Far Cry 4 | Xbox 360

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
دوستان عزیز یه مرد پیدا بشه خواهشا جواب سوال منو بده :

بازی Farcry 4 هم وقتی دیسک رو میزارم برای نصب اولیه تا وسطها پر میشه بعد خطا میده که دیسک رو تمیز کنید در صورتی که دیسک مثل اینه تمیزه و روون توسط لنز دستگاه خونده میشه اشکال کجاست ؟

خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوستان عزیز یه مرد پیدا بشه خواهشا جواب سوال منو بده :

بازی Farcry 4 هم وقتی دیسک رو میزارم برای نصب اولیه تا وسطها پر میشه بعد خطا میده که دیسک رو تمیز کنید در صورتی که دیسک مثل اینه تمیزه و روون توسط لنز دستگاه خونده میشه اشکال کجاست ؟

خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید
ربطی به تمیزی نداره.دیسک درست رایت نشده.باید دیسک رو عوض کنی.واسه خیلی از دیسک های برنر مکس این مشکل وجود داره.
دیست رو تعویض کن درست میشه

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام من اینجا گیر کردم نمیدانم چکار باید بکنی تمام دشمنان را میکشم روی یکیش علامت میده که فقط میشه بلندش کرد هرجا هم میبرمش هیچ اتفاقی نمیافته؟
در ضمن تو اون خانه جلو دوتا وسیله رادیویی هست اما کاری نمیشه انجام داد ممنون میشم کمک کنید.
xn3ivxb4z1vdak80odai.jpg

axddlbboz7fc6vhj536c.jpg

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام من اینجا گیر کردم نمیدانم چکار باید بکنی تمام دشمنان را میکشم روی یکیش علامت میده که فقط میشه بلندش کرد هرجا هم میبرمش هیچ اتفاقی نمیافته؟
در ضمن تو اون خانه جلو دوتا وسیله رادیویی هست اما کاری نمیشه انجام داد ممنون میشم کمک کنید.
xn3ivxb4z1vdak80odai.jpg

axddlbboz7fc6vhj536c.jpg
اگه درست یادم باشه فکر کنم باید میزاشتیش صندوق عقب یه ماشین ، باز دقیق یادم نیس

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

باید با دوربین از جنازش عکس بگیری.

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
دوستان من تو مرحله که باید قلعه y بگیرم گیر کردم هرچی میخام نزدیمک قلعه بشم ثانیه شمار از 10 شروع میشه و بازی میاد از اول مرحله زیر پل چکار کنم از کجا برم تو قلعه از هر طرف میرم ثانیه شمار شروع به کار میکنه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من تو مرحله که باید قلعه y بگیرم گیر کردم هرچی میخام نزدیمک قلعه بشم ثانیه شمار از 10 شروع میشه و بازی میاد از اول مرحله زیر پل چکار کنم از کجا برم تو قلعه از هر طرف میرم ثانیه شمار شروع به کار میکنه

مطمئن نیستم ، اما فکر کنم Y اخرین قلعه است و شما تا زمانی که خط داستانی بازی را تمام نکرده باشید امکان دسترسی بهش را نخواهید داشت.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
یه مدتی بود حس و حال بازی کردن نداشتم ! چند روز پیش بازی رو خریدم امروز 2 ساعت بازی کردم باید بگم اصلا انتظارات من رو بر آورده نکرد ! گرافیک و صدا گذاری مزخرف در حد PS1 ! حالا فهمیدم که یوبی سافت فقط روی دمو های پیش از انتشار بازی خوب کار میکنه ! اون از واچ داگز اون ازز AC و این هم Fc4 ! سیستم نشونه گیری و دقت صفر ! سوار شدن وسیله نقلیه افتضاح ! نقشه کم جزئیات ! اگر قرار باشه امتیازی به بازی بدم امتیاز پنج از ده هستش ! خلاصه حیف سوی چشم ! همون GTA V بازی کنیم سه باره و چهارباره خیلی بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر