آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

mohsen.kcalb

عضو جدید
Mar 19, 2019
2
سلام دوستان, من ی سوالی دارم
من گیم نت دارم بعدش ی اکانت خریدم توی ی دستگاه ریختم حالا میخوام رو 2دستگاه دیگه هم بریزم
حالا سوال اینه اگه رو 2تا دستگاه دیگه بریزم این دستگاه اولی میشه آنلاین بازی کرد؟
یکی میشه لطف کنه ی راهنمایی کامل کنه ک مشکلی پیش نیاد؟

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، من تو اکانتم یه پلاس دارم ، و داداشم هم تو یه پلی استیشن خودم یه اکانت برای خودش داره که تا امروز با هم شر کرده بودیم پلاس من رو راحت بازی می‌کرد، ولی امروز نمی‌دونم چی شده که دیگه برای اون پلاس اکتیو نیست، پرایمری رو برای خودم دی اکتیو کردم و برای داداشم اکتیو، ولی درست نشد و تو امانت داداشم میزنه join To plus و اگه برم توش میگه که پلاس بخرید!! وای خودم هنوز پلاس رو دارم بدون هیچ مشکلی!! مشکل از کجاست به نظرتون؟!!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام، من تو اکانتم یه پلاس دارم ، و داداشم هم تو یه پلی استیشن خودم یه اکانت برای خودش داره که تا امروز با هم شر کرده بودیم پلاس من رو راحت بازی می‌کرد، ولی امروز نمی‌دونم چی شده که دیگه برای اون پلاس اکتیو نیست، پرایمری رو برای خودم دی اکتیو کردم و برای داداشم اکتیو، ولی درست نشد و تو امانت داداشم میزنه join To plus و اگه برم توش میگه که پلاس بخرید!! وای خودم هنوز پلاس رو دارم بدون هیچ مشکلی!! مشکل از کجاست به نظرتون؟!!
مباید اکانتتونو دی اکتیو کنید اکانتو اکتیو کنید باید شیر بشه (هر دوتا اکانتم میتونید اکتیو کنید همزمان)
اکانتی که روش پلاسه رو اکتیو کنید باید شیر بشه

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
مباید اکانتتونو دی اکتیو کنید اکانتو اکتیو کنید باید شیر بشه (هر دوتا اکانتم میتونید اکتیو کنید همزمان)
اکانتی که روش پلاسه رو اکتیو کنید باید شیر بشه
اصلا نمیشه! نمی‌دونم کجای کار میلنگه! با اکانت خودم فیفا بازی میکنم آنلاین مشکلی نداره! ولی وقتی میرم تو اکانت برادرم میزنه باید پلاس بخرید!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اصلا نمیشه! نمی‌دونم کجای کار میلنگه! با اکانت خودم فیفا بازی میکنم آنلاین مشکلی نداره! ولی وقتی میرم تو اکانت برادرم میزنه باید پلاس بخرید!!

رو دستگاه داداشت برو توی اکانتت بعد Restore Liscene بزن

nasi1962

کاربر سایت
Apr 13, 2010
20
نام
ناصر
سلام
الان من با دوستم 3 تا بازیه دیجیتالی روی اکانت اون خریدیم و من ظرفیت دومش هستم، و آیا الان اگر بازیهایی رو روی اکانته من بخریم اون دوستم هم ظرفیت دوم اکانته من حساب میشه؟ یا ظرفیت سوم میشه؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید

nasi1962

کاربر سایت
Apr 13, 2010
20
نام
ناصر
در ضمن در این شرایطی که هر دو داریم از اکانتهای هم استفاده میکنیم باید من اکانتمو دی اکتیو کنم و اون اکتیو کنه که من بشم ظرفیت سوم و بتونم تو اکانته خودم بازی کنم و دوستمم بشه ظرفیت دوم که تو اکانته خودش بازی کنه دیگه درسته؟ بعد مشکلی برای منی که دارم از ظرفیت دومه اکانته اون استفاده میکنم پیش نمیاد؟ 3 ساله روی PS4 بازی میکنم هر وقت کار به اینجا میرسه قاطی میکنم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
الان من با دوستم 3 تا بازیه دیجیتالی روی اکانت اون خریدیم و من ظرفیت دومش هستم، و آیا الان اگر بازیهایی رو روی اکانته من بخریم اون دوستم هم ظرفیت دوم اکانته من حساب میشه؟ یا ظرفیت سوم میشه؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید
اگه اکانتتون رو روی کنسولش اکتیو کنه بله میشه ظرفیت 2 و شما میشید 3 که اگه هرکی میخواد رو اکانت خودش بازی کنه باید اینکارو کنید
در ضمن در این شرایطی که هر دو داریم از اکانتهای هم استفاده میکنیم باید من اکانتمو دی اکتیو کنم و اون اکتیو کنه که من بشم ظرفیت سوم و بتونم تو اکانته خودم بازی کنم و دوستمم بشه ظرفیت دوم که تو اکانته خودش بازی کنه دیگه درسته؟ بعد مشکلی برای منی که دارم از ظرفیت دومه اکانته اون استفاده میکنم پیش نمیاد؟ 3 ساله روی PS4 بازی میکنم هر وقت کار به اینجا میرسه قاطی میکنم.
بله همینطوره برای اون اکانتم مشکلی پیش نمیاد

• Like
Reactions: nasi1962

ali_h1300

عضو جدید
Dec 11, 2019
1
سلام وقت بخیر
ایا امکان نصب یک اکانت psn روی دو کنسول هست ؟ در صورت نصب شدن اگر همزمان انلاین نباشیم مشکلی برای اکانت و بازی پیش میاد ؟
داستان اینه که دوستم با اکانتش بازی فیفا رو خریداری کرده حالا اگه من بخوام برای کنسول خودم نصب کنم اون میشه ظرفیت 3 و من ظرفیت 2 ...
میخوام جوری باشه اون خودش ظرفیت 2 باشه و لی بازی روی کنسول من هم نصب کنیم . ایا امکان پذیر هست ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام وقت بخیر
ایا امکان نصب یک اکانت psn روی دو کنسول هست ؟ در صورت نصب شدن اگر همزمان انلاین نباشیم مشکلی برای اکانت و بازی پیش میاد ؟
داستان اینه که دوستم با اکانتش بازی فیفا رو خریداری کرده حالا اگه من بخوام برای کنسول خودم نصب کنم اون میشه ظرفیت 3 و من ظرفیت 2 ...
میخوام جوری باشه اون خودش ظرفیت 2 باشه و لی بازی روی کنسول من هم نصب کنیم . ایا امکان پذیر هست ؟
اگه بخواید دوستتون ظرفیت 2 باشه و شما هم رو کنسول خودتون بازی کنید دوستتون باید رو یه اکانت دیگه بازی کنه نمیتونه از اکانت خودش استفاده کنه چون شما ظرفیت 3 باشید باید با خود اکانت بازی کنید و همیشه هم انلاین باشید
بهترین کار اینه شما ظرفیت 2 بشید رو اکانت خودتون بازی کنید دوستتون هم ظرفیت 3 بشه رو همون اکانت خودش بازی کنه
اگه بخواید شما 3 باشید دوستتون 2 تنها راه حل اینه که دوستتون کلا آفلاین بازی کنه یا حداقل زمانی که شما هستید آفلاین باشه تا بشه بدون مشکل بازی کرد

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
درود
دوستان یه مشکل ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم جواب بدید
من اکانت اصلیم رو دوستم اکتیو کرده خیلی وقته (بازی شریکی میخریدیم)
الان قصد دارم ظرفیت سه فیفا ۲۰ رو بخرم و سوییچ یوزر کنم که با اکانت خودم بازی کنم نه اکانتی که فیفا روش خریداری شده.پلاسم همیشه ۱۴ روزه میخرم.الان دوتا سوال دارم
۱-برای اینکه من سوییچ یوزر کنم باید دیگه به شراکتم با دوستم خاتمه بدم و اکانت خودمو رو دستگاهم به حالت اکتیو درارم؟
۲-من میخوام آنلاین بازی کنم.اکانت ۱۴ روزه معمولا میخرم یا هکی.الان برای اینکه رو اکانت خودم سوییچ یوزر کنم و انلاین بازی کنم مشکلی نیست؟(سه اکانت تصور کنید رو دستگاه منه.یکی اکانت پلاس هکی.یکی اکانتی که فیفا ۲۰ هست.یکی هم اکانت شخصیم)
حالا باید کدوم اکتیو باشه کدوم دی اکتیو چجوریاست؟
پلاس روی اکانت شماره ۱
بازی ظرفیت ۳ روی اکانت شماره ۲
اکانت شخصی خودم شماره۳
هدف:انلاین بازی کردن رو اکانت شخصی از طریق سوییچ یوزر

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود
دوستان یه مشکل ذهنمو درگیر کرده ممنون میشم جواب بدید
من اکانت اصلیم رو دوستم اکتیو کرده خیلی وقته (بازی شریکی میخریدیم)
الان قصد دارم ظرفیت سه فیفا ۲۰ رو بخرم و سوییچ یوزر کنم که با اکانت خودم بازی کنم نه اکانتی که فیفا روش خریداری شده.پلاسم همیشه ۱۴ روزه میخرم.الان دوتا سوال دارم
۱-برای اینکه من سوییچ یوزر کنم باید دیگه به شراکتم با دوستم خاتمه بدم و اکانت خودمو رو دستگاهم به حالت اکتیو درارم؟
۲-من میخوام آنلاین بازی کنم.اکانت ۱۴ روزه معمولا میخرم یا هکی.الان برای اینکه رو اکانت خودم سوییچ یوزر کنم و انلاین بازی کنم مشکلی نیست؟(سه اکانت تصور کنید رو دستگاه منه.یکی اکانت پلاس هکی.یکی اکانتی که فیفا ۲۰ هست.یکی هم اکانت شخصیم)
حالا باید کدوم اکتیو باشه کدوم دی اکتیو چجوریاست؟
پلاس روی اکانت شماره ۱
بازی ظرفیت ۳ روی اکانت شماره ۲
اکانت شخصی خودم شماره۳
هدف:انلاین بازی کردن رو اکانت شخصی از طریق سوییچ یوزر
پلاس 14 روزه رو میخری اکتیو میزنی، فیفا رو استارت میزنی بعد سوئیچ میکنی

• Like
Reactions: EZIO-sh

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام
یک سوال داشتم
من فیفا 20 رو خریدم
بعد برای شیرینگ با دوستم اکانت خودمو پرایمریشو دی اکتیو کردم و بعد دادم دوستم وارد شد و اکانت منو تو کنسول خودش پرایمری کرد
منم بعد شیر اکانت خودمو دوباره پرایمری کردم
مراحلو درست رفتیم دیگه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ اونم با اکانت خودش قراره بره تو بازی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
یک سوال داشتم
من فیفا 20 رو خریدم
بعد برای شیرینگ با دوستم اکانت خودمو پرایمریشو دی اکتیو کردم و بعد دادم دوستم وارد شد و اکانت منو تو کنسول خودش پرایمری کرد
منم بعد شیر اکانت خودمو دوباره پرایمری کردم
مراحلو درست رفتیم دیگه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ اونم با اکانت خودش قراره بره تو بازی
بازیو رو اکانت خودتون خریدید یا یه اکانت جدا درست کردید
اگه اکانت خودتون بوده نباید دوباره پرایمری میکردید باید رو کنسول دوستتون پرایمری و اکتیو بمونه که دوستتون بتونه با اکانت خودش بازی کنه شما چون میخواید با خود همون اکانت و بصورت ظرفیت 3 استفاده کنید نیازی به اکتیو بودنش ندارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر