تحصيل در زمينه ي بازي در خارج

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
با سلام خدمت همه
يه سوال داشتم. 2-اگه بخواي وارد يه شركت بازي سازي بشي. بايد چي كار كني؟
الان من رشته ي كامپيوتر دارم تويه فني حرفه اي ميخونم. بعد ديپلم به نطر شما بايد برم نرم افزار يا سخت افزار؟؟؟؟؟؟؟؟
1-براي بازي ساختن كدوم زبان برنامه نويسي خوبه يا مناسبه؟

آخرین ویرایش:

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
تو هم مثل ما هزاران فکر برای بازی ساز شدن

باید همت کنی تو web site ها بچرخی تو قسمت های admissing

یا appliction apply دانشگاه ها رو بخونی بعد به فکر بازی ساز شدن و کار کردن در شرکت های ...
.
بعد مهندسی نرم افزار در ایران بیشتر تمر کز بر visual هست نه : programin with dx 9. 10) h ( افتاد ؟
نرم افزار سخت افزار ؟ چی فکر کردی ؟

من بهت کمک میکنم البته منظورم در تحصیلات : (برو در رشته game development همون رشته ای که یه المه در بارش اطلاعات از دوستان می خواستم به من و این تاپیک نگاهی نکردن)
programing with dx 9 10 و animation ingames که خودش چندین شاخه داره از این قبیل ......

نمیدو نم چرا همه کاربر تو تاپیک های مربوط به کل کل در بارهی ps3 x360 میچرخن ؟ اگه چنتاش هم می یومدند همان ذره اطلاعاتی که داشتند میگفتند...........................:mad::evil:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
تو هم مثل ما هزاران فکر برای بازی ساز شدن

باید همت کنی تو web site ها بچرخی تو قسمت های admissing

یا appliction apply دانشگاه ها رو بخونی بعد به فکر بازی ساز شدن و کار کردن در شرکت های ...
.
بعد مهندسی نرم افزار در ایران بیشتر تمر کز بر visual هست نه : programin with dx 9. 10) h ( افتاد ؟
نرم افزار سخت افزار ؟ چی فکر کردی ؟

من بهت کمک میکنم البته منظورم در تحصیلات : (برو در رشته game development همون رشته ای که یه المه در بارش اطلاعات از دوستان می خواستم به من و این تاپیک نگاهی نکردن)
programing with dx 9 10 و animation ingames که خودش چندین شاخه داره از این قبیل ......

نمیدو نم چرا همه کاربر تو تاپیک های مربوط به کل کل در بارهی ps3 x360 میچرخن ؟ اگه چنتاش هم می یومدند همان ذره اطلاعاتی که داشتند میگفتند...........................:mad::evil:

ممنون

ولي

الان ديگه من انتخاب رشته رو كردم. تويه فني حرفه اي (كامپيوتر) . ميخوام بدونم بعد از ديپلم
چي كار كنم.براي بازي ساز شدن.:laughing::cheesygri:)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان بيشتر كدوم زبان برنامه نويسي بدرد بازي ساختن حداقل به طور معمولي مي خوره
كه ما اونو درست حسابي ياد بگيريم؟

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
الان بيشتر كدوم زبان برنامه نويسي بدرد بازي ساختن حداقل به طور معمولي مي خوره
كه ما اونو درست حسابي ياد بگيريم؟[/QUOTE]

++c البته به صورت حرفه ای نیاز به سایر زبان های برنامه نویسی باید اماده باشید

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
اين جا فقط يه بنده خدا جوابگوي ماست. كه دستش درد نكنه؟
ولي
الان ديگه من انتخاب رشته رو كردم. تويه فني حرفه اي (كامپيوتر) . ميخوام بدونم بعد از ديپلم

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
اين جا فقط يه بنده خدا جوابگوي ماست. كه دستش درد نكنه؟
ولي
اول درستو تموم کن ببین برنامه نویس هستی یا نه!
در کنار درس های مزخرفی که خواهی خوند(نظر شخصی!) هم می تونی خودت یکم بازی سازی رو تمرین کنی تو اینترنت بگردی آموزشش پیدا میشه...
بازی سازی هم میشه شاخه های مختلفش رو کار کرد مثل انیمیشن , برنامه نویسیش , موزیک و...
به عنوان زبان هم اینطور معلومه زبان موتور های بازی سازی سینتکسی (Syntax) شبیه C دارند.

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
یه سوال

پدرم با رفتنم به این رشته game development مخالف نیست ولی میگه پسرم تو که می خوای بری این رشته فکر پولش هستی که بعد در ایران کاری هست برای تو یا نه؟ میگه کسی رو می شناسی که رفته دیده که بعد از فارغ تحصیلی بره یه کار خوب داشته باشه... در ایران میگه بورس نداره میگفت اگه رفتی ریاضی برو عمران رفتی تجربی دندون پزشکی رفتی انسانی حقوق همینو بس

گفتم اگه تونستم از ایران برای ویزای کار کشور های دیگه می گیرم یه جایی یه کاری پیدا می کنم هرچی گفتم نشد:( شما نظر تون چیه که بگم به پدرم
----------------------------------------------------
چرا باید در ایران دنیا می یومدم :(:(:(:((

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
منظورم از حرفام اینه که :

پدرم رو این که این رشته های GAAME درامد نداره تاکید می کنه
می خوام بدونم چی بهش بگم که باور کنه صنعت بازی یکی از پردرامد ترین صنعت هاست

شما چیزی از فارغ تحصیل کردگان این رشتها ومی دونید
و وضع مالی منظورم براشون می ارزه که در این رشته تحصیل و بعدش کار بلد بشن

البته مد نظرتون هم خارج از کشور هم باشه

هر کس تو این سایت هست برای کل کل بین 360 PS3 تو این سایت عضو شده است هیچ کی به بخش توسعه بازی های کامپیوتری نگاهم نمیکنه متاسفم برای این سایت و تمام عضو هاش

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
شما برای پدر محترم توضیح بده که این رشته الان تو ایران نوپاست . چند سال دیگه مطمئنا کار و بارش سکه میشه . مثل موبایل که یهو کارش گرفت ...

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
منظورم از حرفام اینه که :

پدرم رو این که این رشته های GAAME درامد نداره تاکید می کنه
می خوام بدونم چی بهش بگم که باور کنه صنعت بازی یکی از پردرامد ترین صنعت هاست

شما چیزی از فارغ تحصیل کردگان این رشتها ومی دونید
و وضع مالی منظورم براشون می ارزه که در این رشته تحصیل و بعدش کار بلد بشن

البته مد نظرتون هم خارج از کشور هم باشه

هر کس تو این سایت هست برای کل کل بین 360 PS3 تو این سایت عضو شده است هیچ کی به بخش توسعه بازی های کامپیوتری نگاهم نمیکنه متاسفم برای این سایت و تمام عضو هاش
هم استانی عزیز شما اصلا به فکر بازی سازی در ایران نباش و اگر واقعا میخوای بازی ساز بشی باید تمام پتانسیلت روی درس و تحصیل بذاری تا بتونی خارج از ایران کاره ای بشی یعنی پدر بزرگوار شما حق داره که میگه درآمد نداره البته در ایران
متاسفانه شرایط کشور ما طوری که نمیشه خیلی از کارهارو توش انجام داد و اگر هم کاری انجام میشه سیاست های دولت در اون دخیله چه کارهای فرهنگی و چه ورزشی..........
شما برو نگاه کن به بازی هایی که ساخته شده و اعتراض بچه ها ببین چیه.........
دولت صنعت بازی سازی پشتی بانی نمیکنه ..اگر هم یک سری بازی تهیه بشه موضوع اون مرگ بر آمریکا جنگ لبنان اسرائیل میشه که با این داستانها هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه
دوست من احتمال اینکه شما بتونی در خارج از ایران تحصیل کنی هست ولی پیدا کردن شغل بسیار سخته.....مطمئن باش اونجا به اندازه کافی بازی ساز دارن و مساله ایرانی بودن هم برای شما مشکلیه...

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
شما خوبه یه لیست از افراد ایرانی شرکتهای بازیسازی برای پدر محترم بزاری! شاید فرجی بشه!
موافقم.
Call of Duty 4 :
Design and Scripting : Mohammad Alavi
------------------------------------------------------
GTA VC- SA-IV
Cynematics : Navid Khonsari
+ Ali Ordoubadi
--------------------------------------------
Iron Man :
Music Composer :
Ramin Javadi
----------------------------------------