Far Cry 4

FC4-Ann-Init-280x331.jpg

Farcry 4 معرفی شد.

مدتی پیش یوبی سافت این بازی را برای PS4/X1/PS3/X360/PC تایید کرد و این عنوان در تاریخ 18 نوامبر عرضه خواهد شد همچنین شرکت های Ubisoft Montreal, Red Storm Entertainment, Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev در حال ساختن بازی هستند.این بازی در منطقه Kyrat اتفاق خواهد افتاد هر چند Kyrat سرزمین زیبایی است اما پر از خطرات جانی و حیوات وحش است.بازیکن می تواند با استفاده از Fast - Travel به نقاط مختلف این سرزمین مهاجرت کند همچنین برای حفط جان خود از اسلحه و وسایل نقلیه هم میتواند بهره ببرد.کسانی که بازی رو پیش خرید کنند نیز می توانند از امکانات اضافی بهره مند شوند که شمال تفنگ ، سه محله اضافه و ... است.Dan Hay تهیه کننده اجرایی بازی نیز گفته است که ما پس از موفقیت نسخه سوم تصمیم بر این گرفتیم که یک بازی با سطح و لول بالاتری را خلق کنیم که بازیبازان را به وجد بیاورد و ما مطمئن هستیم که فارکرای 4 موفق خواهد بود و در ماه های اینده اطلاعات بیشتری از بازی منتشر خواهیم کرد.

Last edited by a moderator:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
لبه هاي تيز و عدم جزييات ببخاطر اينكه واسه نسل هفت هم هست بازيش
تكسچرهاي بي كيفيت
عدم استفاده از افكتهاي گرافيكي جديد كه نسل هشت capablity اش رو داره

با cod كه خودش هرگز جز بهترينا نيست مقايسه كنيد هيچ حرفي واسه گفتن نداره.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
لبه هاي تيز و عدم جزييات ببخاطر اينكه واسه نسل هفت هم هست بازيش
تكسچرهاي بي كيفيت
عدم استفاده از افكتهاي گرافيكي جديد كه نسل هشت capablity اش رو داره

با cod كه خودش هرگز جز بهترينا نيست مقايسه كنيد هيچ حرفي واسه گفتن نداره.
عزیز مقایسه این بازی با COD اصلا درست نیست ، فارکری سبکش اپن ورلد هست اما COD یه بازیه خطی هست قطعا یک بازی خطی به مراتب بیشتر از یک بازی اپن ورلد اونم مثل فارکری دست سازنده رو تو بخش گرافیک باز میزاره پس هرچیزی رو مقایسه میکنید گرافیک رو با هر بازی مقایسه نکنید این سبک محدودیت هاش با اون سبک آسمون و زمینه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان اون کمپ هایی که علامت پرچم قرمز روشه (توی نقشه) رو چطور باید تصرف کنیم ؟؟ من میرم هر چی هم ادم میکشم باز ریفورسمنت میاد و نیرو میریزه اونجا و انگار بینهایتن اصلاً، گفته آژیر ها رو از کار بندازین اونا هم از کار میندازم اما باز هی نیرو میریزه اونجا،
حالا سوالم این هستش که دقیقا چی کار باید بکنم دیگه ؟

دوستان اون کمپ هایی که علامت پرچم قرمز روشه (توی نقشه) رو چطور باید تصرف کنیم ؟؟ من میرم هر چی هم ادم میکشم باز ریفورسمنت میاد و نیرو میریزه اونجا و انگار بینهایتن اصلاً، گفته آژیر ها رو از کار بندازین اونا هم از کار میندازم اما باز هی نیرو میریزه اونجا،
حالا سوالم این هستش که دقیقا چی کار باید بکنم دیگه ؟

با تشکر حل شد ..... !!

Last edited by a moderator:

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
من و دوستم جفتمون بازی رو خریدیم و دیشب میخواستیم با هم آنلاین بازی کنیم ( هیچ کدوممون هنوز سینگل ش رو بازی نکردیم )

رفتیم تو قسمت Custom Match و وقتی اینوایت میکردیم ، طرق مقابل که Accept میکرد روی پیغام Joining Match میموند 1 دقیقه و بعد قطع میشد و خطا میداد .

ولی جفتمون راحت میتونیم با خارجی ها آنلاین بازی کنیم .

عجیبه که نمی تونستیم با هم بازی کنیم ...

مشکل از چیه ؟؟؟؟!!!! جفتمون هم شاتل هستیم و ساکن تهران

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
من و دوستم جفتمون بازی رو خریدیم و دیشب میخواستیم با هم آنلاین بازی کنیم ( هیچ کدوممون هنوز سینگل ش رو بازی نکردیم )

رفتیم تو قسمت Custom Match و وقتی اینوایت میکردیم ، طرق مقابل که Accept میکرد روی پیغام Joining Match میموند 1 دقیقه و بعد قطع میشد و خطا میداد .

من برای اینکار اول با یکی از دوستان تو ps4 یه پارتی تشکیل دادیم، بعد توی قسمت coop بازی invite از party رو زدم بدون مشکل وصل شد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

در ادامه جواب دوستمون برای Coop بازی کردنش باید قسمت اولیه single رو بری ...

در مورده اون انلاین هم به نظرم از یک پارتی برید یا مثلا یکی توی یه Match وصل بشه بعد نفره بعدی join بشه. اینم امتحان کنید.

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
بچه ها وقتی حیواناتو میکشیم و قلبشو میگیره برای کرافت یا گل و... الان پر شده میخوام خالیش کنم و قلب یه حیون که لازم دارم بگیرم راهی داره؟
سوا بعدی اینکه اسکرین شات وسط بازی یا همون فیلماش نمیشه زد رفت escape کرد؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
بچه ها وقتی حیواناتو میکشیم و قلبشو میگیره برای کرافت یا گل و... الان پر شده میخوام خالیش کنم و قلب یه حیون که لازم دارم بگیرم راهی داره؟
سوا بعدی اینکه اسکرین شات وسط بازی یا همون فیلماش نمیشه زد رفت escape کرد؟
بله میتونید بفروشیدشون.تو همون جایی که اسلحه میخرید گزینه ی sell وجود داره
خیر متاسفانه کات سین ها قابل skip کردن نیستن

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
من بیچاره امروز تازه دانلود کردم آپدیت 650 مگی رو. میخواستم نصبش کنم که دیدم یه آپدیت جدید اومده 1.5 گیگابایت! :|
تو نت هم سرچ کردم مطلبی پیدا نکردم در موردش و تغییراتی که ایجاد میکنه! احتمالا کسی هنوز نفهمیده این آپدیت اومده. :p

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
:(
فکر کنم افتادم تو دام یه گلیج تروفی
تو قسمت Skill فقط همین مونده بخرم بازی پلات بشه که هرکاری میکنم شدنی نیست ، چون کل outpost ها رو رفتم و نگرفتم دیگه بهم نمیده، حتی ریست هم نمیکنه ، master هم قبول نمیکنه

Soft Landing | Cost: 2
Liberate 2 Outposts without being detected, and purchase "Moving Mountains"

:((

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
:(
فکر کنم افتادم تو دام یه گلیج تروفی
تو قسمت Skill فقط همین مونده بخرم بازی پلات بشه که هرکاری میکنم شدنی نیست ، چون کل outpost ها رو رفتم و نگرفتم دیگه بهم نمیده، حتی ریست هم نمیکنه ، master هم قبول نمیکنه

Soft Landing | Cost: 2
Liberate 2 Outposts without being detected, and purchase "Moving Mountains"

:((
you'll have to press the Options button on your controller, go to "Gameplay (Campaign)", and choose "Reset Outposts"

برگرفته از
[url]http://psnprofiles.com/guide/2088-Far-Cry-4-Trophy-Guide#Fully-Loaded
[/URL]

موفق باشی:)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
you'll have to press the Options button on your controller, go to "Gameplay (Campaign)", and choose "Reset Outposts"

برگرفته از
Far Cry 4 Trophy Guide - PSNProfiles.com

موفق باشی:)
الان بیشتر رفتم تو کارش
ظاهرا یه نکته رو از قلم انداختن که بگن برا این برام reset نمیشد
باید حتما همه Outpost ها و همه Fortresses ها رو بگیرم تا اجازه ریست بده
:)

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان با پلاسی که شیر شده بین دو نفر ؛ خود اون دو نفر نمی تونن با هم بازی کنن ؟

من و دوستم پلاسمون رو شیر کردیم ( من خریدم و به اون اکانتم رو دادم و اکتیو کرده و .. ) . جفتمون هم بازی فارکرای رو خریدیم . الان که میخوایم Coop بازی کنیم ؛ اصلا نمی تونیم به همدیگر وصل بشیم . پارتی هم ساختیم . هزاربار هم امتحان کردیم ولی نشد که نشد ! جالبیش اینه که جفتمون میتونیم با کاربرهای اون ور راحت و بدون مشکل بازی کنیم ولی با هم نمی تونیم !!!!!

جفتمون هم شاتل و ساکن تهرانیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر