بهترین عنوان از سری بازی های wolfenstein از نظر شما کدام است؟

بهترین عنوان سری بازی های Wolfenstein

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
درود.
به تازگی جدیدترین شماره از سری عنوان های مشهور Wolfenstein ساخته و منتشر شده است. بدون توجه به نمرات و میانگین متا و.... از نظر شما کدامیک از نسخه ی های این سری بازی بهترین بوده؟ این تاپیک صرفا یه تاپیک برای نظرسنجی هست و میتونید دلایل انتخابتون رو هم ذکر کنید.

من خودم هنوز نسخه ی جدید رو بازی نکردم و فعلا نظری نمیدم تا بازی به دستم برسه و بعد از تجربه ی اون نظرمو بگم.

عناوین منتشر شده در این سری:

Wolfenstein 3D

Wolf3d.jpg

Return To Castle Wolfenstein

shuter_return_to_castle_wolfenstein_poluchit_ekranizaciju_333984.jpg

Wolfenstein 2009

9-204.jpg

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein-The-New-Order.jpg

به زودی تاریخچه و داستان این سری بازی رو هم میذارم توی بخش معرفی و بررسی بازی ها.

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
Return To Castle Wolfenstein جز بهترین fps هایه تاریخ محسوب میشه !
هیچ وقت صدا گذاری بی نظیرش رو فراموش نمیکنم !

مخصوصا صدای این یکی!
Fg42fpview.JPG

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Return To Castle Wolfenstein is the best Wolfenstein game ever made ;;) :d
من نسخه جدید رو بازی نکردمـ ولی خاطرات که با Return To Castle Wolfenstein دارم تکرار نشدنیـه ! اون اتمسفر ترسناک رو هم هیچوقت فراموش نمیکنم :crying1:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من با تمام نسخه هاش زندگی کردم، هنوز the new order رو بازی نکردم ولی فکر میکنم بازیه واقعا خوبی باشه، به هر حال دوست داشتم شهرت wolf3d رو برگردونن، ظاهرا این اتفاق بازهم نیوفتاد متاسفانه ولی مطمئنم با یه بازی FPS اصیل روبرو هستیم ، کلا دوران old school شوترها به پایان رسیده انگار، منتقدین و صنعت گیم خیلی این بازی هارو بر نمیتابن ظاهرا، وگرنه با چیزی که من توی نمایش های آخر این بازی دیدم واقعا این ژانر رو زنده کرده.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
کدومش رو آدم بگه بد بود آخه :d Wolfenstein 3D زمان خودش انقلابی بود، Return to Castle Wolfenstein بهترین تجربه عمرم بعد از Skyrim بوده و هست اما در کل به نظرم هیچ کدوم از اینها RTCW برام نشده.
RTCW واقعا ریشه اسم خودش وفادار بود و ما قلعه رو شاهد بودیم. با اینکه بازی کمی میره سراغ جنگ افزارهای دیوانه وار آلمانی ها و جنگ جهانی، باز هم محور تمامی داستان در رابطه با شوالیه تاریکی و قلعه هستش.
The New Order و 2009 به نظرم این اصالت رو با نمونده ربات های غول پیکر لگد مال کردند و اون رو تبدیل به یک Serious Sam کردند تا اون جو خارق العاده دخمه های RTCW که مو رو به تن سیخ می کرد. حتی بخش داستانی هم حرفی برای گفتن نداره. دیگه گذشت اون زمان که بازی ها به آدم می گفتند نانتزی ها آدم های خیلی بدی هستند و باید نابود بشند!
با این وجود تمامی این عناوین توی یک عنصر بی همتا بودند: شوتینگ! در کل این بازی ها تیراندازی واقعا لذت بخش بوده و هست. حتی 2009 رو هم که انقدر می گند بد بود، سلاح های بسیار دلچسبی مثل اون لیزر سبز رنگ رو داشت و حتی اسلحه های معمولی هم مثل تفنگ بادی نبودند و مرگبار بودن گلوله ها حس می شد. صدا گذاری بی نظیر تفنگ های RTCW هم برام توی هیچ بازی دیگه ای تکرار نشد (هنوز صدای نازنین اسلحه چتربازها و Thompson با اون ریلودهای نازنین یادم نرفته)
چقدر هم سری Wolfenstein واقع گرایانه بود توی اکشن خودش. این روزها شوتر اول شخصی پیدا نمیشه طرف با نارنجک تکه تکه بشه یا مثل Wolfenstein 2009 پای طرف جدا شه!
من با کمال میل The New Order رو بازی می کنم چون گیف هایی که از گیم پلی این بازی منتشر شده بود دیوانه کننده هستش توی اکشن. ولی حتی 1 درصد هم احتمال نمیدم که جو خارق العاده Return to Castle Wolfenstein رو تکرار کنه.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
نسخه ی جدید چند روز دیگه به دستم میرسه، ولی قبل از اون برای پنجمین بار نسخه ی RTCW رو الان نصبش کردم و دارم میرم، واقعا شاهکاره، اصلا هیچ وقت قدیمی نمیشه، سخت بشه نسخه ای به زیبایی و کامل بودن این نسخه، توی این سری ساخت.
چند هفته ی قبلی هم نسخه ی 2009 رو نصب کرده بودم و میرفتم، اونم از لحاظ گیم پلی و شوتینگ خارق العادست ولی جو RTCW رو توی کمتر بازی ای میشه پیدا کرد چه برسه به نسخه های خود این سری بازی. Wolf3d هم متاسفانه روی ویندوز 7 اجرا نمیشه دیگه، میخواستم اونم نصبش کنم ولی نشد:(، بعدا دوباره XP میریزم و نصبش میکنم:).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر