چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

amir hesabi

کاربر سایت
Jun 23, 2013
2
سلام، ببخشید وقتی هوم می کنیم ایکس باکس رو حتما باید اون کسی که اکانت مال خودش هست، اول بازی دانلود کنه بعد اون کسی که هوم کرده دانلود کنه؟
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه (فوری)

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام، ببخشید وقتی هوم می کنیم ایکس باکس رو حتما باید اون کسی که اکانت مال خودش هست، اول بازی دانلود کنه بعد اون کسی که هوم کرده دانلود کنه؟
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه (فوری)
نه فرقی نداره رو دستگاه 1 هوم کن هر وقت دوست داشتی دانلود کن. رو دستگاه 2 وارد اکانت شو دانلود کن مشکلی نداره

Mlnnn

کاربر سایت
Jan 30, 2019
4
سلام، كل تاپيك رو خوندم ولي ي سوال هنوز برام بي جواب مونده: من اكانتمو روي ٣ كنسول ميتونم home ميكنم يا كلا ٣ بار در سال ميتونم هوم كنم. و اگر دسترسي به اين كنسول هوم شده نداشته باشم ، حالا چه طور ميتونم دسترسي به اكانت خودمو از روي اون كنسول ببندم ؟

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام، كل تاپيك رو خوندم ولي ي سوال هنوز برام بي جواب مونده: من اكانتمو روي ٣ كنسول ميتونم home ميكنم يا كلا ٣ بار در سال ميتونم هوم كنم. و اگر دسترسي به اين كنسول هوم شده نداشته باشم ، حالا چه طور ميتونم دسترسي به اكانت خودمو از روي اون كنسول ببندم ؟
کلا ۳ بار می تونید هوم بزنید،دوباره روی یک کنسول دیگه خودتون اون اکانتو هوم کنید یا رمز اکانتتون رو عوض کنید.

• Like
Reactions: Mlnnn

Mlnnn

کاربر سایت
Jan 30, 2019
4
کلا ۳ بار می تونید هوم بزنید،دوباره روی یک کنسول دیگه خودتون اون اکانتو هوم کنید یا رمز اکانتتون رو عوض کنید.
ممنون، سوال ديگه اينكه چه طور ميشه ٢ اكانت رو روي ١ كنسول هوم كرد ؟ اكانت اولو هوم كردم، با دومي ساين اين شدم چه طوري اينهم هوم كنم ؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
ممنون، سوال ديگه اينكه چه طور ميشه ٢ اكانت رو روي ١ كنسول هوم كرد ؟ اكانت اولو هوم كردم، با دومي ساين اين شدم چه طوري اينهم هوم كنم ؟
دومی رو هم همینطور که اولی رو هوم کردید می تونید هوم کنید,روی هم دیگه تاثیر نمی گذارند

• Like
Reactions: Mlnnn

Axe

کاربر سایت
Jan 18, 2011
47
سلام دوستان
میخواستم ببینم کسی از شما اساتید محترم از روش کپی بازی روی xbox one اطلاعاتی داره چون تا جایی که میدون اکانت فقط 5 بار در سال قابلیت هوم داره آیا اکانت ریست میشه؟الان با این روش دارن بازی کپی میکنن.اگر اطلاعاتی دارید واسه منم توضیح بدید.ممنونم

rezarnmsh

کاربر سایت
Sep 28, 2017
13
دوست عزیز عکسها حذف شده اگر امکان داره دوباره بار گذاری کنید ممنون و سوال دوم هم این هست که کسی هست بازها را اشتراکی بخریم و یا سایتی هست این کار را بکند و بازی را به دو نفر بفروشد ممنون از راهنمایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر