Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دوستان من دو تا سوال کلی دارم لطف میکنید اگه زود جواب بدید :

1- بازی کلا چطوریاست ارزش خرید داره یا نه ؟
2- بازی نیاز به نصب داره یا نه ؟! اگر آره روی فلش هم میشه نصب کرد یا نه ؟

بازی خووبه و ارزش خرید داره . اگر طرفدار شوتر و کال آف باشی راضیت میکنه . بله نیاز به نصب داره که دیسک دوم رو باید نصب کنی تا بتونی بازی کنی . من کنسولم هارد داره ریختم رو هارد نمیدونم فلش میشه یا نه !

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
134
نام
رامین
کسی تونسته آچیومنت هایی بازی رو کامل بگیره؟
چند تا از آچیومنتا رو نمیدونم چرا نمیده مثل برداشتن 20 تا سلاح از روی زمین در مرحله ی Captured

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
بازی خووبه و ارزش خرید داره . اگر طرفدار شوتر و کال آف باشی راضیت میکنه . بله نیاز به نصب داره که دیسک دوم رو باید نصب کنی تا بتونی بازی کنی . من کنسولم هارد داره ریختم رو هارد نمیدونم فلش میشه یا نه !

آقا اولش خوب بود ولی هرچی میری جلو مشکلات مشخص میشه . اولا بزرگترین مشکل بازی از نظر من هوش مصنوعی بازیه که نوسان سنگینی داره . تو بعضی از جاها خیلی سخته بازی و تو بعضی جاها خیلی آسونه و توازن نداره . تا وسطهای تک نفره رفتم بی خیال شدم .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بله دوست عزیز نصب اجباری روی هارد دارد.:)

بله دیسک دوم نیاز به نصب داره....
بله میشه رو فلش هم نصب کرد

ای بابا! هر کی یه چیزی میگه! یکی میگه نیاز به هارد داره یکی میگه نداره و روی فلش هم نصب میشه! ما که گیـــج شدیم بلاخره روی فلش نصب میشــــــــــــــه ؟؟؟

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
ای بابا! هر کی یه چیزی میگه! یکی میگه نیاز به هارد داره یکی میگه نداره و روی فلش هم نصب میشه! ما که گیـــج شدیم بلاخره روی فلش نصب میشــــــــــــــه ؟؟؟

دوست عزیز من هارد دارم میریزم روی هارد.بخدا از فلش خبر ندارم.حقیقتش من یه جا خوندم که بازیای جدید فقط روی هارد اوریجینال ایکس360 نصب میشن.حالا شنیدن کی بود مانند دیدن.خودت یه تست بزن اگه جواب نداد بریز روی هارد ایکس360

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
این بازی تاپیک داره ،

اینجا ادامه بدین :

http://forum.bazicenter.com/thread93108/page9/

تاپیک ها رو باید مدیران فروم با هم ادغام کنند ...

دوست عزیز من هارد دارم میریزم روی هارد.بخدا از فلش خبر ندارم.حقیقتش من یه جا خوندم که بازیای جدید فقط روی هارد اوریجینال ایکس360 نصب میشن.حالا شنیدن کی بود مانند دیدن.خودت یه تست بزن اگه جواب نداد بریز روی هارد ایکس360

برادر اگر هارد داشتم که نمیومدم اینجا بپرسم که ! یه دفعه میریختم روی هارد بازی میکردم خو !

masoudr77

کاربر سایت
Jun 16, 2014
39
نام
Masoud Rahmati
اقا یه سوال من سیم گرفتم دوتا دستگاه وصل کردیم واسه سیستم لینک ولی از هر دستگاه 1 نفر بیشتر وصل نمیشه نمیدونین چجوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر