آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
همچین چیزی امکان نداره مگه playstation now هستش

منظورم نیستش که این playstation now هستش ....
میخواستم بدونم اینطوری هستش یا نه ... که مثلا اینکه برای اینکار باید بازی دانلود شده رو به همه بدی درسته ؟؟

mehrdadv

کاربر سایت
May 20, 2013
1
نام
مهرداد
باسلام دوست عزیز در سایت سونی قسمت media یا divaic اصلا گزینه دی اکتیو وجود ندارههههه لطفا درست راهنمایی فرمایید من با دوستم شریکی خریدم ولی لامسب بازم اکتیو نمیشه رو دیواس من کمک کنید تورو خدا

- - -ویرایش - - -

با سلام داداش خداوکیلی یه نفر کمک کنه من نمیتونم اکانت دوستمو اکتیودکنم رو دستگاهم چیکار باید بکنم کمک کنید تو رو خدا
میگه باید اکانتهای دیگه رو دی اکتیو کنی تا بتونی اکتیو کنی بابا دی اکتیو کردم ولی نمیشه

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
0-سوال این دو نفر میتونن همزمان آنلاین بازی کنن؟
1-نفر دوم اگه بعد از دانلود بازی( از اکانتی که اکتیوش کرده بود) اکانت رو دی اکتیو کنه میتونه از بازی استفاده کنه؟ حالا چه آفلاین چه آنلاین.
2-صاحب اکانت که اکنتش در کنسول دیگری اکتیو هستش میتونه بازی های فیزیکیش رو از روی بلوری آفلاین بازی کنه؟ منظورم اینه که این بحث محدود شدن به آنلاین بازی کردنش فقط شامل بازی های نسخه دیجیتالیشه یا شامله نسخه فیزیکی هم میشه؟
3- کدوم یکی از این دو نفر (صاحب اکانت و کسی که اکانت رو تو کنسولش اکتیو کرده) می تونن از پلاس 14 روزه اکنت ژاپنی استفاده کنن؟ باتوجه به اینکه برای این منظور باید اکانت ژاپن اکتیو بشه.
اصلا شدنی هست استفاده از اکانت 14 روزه ژاپنی یا باید یه پلاس هم بخرن و شیر کنن؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
باسلام دوست عزیز در سایت سونی قسمت media یا divaic اصلا گزینه دی اکتیو وجود ندارههههه لطفا درست راهنمایی فرمایید من با دوستم شریکی خریدم ولی لامسب بازم اکتیو نمیشه رو دیواس من کمک کنید تورو خدا

- - -ویرایش - - -

با سلام داداش خداوکیلی یه نفر کمک کنه من نمیتونم اکانت دوستمو اکتیودکنم رو دستگاهم چیکار باید بکنم کمک کنید تو رو خدا
میگه باید اکانتهای دیگه رو دی اکتیو کنی تا بتونی اکتیو کنی بابا دی اکتیو کردم ولی نمیشه

آیا اون دوسستون اکانت خودش رو دی اکتیو کرده؟؟

behnamlegolas

کاربر سایت
May 25, 2014
7
سلام.آقا من یه اکانت کاملا جدید ریجن امارات درست کردم ولی وقتی اکانت اصلی خودم رو sign out میکنم و میخوام با اون اکانت جدید امارات وارد بشم بهم این پیغامو میده و نمیذاره:cabbot sign in using another player"s sign-in id.مشکل از کجاست؟؟؟:((من که خودم این اکانت رو کاملا تازه و جدید ساختمش پس چرا داره میگه شما نمیتونید با آی دی یه نفر دیگه وارد شید؟؟؟اون یه نفر دیگه اصن کی هست؟؟؟من خودم این اکانت رو تازه ساختم و به هیچ کس هم مشخصاتشو ندادم.:-/مشکل فقط این نیست.من یه اکانت ژاپن هم ساختم ولی هنگام وارد شدن با اون هم همین پیغامو میده.آخه چرا من نمیتونم با یه اکانتی که خودم تازه درستش کردم وارد بشم؟؟اون another player منظورش چیه؟:-$

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام.آقا من یه اکانت کاملا جدید ریجن امارات درست کردم ولی وقتی اکانت اصلی خودم رو sign out میکنم و میخوام با اون اکانت جدید امارات وارد بشم بهم این پیغامو میده و نمیذاره:cabbot sign in using another player"s sign-in id.مشکل از کجاست؟؟؟:((من که خودم این اکانت رو کاملا تازه و جدید ساختمش پس چرا داره میگه شما نمیتونید با آی دی یه نفر دیگه وارد شید؟؟؟اون یه نفر دیگه اصن کی هست؟؟؟من خودم این اکانت رو تازه ساختم و به هیچ کس هم مشخصاتشو ندادم.:-/مشکل فقط این نیست.من یه اکانت ژاپن هم ساختم ولی هنگام وارد شدن با اون هم همین پیغامو میده.آخه چرا من نمیتونم با یه اکانتی که خودم تازه درستش کردم وارد بشم؟؟اون another player منظورش چیه؟:-$
سلام نمیشه دیگه :) شما باید از همون اول که میخواهید کاربرها رو انتخاب کنی وارد بشی بعد اگر میخوای از امکاناتش استفاده کنی active as primary رو بزنی. اون ژاپن هم باید واسش بری از او اول وارد بشی

behnamlegolas

کاربر سایت
May 25, 2014
7
یعنی این اکانتهایی که جدید میسازمو با یه user جدید واردشون بشم؟؟یعنی منظور شما اینه که باید یه کاربر جدید درست کنم؟خب حالا اینا به کنار.من قبلا یه اکانت ژاپن داشتم که روی دومین یوزری که برا پلی ساخته بودم استفاده میکردم ولی حتی وقتی که اینو پرایمری کردم پلاسش برا یوزر اولی شیر نشد.آیا اصلا پلاس بین یوزر ها شیر میشه؟؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
یعنی این اکانتهایی که جدید میسازمو با یه user جدید واردشون بشم؟؟یعنی منظور شما اینه که باید یه کاربر جدید درست کنم؟خب حالا اینا به کنار.من قبلا یه اکانت ژاپن داشتم که روی دومین یوزری که برا پلی ساخته بودم استفاده میکردم ولی حتی وقتی که اینو پرایمری کردم پلاسش برا یوزر اولی شیر نشد.آیا اصلا پلاس بین یوزر ها شیر میشه؟؟

بله شیر میشه

نه نیازی نیست اکانت جدید بسازید...

همون صفحه اول هست که وقتی کنسولو روشن میکنید و دکمه ps رو میزنید میاد برین تو new user با اکانت ژاپن یا امارات sign in بشین بعد گزینه active as primary رو بزنید(فقط یک اکانت رو میتونید active as primary بزنید)

behnamlegolas

کاربر سایت
May 25, 2014
7
بله شیر میشه

نه نیازی نیست اکانت جدید بسازید...

همون صفحه اول هست که وقتی کنسولو روشن میکنید و دکمه ps رو میزنید میاد برین تو new user با اکانت ژاپن یا امارات sign in بشین بعد گزینه active as primary رو بزنید(فقط یک اکانت رو میتونید active as primary بزنید)
آقا بنده دقیقا همون کارو کردم.یعنی یه کاربر جدید ساختم و با یه اکانت جدید ژاپن 14 روز پلاس هم گرفتم و درضمن همین اکانت رو به عنوان پرایمری اکتیو هم کردم اما باورکنین به خدا به پیر به پیغمبر این پلاسو با اکانت اصلیم share نمیکنه!!:|:dوالا نمیدونم چشه.مگه غیر از اینه که وقتی پرایمریش میکنی باید پلاس و بعضی چیزا دیگه رو با اکانت اصلی روی همون دستگاه شیر بکنتش!!؟؟دیگه چیکارش کنم آخه؟؟:-s:((

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
آقا بنده دقیقا همون کارو کردم.یعنی یه کاربر جدید ساختم و با یه اکانت جدید ژاپن 14 روز پلاس هم گرفتم و درضمن همین اکانت رو به عنوان پرایمری اکتیو هم کردم اما باورکنین به خدا به پیر به پیغمبر این پلاسو با اکانت اصلیم share نمیکنه!!:|:dوالا نمیدونم چشه.مگه غیر از اینه که وقتی پرایمریش میکنی باید پلاس و بعضی چیزا دیگه رو با اکانت اصلی روی همون دستگاه شیر بکنتش!!؟؟دیگه چیکارش کنم آخه؟؟:-s:((
بجز این که primary کردین دیگه اکانتی که primary کرده باشید ندارید؟

behnamlegolas

کاربر سایت
May 25, 2014
7
بجز این که primary کردین دیگه اکانتی که primary کرده باشید ندارید؟

نه اصن فقط همین دوتا رو دارم.اون اکانت امارات هم اصلا واردش نشدم حتی... :-$اکانت اصلیم رو دی اکتیو کردم و اون که پلاس داره رو اکتیو و پرایمری کردم ولی شیر نشد که نشد x_x

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
یعنی چه اون بابای که پول داده بازیو خریده باید همیشه انلاین باشه ولی اون یکی که شیر شده فقط براش هم میتونه افلاین باشه هم انلاین ؟ ظلمه که !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر