باعث میشه بازی انقدر کشش نداشته باشه که چندین روز و چندین ساعت بشینید پاش و منتظر لول آپ شدن باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر