Multi Platform Syberia 3

ادونچریاش حال کنن
ساخت بازی سایبریا 3 توسط کمپانی MICROIDS
تائید شد......PC.PS3 :biggrin1:
البته گفته شده که این بازی در سال 2010 عرضه میشه ولی من مطمئنم که به اون موقع نمیکشه
من که بد جور جو گیر شدم
باید دید سایبریا بدون اسکار چطوریه
دوستان اگه اطلاعات دقیق تری دارند اینجا بگن تا ما هم فیضمون مفروض بشه:biggrin1:
1103-syberia.jpg

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
چه شود... Still Life 2 و Syberia 3...
چیزی از داستانش هنوز معلوم نشده؟ چون آخر 2 ـش که هانس به آرزوش رسید و تشریف برد ماموت سواری. :biggrin1:

آخرین ویرایش:

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
بچه ها دمتون گرم با دادن این خبر خدایش از شدت خوشحالی اشک تو چشام جمع شد
اگه کسی تاریخ دقیق انتشار بازی رو داره بگه

تو سایت vgreleases زده Jun 2010 خیلی دیره یعنی تا اون موقع میتونیم تحمل کنیم
http://www.vgreleases.com/PC/ReleaseDate-303790.aspx

تو گیم اسفالت هم زده TBA 2009
http://www.gamespot.com/pc/adventure/syberia3/index.html?tag=result;title;0

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
کمی در مورد نسخه 1 و 2 توضیح دهید . من که چیزی از بازی یادم نمونده :biggrin1: .

بعد از مرگ خانم انا والربرگ کیت واکر وکیل حقوقی شرکت برای خرید کارخانه اسباب بازی سازی خانم والربرگ به اوروپا سفر میکنه که متوجه میشه هنوز یک وارث زنده وجود داره بعد از پیدا کردن برادر والربرگ داستانهای عجیبی مطرح میشه که کیت واکر و مجذوب خودش میکنه و از هدف اصلیش دور میشه و به فکر سفر به سیبری و همراهی کردن برادر والربرگ برای دیدن ماموتها میفته و موفق هم میشن................
البته اخر قسمت 2 اسکار که جذاب ترین شخصیت بازیه از بین میره که واقعا سایبریا بدون اسکار یعنی هیچ

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بدون اسکار بازی خیلی بی روه میشه :(( ... ولی من عاشق سری بازی سابریا ام گرافیکش از لحاظ هنری فوق العاده ی :love: آدم اگه با دقت نگا کنه اینجوری میشه : :eek: معماهای خوبی هم داره ... نسخه ی دارینوسشم عالی بود .

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
یادش بخیر چقدر سر حل کردن معما هاش حرص میخوردم:cheesygri
حالا فکر کنید اینا چجوری میخوان داستانو ادامه بدن؟
هرحی تخیل میکنم میبینم که قسمت دوم یه پایان کامل برای ماجرای اصلی بود دیگه چیزی نمیمونه که بخوان ادامه بدن؟:confused:

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
یادش بخیر چقدر سر حل کردن معما هاش حرص میخوردم:cheesygri
حالا فکر کنید اینا چجوری میخوان داستانو ادامه بدن؟
هرحی تخیل میکنم میبینم که قسمت دوم یه پایان کامل برای ماجرای اصلی بود دیگه چیزی نمیمونه که بخوان ادامه بدن؟:confused:
سر دارینوس سلامت:biggrin1:
اشتباه نکن هنوز کلی سوژه هست
اگه دموی اخر نسخه دوم یادت باشه شخصیت اصلی داستان تو سرزمین سیبری تنها مونده از طرفی هم همه پلهای پشت سرشو خراب کرده یعنی هم نامزدش با خواهرش ازدواج کرده هم کارشو از دست داده
کلی داستان داره..................

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
سر دارینوس سلامت:biggrin1:
اشتباه نکن هنوز کلی سوژه هست
اگه دموی اخر نسخه دوم یادت باشه شخصیت اصلی داستان تو سرزمین سیبری تنها مونده از طرفی هم همه پلهای پشت سرشو خراب کرده یعنی هم نامزدش با خواهرش ازدواج کرده هم کارشو از دست داده
کلی داستان داره..................

با سلام

یکی از ادونچر هایی که خیلی منو جلب کرد. حتی من نسخه دو رو روی پاکت پی سی
تو بیرون بازی می کردم . البته جزو ادونچر هایی بود که بدون راهنما تموم کردم فقط یکی
از معما ها رو از کسی پرسیدم که سه ماه گیر بودم! بعد به حماقت خودم خندیدم!!!!!

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
بازی سایبریا 3 توسط بزرگترین سایت بازی دنیا gamespot تایید شد ، اما تاریخ نامعلومه شما می تونید با رفتن به سایت gamespot.com و سرچ کردن اسم بازی وضعیتش رو ببینید فعلا حتی در مرحله شات هم نیست اما تایید و تاکید شده که بازی در حال ساخته در اصطلاح working tittle

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بازی سایبریا 3 به نویسندگی و طراحی Benoît Sokal و ناشری Anuman Interactive زیر برند Microïds در سال 2014 یا 2015 میلادی عرضه خواهد شد. این بازی در سبک ماجراجویی ( adventure ) می باشد که ادامه سری ماجراهای Kate walker که یک وکیل است را دنبال می کند.

در 1 آوریل 2009 Microïds اعلام کرد که آن ها در حال ساخت نسخه سوم بازی سایبریا 3 هستند که قصد دارند آن را بر روی PC و PS3 به صورت 3بعدی عرضه کنند. پس از آن اعلام کردند به دلیل مذاکرده با Benoît Sokal و واگذاری شرکت به Anuman Interactive نمی توانند در ژوئن 2010 آن را منتشر کنند و بازی به تعویق افتاد. در 17 آوریل 2010 اعلام کردند به دلیل مشکلاتی که با سونی مواجه شده اند، ممکن است نسخه PS3 عرضه نشود اما نسخه PC منتشر خواهد شد ( که نشد :| ) وMicroïds از طرفداران این بازی خواست تا با ارسال نامه ای به سونی حمایت خود را از این بازی اعلام کنند.

در مصاحبه ای که در فوریه 2011 با Benoît Sokal صورت گرفت معلوم شد این بازی به علت کمبود بودجه حتی پروژه ساخت خود را آغاز نکرده است با این حال علاقه مند است تا بازی را به صورت 3 بعدی همانند Assasin Creed بسازد اما ساخت این گونه بازی ها نیازمند بودجه زیادی است و البته این را هم گفته بود بازسازی نسخه های 1 و 2 به صورت 3بعدی را انجام نخواهند داد چرا که مطمئن هستند با یک شکست تجاری مواجه خواهند شد.

تا اینکه در 26 نوامبر 2012 شرکت Microïds به طور رسمی در صفحه رسمی فیسبووق خود اعلام کرد بالاخره با Benoît Sokal قرار داد رسمی را امضا کرده اند و سپس در 21 آگوست 2013 اعلام کردند مراحل تولید سایبریا 3 به نویسندگی وی آغاز شده است. بازی پیش بینی شده تا در سال 2014 یا 2015 منتشر شود.

این از توضیحات اولیه در مورد اینکه از سال 2009 تا الان چه اتفاقاتی افتاد که سایبریا 3 به تعویق افتاد.

اول کار یک عکس بزارم جهت زنده کردن خاطرات گذشته :D

EN-38.jpg

این خبر هم بدم که قرار هست نسخه 1 و 2 بازی برای X360 و PS3 منتشر بشه .. فقط در همین حد اعلام کردند .

Syberia - Videogame - Syberia 1 and 2 in production for the Xbox 360 and PS3

این هم سایت رسمی سایبریا 3 که میتونید ویدئو و عکس های نسخه 1 و 2 را ببینید تا خاطراتتون زنده بشه :)

Syberia - Videogames - The official website

این هم تصویر هنری که از نسخه سوم نشان دادند :
camp%20youkol%20WIP.jpg

camp%20Youkol%20N&B%20Final.jpg

camp%20Youkol%20couleur%20WIP.jpg

camp%20Youkol%20couleur%20final.jpg

croquis_syberia-3_baldaquin.jpg
croquis_syberia-3_hopital.jpg
croquis_syberia-3_jeweler.jpg
croquis_syberia-3_voeux.jpg

Happy_New_Year_Sokal_2014.jpg
ابدیت 1

اولین تصاویر و اطلاعات از بازی هم در نمایشگاه Gamescom نشان داده شد:
سایبریا 3 دقیقا از همان جایی که سایبریا 2 تموم شد شروع میشه. در راه به طور مهجزه اسایی با مردمان Youkol برخورد میکنه. این وکیل نیویورکی قصد داره فرهنگ انها را با برقراری ارتباط با قبیله در محلی که شبیه به بازار بزرگ هست، یاد بگیره. او به آن ها یاد میده تا با شترمرغ برفی خودشون کوچ کنند. این سفر بنظر میرسه در این زمان هدایت کردنش بسیار پیچیده باشه.

بازی هم سال 2015 برای PC, Mac, PS4, Xbox One, iOS and Android منتشر میشه
تصاویر درون بازی (IN enginge)
Syberia3_screen1_WIP.jpg

Syberia3_screen3_WIP.jpg
ابدیت 2

با تشکر از KiLL3R/4/Ev3r

بازی تا سال 2016 تاخیر خورد ...
3 تصویر جدید از بازی

ابدیت 3
بازی تا سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد.
Syberia 3 has been delayed into 2017 | PC Gamer

ابدیت 4
تاریخ رسمی انتشار بازی مشخص شد { 25 اپریل }
Syberia 3 Gets New Release Date & Trailer
سیستم مورد نیاز بازی:

• MINIMUM:
    • Processor: Intel Core i3
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: AMD R7 260X - Nvidia GTX 550 Ti 2GB
    • DirectX: Version 11
    • Storage: 45 GB available space
    • Sound Card: Any

• RECOMMENDED:
    • Processor: Intel Core i5
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: Nvidia GTX 960 2 GB
    • DirectX: Version 11
    • Storage: 45 GB available space
    • Sound Card: Any
فعلا تنها چیز هایی که از بازی مشخص هست همین هاست. هر موقع اطلاعات جدید تری اومد تاپیک بروز میکنم.

من که خودم خیلی منتظر این بازی هستم چون جز بازی های کودکی بوده که انجام دادم و خیلی از بازی لذت بردم. مخصوصا وقتی Hans آخر کار به آرزوش رسید و سوار ماموت شد و رفت خیلی صحنه احساسی بود ولی من دریغ از یک ذره از این احساس در وجودم احساس کنم که نکردم، دقیقا اینجوری بودم :| .. البته خیلی چسبید :x وقتی توانستم تمام معماهاش بعد از چندین ماه انجام بدهم و بازی تمام کنم.
در کل امیدوارم تنها طرفدار این بازی من نباشم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر