آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام
میشه دقیق توضیح بفرمائید اگر بخوام اکانت خودم رو بدم به دوستم از بازی ها و پلاس من استفاده کنه باید چیکار کنم؟ ممنون. یعنی هم خودم باید چیکار کنم هم اون باید چیکار کنه.

سلام
1 - یوزر پس میدی به دوستت
2 - اکانت خودتو از حالت پرایمری در میاری
3 - ایشون اکانت رو روی دستگاهش وارد میکنه و اکتیو پرایمری میکنه
4 - ریستور لایسنس میزنه
5 - وارد Library اکانت شما میشه وبازیها رو میزنه روی دانلود
6 - وارد اکانت خودش میشه و بازی میکنه
7 - پلاس هم براش شر میشه.

سوال دیگه بود پیام خصوصی بدید شاید بتونم کمک کنم.

• Like
Reactions: mehran2190

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
دوستان من یه سوال داشتم
من یه اکانت قانونی ساختم باهاش یه بازیو پیش خرید کردم رو‌ اکانت اصلیم اکتیوش کردم ولی فقط تو اکانتی که بازیو خریدم میتونم ببینم چند روز دیگه بازی میاد رو اکانت اصلیم تم‌ بازی اومده ولی خود بازی تو لایبرری نیست این طبیعیه؟موقعی که بازی ریلیز شه بزنم واسه دانلود درست میشه یا مشکلی هست؟
الان دوستم این اکانتو بگیره اکتیو کنه واسه اونم همینجوریه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من یه سوال داشتم
من یه اکانت قانونی ساختم باهاش یه بازیو پیش خرید کردم رو‌ اکانت اصلیم اکتیوش کردم ولی فقط تو اکانتی که بازیو خریدم میتونم ببینم چند روز دیگه بازی میاد رو اکانت اصلیم تم‌ بازی اومده ولی خود بازی تو لایبرری نیست این طبیعیه؟موقعی که بازی ریلیز شه بزنم واسه دانلود درست میشه یا مشکلی هست؟
الان دوستم این اکانتو بگیره اکتیو کنه واسه اونم همینجوریه؟
بله چون بازی برا دانلود نیومده زمانی که پری لود بازی شروع شد باید وارد اون اکانت بشید بزنید رو دانلود
دوستتونم اکانتو اکتیو کنه همینه تا موقعی که بازی قابل دانلود نیست باید صبر کنه
بعد اگه شما یه اکانت دیگه ساختید و میخواید بدید کس دیگه اکتیوش کنه شما باید قبلش اون اکانتو از رو کنسول خودتون دی اکتیوش کنید

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بعد اگه شما یه اکانت دیگه ساختید و میخواید بدید کس دیگه اکتیوش کنه شما باید قبلش اون اکانتو از رو کنسول خودتون دی اکتیوش کنید
اینجاشو متوجه نشدم یعنی دوستم اگه بخواد اکتیوش کنه رو اکانت خودش من باید دی اکتیو کنم؟خب بازی واسه اکانت اصلی من‌ نمیاد که دیگه
بعد تا چند تا اکانت قانونی میشه ساخت با کسای دیگه شیر کرد؟محدودیت داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اینجاشو متوجه نشدم یعنی دوستم اگه بخواد اکتیوش کنه رو اکانت خودش من باید دی اکتیو کنم؟خب بازی واسه اکانت اصلی من‌ نمیاد که دیگه
بعد تا چند تا اکانت قانونی میشه ساخت با کسای دیگه شیر کرد؟محدودیت داره؟
بله دیگه شما نمیتونی رو اکانت خودت بازی کنی
کلا همینه یکی باید اکتیوش کنه بره رو اکانت خودش بازی کنه میشه ظرفیت ۲ یکی هم باید روی همون اکانتی که بازی خریداری شده بازی کنه که میشه ظرفیت ۳ برای همین معمولا دو نفر که با هم آشنا هستن میخوان شریکی بگیرن یه نفر بازیو رو اکانت خودش میخره اون یکی هم اکتیوش میکنه رو کنسولش
من نمیدونم چه بازی‌ای هست ولی اگه بخش آنلاینش براتون مهم نیست بصورت ظرفیت ۱ هم میتونید انجامش بدید که رو اکانت خودتون باشه. من ازین ظرفیت تا حالا استفاده نکردم ولی احتمال خیلی زیاد اینطوریه که اکانتو رو کنسولتون اکتیو می‌کنید اینترنت ‌کنسولو قطع می‌کنید بعد اکانتو از طریق سایت سونی دی اکتیو می‌کنید دوستتون اکتیوش میکنه.
اگه خواستید از ظرفیت ۱ استفاده کنید بهتره از یک نفر دیگه هم روشش رو بپرسید تا مطمئن بشید

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بله دیگه شما نمیتونی رو اکانت خودت بازی کنی
کلا همینه یکی باید اکتیوش کنه بره رو اکانت خودش بازی کنه میشه ظرفیت ۲ یکی هم باید روی همون اکانتی که بازی خریداری شده بازی کنه که میشه ظرفیت ۳ برای همین معمولا دو نفر که با هم آشنا هستن میخوان شریکی بگیرن یه نفر بازیو رو اکانت خودش میخره اون یکی هم اکتیوش میکنه رو کنسولش
من نمیدونم چه بازی‌ای هست ولی اگه بخش آنلاینش براتون مهم نیست بصورت ظرفیت ۱ هم میتونید انجامش بدید که رو اکانت خودتون باشه. من ازین ظرفیت تا حالا استفاده نکردم ولی احتمال خیلی زیاد اینطوریه که اکانتو رو کنسولتون اکتیو می‌کنید اینترنت ‌کنسولو قطع می‌کنید بعد اکانتو از طریق سایت سونی دی اکتیو می‌کنید دوستتون اکتیوش میکنه.
اگه خواستید از ظرفیت ۱ استفاده کنید بهتره از یک نفر دیگه هم روشش رو بپرسید تا مطمئن بشید
فیفائه. من آنلاین بازی میکنم اون افلاین بازه پس همین الان اوکیه اکانتو من اکتیو کردم رو اکانت اصلیمم میتونم انلاین بزنم اونم میره تو همون اکانته افلاین بازی میکنه مرسی از توضیحاتت

Amirreza rbn

کاربر سایت
Sep 5, 2018
3
سلام من دو تا اکانت دارم که هر دو مال خودمه(تو یک ps4 هستن هردو اکانت) قبلا تو یکیشون پلاس میخریدم تو اکانت دوم شر میشد ولی ایندفعه که خریدم با اینکه اکتیو هستن هر دو نمیدونم چرا پلاس ها شر نمیشه

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
دوستان اگه من که ظرفیت 3 هستم و بازی و پلاس رو با دوستم شیر کردم به خاطر قطعی نت کنسولم آفلاین بشه و بازی قفل بشه و مجبور بشم ریستور لایسنس بکنم مشکلی برای من یا دوستم که ظرفیت 2 داره پیش نمیاد؟ سونی به عنوان اکانت هکی یکی از ما رو بن نمیکنه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان اگه من که ظرفیت 3 هستم و بازی و پلاس رو با دوستم شیر کردم به خاطر قطعی نت کنسولم آفلاین بشه و بازی قفل بشه و مجبور بشم ریستور لایسنس بکنم مشکلی برای من یا دوستم که ظرفیت 2 داره پیش نمیاد؟ سونی به عنوان اکانت هکی یکی از ما رو بن نمیکنه؟
دلیلی نداره که همچین کاری کنن
قابلیتی هست که خودشون گذاشتن

• Like
Reactions: keyvan1370

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
ممنون
یه سوال دیگه
صفحه‌های قبل رو میخوندم یه جا نوشته بود که پلاس رو با کسی شیر کنیم نفر دوم نمیتونه از تمام امکاناتش استفاده کنه.
میخواستم بدونم الان من پلاس روی اکانتم باشه و با دوستم شیر کنم هر دومون میتونیم از بازیهای رایگان پلاس استفاده کنیم؟ من با اکانت خودم دانلود کنم اونم با اکانت من دانلود کنه ولی روی اکانت خودش بازی کنه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
ممنون
یه سوال دیگه
صفحه‌های قبل رو میخوندم یه جا نوشته بود که پلاس رو با کسی شیر کنیم نفر دوم نمیتونه از تمام امکاناتش استفاده کنه.
میخواستم بدونم الان من پلاس روی اکانتم باشه و با دوستم شیر کنم هر دومون میتونیم از بازیهای رایگان پلاس استفاده کنیم؟ من با اکانت خودم دانلود کنم اونم با اکانت من دانلود کنه ولی روی اکانت خودش بازی کنه.
نه مشکلی نداره.
تنها کمبودی که share کردن پلاس داره اینه که دوستت نمی‌تونه بازیها رو به اکانت خودش اضافه کنه وگرنه هیچ مشکلی برای اینکه با اکانت تو دانلود بازیها رو شروع کنه بعد با اکانت خودش ادامه بده و بازی کنه وجود نداره.

• Like
Reactions: keyvan1370

Amirreza rbn

کاربر سایت
Sep 5, 2018
3
کل اکانت شیر میشه نمیتونید یک چیز خاص رو شیر کنید
هر دو اکانتم تو ستینگ که رفتم اکتیو هستن ولی پلاس شر نشده مشکل از چی میتونه باشه ؟ چند ماه پیش که تو هردو اکانت بازی میکردم پلاس شیر بود ولی دیدم دیگه بازی نمیکنم اکانتو دی اکتیو کردم ولی الان هرکار میکنم پلاس شیر نمیشه

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
هر دو اکانتم تو ستینگ که رفتم اکتیو هستن ولی پلاس شر نشده مشکل از چی میتونه باشه ؟ چند ماه پیش که تو هردو اکانت بازی میکردم پلاس شیر بود ولی دیدم دیگه بازی نمیکنم اکانتو دی اکتیو کردم ولی الان هرکار میکنم پلاس شیر نمیشه
باید بعد از اکتیو کردن شیر بشه
میتونید یبار از طریق سایت اکانتو دی اکتیو کنید دوباره اکتیوش کنید که مطمئن بشید
میخوابد آنلاین بازی کنید ارور میده؟ و اینکه چه بازی‌ای رو میخواید برید؟ چون gta v و بلادبورن بخش آنلاینشون در حال حاضر برای یه سری سرویس دهنده‌ها به مشکل خورده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر