آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
حتما باید پرایمری بشه تا بشه بازی کرد دیگه؟یعنی اکانت رفیق رو که گرفتی اون بابا باید دی اکتیو کنی ما پرایمری کنیم؟

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
حتما باید پرایمری بشه تا بشه بازی کرد دیگه؟یعنی اکانت رفیق رو که گرفتی اون بابا باید دی اکتیو کنی ما پرایمری کنیم؟

من انجام ندادم ولی اینجور که مشخص هست باید حتما شما پرایمری کنید و دوستتون هم دی اکتیو کنه.حالا این وسط یکیتون برای انجام بازی ها حتما باید انلاین باشه وگرنه نمی تونه بازی کنه.حالا اون کیه سوال خودم هم هست و اینکه راهی نداره که هر دو نفر بتونند افلاین بازی ها رو انجام بدند

toloosoft

کاربر سایت
Aug 8, 2014
2
شرمنده از دوستان گل و بلبل
ولی جناب امین بلک برد اینجا که عزیز چت روم نیس تو هر دقیقه 3 تا پست تک جمله ای میزنی؟!؟!؟

تااونجا که من تو این سیستم دستگیرم شد
یه نفر میره بازی رو روی اکانتش میخره.بعد اکانتش رو روی کنسول دوستش پرایمری میکنه اون 2 تا دوستش هم میتونن بازی کنن
ولی یه نفر که کار کرده میاد امار افلاین و انلاین بودن کل افراد رو بگه؟
بعد اینکه نفر اول هرچیزی حتی پلاس.دی ال سی و... بخره برای بقیه هم شیر میشه
پس یعنی اگه اون نفر اول 10 تابازی بخره همه اون بازی ها برای 2 نفر دیگه ام باز میشه ولی ایا راهی هست که نفر دوم و سوم بفهمن نفر اول یه بازی جدید مثلا اضافه کرده؟یا مثلا راهی هست نفر پرایمری بقیه رو محدود کنه که فقط از یک بازی بتونن استفاده کنند؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان کسی که اول اکانت برا خودش بوده و باهاش بازی میگیره وقتی میده دسته دوستش اگه اون دوستش اون اکاننت را اکتیو کنه رو کنسول خودش همون کسی که صاحب اکانت بوده مجبوره برا انجام بازیا حتما انلاین باشه تمام مدت وگرنه اگه یک دفعه انلاین بشه بعد اینترنتو قطع کنه بازی خودبه خود بعد از 15 دقیقه بسته میشه...
و شما اکانتتو به هر چندتا کنسولی که میخوایی میتونی بدی اما(این برا کسانیه که میگن چجوری رو سه تا کنسول بزاریم) اگر هر کدومشون اون اکانتو اکتیو کنن(که طرف میتونه با اکانت خودش هم بازی رو بره به صورت انلاین و افلاین) طرف دیگه فقط میتونه افلاین بازی کنه اونم رو اکانت طرف...

درضمن تا وقتی اکانت دی اکتیو باشه همه فقط میتونن افلاین بازی کنن اونم رو اکانت طرف پس به کسانی که میگن ما بازی رو به صورت شیر به شما میدیم به قیمت پایین تازه انلاین هم میتونید بشین اعتماد نکنید چون سونی وقتی ببینه دوتا کنسول با یه اکانت دارن یه بازی رو میرن بعد از چند روز بن میکنه طرفو به خاطر همینه که کسی اکانتشو به یکی میده مجبوره همیشه اول انلاین باشه به همین دلیله که میگن اون اکانت رو اکتیو کنید تا با اکانت خودتون بازی کنید

درواقع این روش بیشتر از چندتا یه روش کپی خوریه:dالبته اگه دوست داشته باشین برا همیشه افلاین بازی کنید

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
مثلا من نسخه دیجیتالی خریدم دانلود هم کردم
حالا میخوام با یه بنده خدا شیر کنم
اکانتم رو دی اکتیو کردم و بعد اون طرف اکانت منو وارد کرد
بعد اگه من بخوام بازی کنم اون باید دی اکتیو کنه؟اگه بگه دی اکتیو نمیکنم من میتونم کاری کنم؟!@؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مثلا من نسخه دیجیتالی خریدم دانلود هم کردم
حالا میخوام با یه بنده خدا شیر کنم
اکانتم رو دی اکتیو کردم و بعد اون طرف اکانت منو وارد کرد
بعد اگه من بخوام بازی کنم اون باید دی اکتیو کنه؟اگه بگه دی اکتیو نمیکنم من میتونم کاری کنم؟!@؟
دوست من اگه اون مطلب بالایی که نوشته بودمو خونده بودی الان دیگه سوال نمیکردی!!!اره میتونی فقط مجبوری همیشه انلاین باشی

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
یه سوال دارم ....
یعنی من یه بازی رو میخرم و بعد دانلود میکنم خوب ....... و وقتی دانلود کردم من میتونم استفاده کنم اما اون نفراتی که میخوان بازی کنن وقتی بازی رو دانلود نکردن چطور میتونن با من بازی کنند؟؟؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یه سوال دارم ....
یعنی من یه بازی رو میخرم و بعد دانلود میکنم خوب ....... و وقتی دانلود کردم من میتونم استفاده کنم اما اون نفراتی که میخوان بازی کنن وقتی بازی رو دانلود نکردن چطور میتونن با من بازی کنند؟؟؟

همچین چیزی امکان نداره مگه playstation now هستش

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
سلام دوستان یک سوال..
من می خواستم همین روش شیرینگ رو برم. فقط از کجا مطمئن بشم که طرف پسوورد اکانت من رو عوض نکنه؟؟
میشه بهش بگم sign out کنه و من برم و پسووردم عوض کنم؟ می خوام روی کنسول اون بنده خدا اکانت من اکتیو باشه. میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر