آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
میشه با این رورش اگه اکانتم مال امریکا باشه و بخواهم اکانت اورپا را با امریکا شیر کنم مثلا اگه بازی (واچ داگز ریجن 2 ) بخواهم مرحله اضاففی را دانلود کنم کد مرحله اضافی را هم از اورپا هم از امریکا وارد کنم بعد دانلود کنم
چون من بازی را با اکانت امریکا تموم کردم حال ندارم برم از اکانت اورپا از اول بازی را تموم کنم

آخرین ویرایش:

MYmaster

کاربر سایت
Apr 24, 2014
3
سلام دوستان
یه سوال اگه من اکانت دوستمو که پلاس داره رو دستگام اکتیو کنم و بعد اکانتشو پاک کنم هیچ مشکلی نداره و میتونم از پلاسش استفاده کنم؟
در کل سوالم اینه که با این کار اکانت روی خود دستگا اکتیو میشه؟ و هر اکانتی که روی اون دستگاه ساخته میشه میتونه از مثلا پلاسش استفاده کنه یا نه؟ و اون اکانتی که اکتیو شده باید روی ان دستگاه بمونه یا نه میشه پاکش کرد؟
با تشکر

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
سلام دوستان
یه سوال اگه من اکانت دوستمو که پلاس داره رو دستگام اکتیو کنم و بعد اکانتشو پاک کنم هیچ مشکلی نداره و میتونم از پلاسش استفاده کنم؟
در کل سوالم اینه که با این کار اکانت روی خود دستگا اکتیو میشه؟ و هر اکانتی که روی اون دستگاه ساخته میشه میتونه از مثلا پلاسش استفاده کنه یا نه؟ و اون اکانتی که اکتیو شده باید روی ان دستگاه بمونه یا نه میشه پاکش کرد؟
با تشکر

نه دوست عزیز اگر اکانت رو پاک کنید دی اکتیو میشه

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
یه مشکلی دارم الان من دو کنسول رو انجام دادم یعنی
1 کنسول خودم که با اکانتی که بازی خریده شده توش استفاده میکنم
2 کنسول یکی از دوستام که پرایمری کرده و داخل اکانت دیگه شده
3 الان نفر سوم چجوری میشه Share کرد ؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان من تا اینجا که خوندم کلا سه نفر میتونن استفاده کنن اما بعضی جاها دیدم به چندین نفر شیر میکنن اونا چیکار میکنن؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
یعنی چی؟یعنی یه بار بخری و به خیلی ها شیر کنی؟

- - -ویرایش - - -

راهنمایی کن داداش ممونم

اون اقایی که این کار رو میکنه واسه هر3 نفر یه بازی میخره و شیر میکنه و پولش هم تقسیم میشه بین اون 3نفر

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان عزیز ببخشید منظورتون از اینکه بازی بین سه نفر شیر میشه اینه که هر سه هم آفلاین و هم آنلاین دسترسی به بازی دارن درسته یا من بد متوجه شدم آخه خیلی از جاها نوشته شده بین دو نفر یکی بازی رو میخره و دیگری هم شیر میشه برای نفر سوم طبق گفته شما مثل نفر دوم قابل شیر هستش یا نه؟ و اگر هستش همه امکانات آنلاین و آفلاین رو دارن یا نه؟
با تشکر

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان من جواب سوالم رو پیدا کردم اما برای سایر دوستان که همچین سوالی براشون پیش آمده یا در آینده به وجود خواهد آمد باید بگم که دو نفر از سه نفر آنلاین میتونن بازی کنن اما هر سه نفر بصورت آفلاین بازی رو دارن.
البته اگر اشتباست یکی از دوستان تصحیح کنه.

Aminblackbread

کاربر سایت
Apr 17, 2014
3
اونايي كه فهميدن من دارم به سايتم ميگم كه سايت بياد يه اكانت پلاس درست كنه از همه كه ميخوان عضو بشن يه پولي بگيره بعد بيشتريا ميتونن انلاين بازي كنن با ساختن پارتي هم كه كار ها خيلي راحت ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر