Child Of Light | PS Vita

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من خواستم رو ویتا بگیرم اما متوجه شدم فریم پایین تره هست خیلی...اما رو pc با 60 فریم تمومش کردم واقعا انیمیشن ها نرم و زیبا بودن بازی در یک کلام شاهکاره طراحی و مخصوصا موسیقی که گمانم امسال جایزه بگیره موزیکش...در کل بازی فوق زیبا هست دوستان از دست ندید.
یه توصیه توی مبارزه ها کافیه نقطه ضعف هر حریف رو پیدا کنید و از دو مبارزی که در اختیار دارید از یکی برای حمله و از دیگری برای پوشش یا از کار انداختن رقبا استفاده کنید گیم پلی خیلی سخت و اعصاب خوررد کن نیست بر خلاف بازی های ژاپنی که اشک درمیارن...:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان چرا تو استور من بازی وجود نداره؟کلا نیست:-( .ریجن 1هستم
سرچ کن !‌باید باشه !‌نمیشه‌! لول

من خواستم رو ویتا بگیرم اما متوجه شدم فریم پایین تره هست خیلی...اما رو pc با 60 فریم تمومش کردم واقعا انیمیشن ها نرم و زیبا بودن بازی در یک کلام شاهکاره طراحی و مخصوصا موسیقی که گمانم امسال جایزه بگیره موزیکش...در کل بازی فوق زیبا هست دوستان از دست ندید.
یه توصیه توی مبارزه ها کافیه نقطه ضعف هر حریف رو پیدا کنید و از دو مبارزی که در اختیار دارید از یکی برای حمله و از دیگری برای پوشش یا از کار انداختن رقبا استفاده کنید گیم پلی خیلی سخت و اعصاب خوررد کن نیست بر خلاف بازی های ژاپنی که اشک درمیارن...:)
به نظرم این حالت بازیا روی ویتا یه فازه دیگه میده !
نه بازیش زیاد سخت نیست کلا هم به نظره من

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
سوالی بس مهم

سلام به همگیb-)
من این بازی رو رو PC بازی کردم.میخواستم بدونم که بازی فرقی هم با نسخه کامپیوتر شخصی داره؟:-/(مثلا کنترل بازی با استفاده از قابلیتهای ویتا یا مراحل جانبی یا هر چیز دیگه )
اگه جواب بدید ممنون میشم:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگیb-)
من این بازی رو رو PC بازی کردم.میخواستم بدونم که بازی فرقی هم با نسخه کامپیوتر شخصی داره؟:-/(مثلا کنترل بازی با استفاده از قابلیتهای ویتا یا مراحل جانبی یا هر چیز دیگه )
اگه جواب بدید ممنون میشم:x
این نسخه فقط کلا dlc اینا همراهش هست فرقه خاصی نداره
الان توی ذهنم نیست اگر قابلیتهای خاصی استفاده شده بود D:
کلا اگه اونور بازی کردی دیگه دلیله خاصی نیست دوباره بری ;)

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
این نسخه فقط کلا dlc اینا همراهش هست فرقه خاصی نداره
الان توی ذهنم نیست اگر قابلیتهای خاصی استفاده شده بود D:
کلا اگه اونور بازی کردی دیگه دلیله خاصی نیست دوباره بری ;)

دمت گرم:xممنون بابت جواب;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر