Call of Duty: Advanced Warfare | PC

59438111662205858464.jpg

سازنده : Sledgehammer
ناشر : Activision
تاریخ انتشار : Nov 4, 2014

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد ، که میتوان به وسایل حمل و نقل بسیار بزرگی که می توانند غیب شوند ، سربازانی که Esque Exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover در بای اشاره کرد.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است
37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد. Advanced Warfare یکی از Call of Duty هایی است که در سال 2010 توسط Activision ثبت شده بود. در همان سال Future Warfare, Secret Warfare, و Space Warfare هم توسط Activision ثبت شده بودند.

تریلر بازی را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید :

تریلر بازی :

[video=aparat;y4zkg]http://www.aparat.com/v/y4zkg[/video]

50833057567667405026.jpg

Call of Duty Advanced Warfare Leaked Debut Trailer
720p - UPL/FireDrive - 50 MB

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Call of Duty: Advanced Warfare (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :
: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better -
Memory: 6 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1 GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1 GB or better -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound Card: DirectX-compatible -

: Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz -
Memory: 8 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4 GB -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound card: 100% DirectX 9.0c Compatible 16-bit -
Additional notes: Field of View ranges from 65-90 -

آخرین ویرایش:

shantia_73

کاربر سایت
Jul 27, 2012
154
نام
ElSHEN
سلام میخواستم بدونم آپدیتی که برای این بازی یا که سایر بازیها میاد روی نسخه black box هم جوابگو هست ممنون.
اگه ساختار آپدیت جوری باشه که بخواد توی ریجستری و... دنبال بازی بگرده، خیر نمیشه
اما اگه مثل نصب‌های عادی درخواست آدرس برای نصب بکنه، اون میشه

RezA.HitmaN

کاربر سایت
Apr 30, 2014
102
نام
رضا
سلام یه سوال درباره داستان داشتم اگه میشه لطفا جواب بدید
در اون مرحله که باید به رفیقمون یه شارژر رو بدیم تا بزنه توی اون تیر باره ، دست اون گیر میکنه بعد چرا وقتی مارو میندازه پایین دست ما قطع شده؟
بعد هم که توی بیمارستانیم صورتمون سوخته یه دست هم نداریم؟!

بعد مرحله سوم چهارم ، اونجا که دارند مشروب میخورند ما دستمون سالمه و دست روباتی نداریم :|
یه آدم خیری بگه داستان چیه دقیقا :|

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام یه سوال درباره داستان داشتم اگه میشه لطفا جواب بدید
در اون مرحله که باید به رفیقمون یه شارژر رو بدیم تا بزنه توی اون تیر باره ، دست اون گیر میکنه بعد چرا وقتی مارو میندازه پایین دست ما قطع شده؟
بعد هم که توی بیمارستانیم صورتمون سوخته یه دست هم نداریم؟!

بعد مرحله سوم چهارم ، اونجا که دارند مشروب میخورند ما دستمون سالمه و دست روباتی نداریم :|
یه آدم خیری بگه داستان چیه دقیقا :|
اون شارژ نیست یه نوع بمب دستیه که میخواد بزاره تو هلیکوپتر(نمیدونم این جدیدا که تو بازیه اسمش هلیکوپره یا شاید یه چیز دیگه باشه) که منفجر بشه و وقتی میخواد دستشو بکشه بیرون در هلیکوپتر بسته میشه و دستش گیر میکنه.هر دو تا سعی میکنن دستشو بکشن بیرون ولی نمیشه.آخرش میگه برو رفیق تو باید زنده بمونی و تو رو میندازه پایین از هلیکوپتر و اون موقع انفجار کشته میشه و ترکش های انفجار به دست ما هم میخوره و باعث قطع شدن دست چپ میشه.ولی تو چند تا مرحله جلوتر که مشروب میخورن نمیدونم چرا دستش سالمه.احتمالا مربوط به قبل از قطع شدن دستش میشه

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
خالی بندی از این بزرگتر من ندیدم8-| یا فیلم های هندی رو از روی کالاف میسازن یا کالاف رو از روی فیلم های هندی:|:smile:
اونجایی که میرن hades رو بکشن بعد میفهمن طرف اصلیه نبوده و یه بمب منفجر میشه موندم چطور اینا هیچیشون نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا سری کالاف از این خالی بندی های عجیب غریب زیاد داره مثل قضیه کاپیتان پرایس که نمیدونم این چطور جون سالم بدر میبرد از اون اتفاقات:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
خالی بندی از این بزرگتر من ندیدم8-| یا فیلم های هندی رو از روی کالاف میسازن یا کالاف رو از روی فیلم های هندی:|:smile:
اونجایی که میرن hades رو بکشن بعد میفهمن طرف اصلیه نبوده و یه بمب منفجر میشه موندم چطور اینا هیچیشون نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا سری کالاف از این خالی بندی های عجیب غریب زیاد داره مثل قضیه کاپیتان پرایس که نمیدونم این چطور جون سالم بدر میبرد از اون اتفاقات:d
خوبه خودتم میگی دیگه :D کلا از اول همینطوری بوده ولی در مورد این مرحله که گفتی:
بنظرم یکی از خفن ترین صحنه ها بود :| جدا خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم وقتی پرید رو بمبه :( ترکشای انفجارو هم که اون یارویی که پرید روش محار کرد و نبایدم خیلی آسیب میدیدن و اینکه اینا تجهزیاتشون پیشرفتس دیرتر زخمی میشن :D

صدام

کاربر سایت
Jun 6, 2012
33
ای کاش این سری های جدید رو اسمش رو چیز دیگه ای بزارن تا یاد و خاطره کلاف های قدیم خراب نشه.

گرافیک که تعریفی نداشت.
داستان هم که بماند.
خالی بندی هم که الا ماشالله.
هوش مصنوعی مه فقط دشمن داره و رفقای ما از هویج یکم عملکردشون بیشتره.

هنوزم وقتی یاد کالاف 4 میوفتم باهاش حال میکنم داستان عالی که تا 3 تا نسخه کشش دادن.
هوش مصنوعی عالی بود البته روی veteran (با کلت از پشت میزدن از نایف شدن بدتر بود:d).
گرافیکشم به نظرم از این یکی بهتر بود.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ای کاش این سری های جدید رو اسمش رو چیز دیگه ای بزارن تا یاد و خاطره کلاف های قدیم خراب نشه.

گرافیک که تعریفی نداشت.
داستان هم که بماند.
خالی بندی هم که الا ماشالله.
هوش مصنوعی مه فقط دشمن داره و رفقای ما از هویج یکم عملکردشون بیشتره.

هنوزم وقتی یاد کالاف 4 میوفتم باهاش حال میکنم داستان عالی که تا 3 تا نسخه کشش دادن.
هوش مصنوعی عالی بود البته روی veteran (با کلت از پشت میزدن از نایف شدن بدتر بود:d).
گرافیکشم به نظرم از این یکی بهتر بود.
دمت گرم! یه درخواست بده ببین DF تحلیل گر نمی خواد!

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
برای بخش تک نفره ارزش داره این بازی رو تهیه کنیم؟ یا اینکه به یک ساعت نکشیده تموم میشه؟
تموم کردن بخش تکنفره به 6 ساعت زمان نیاز داره. اگه روی خیلی سخت بازی میکنی که از 7 ساعت هم بیشتر میشه.
بنظرم ارزش داره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
برای بخش تک نفره ارزش داره این بازی رو تهیه کنیم؟ یا اینکه به یک ساعت نکشیده تموم میشه؟
تا اینجایی که من بازی کردم کاملا ارزششو داشته :D هنوز که تموم نشده و اصلا کوتاه نیست برای یک بازی خطی!
با اینکه هنوز بازی رو تموم نکردم ولی تو فکر شروع دوبارشم بعد از تموم کردن! :D اینقدر صحنه های اکشن خفن هالیوودی تو بازی هست که آدم ده بارم ببینه خسته نمیشه :D گیم پلی هم به نسبت Ghosts خیلی روون تر و هیجانی تر و بهتر شده! ghosts تنها نسخه ای بود که یک بار بیشتر تمومش نکردم اونم زیاد اشتیاقی نداشتم! بقیه رو بالای 3 بار تموم کردم!

زیاد امیدوار نبودم به بازی ولی تا الان خیلی خوب بوده از همه نظر! انتخاب Kevin spacey هم برای بازی خیلی انتخاب خوبی بوده! چه ابهتی داره :x
فقط ای کاش لگاش کمتر میبود و درست بهینه میشد! از نظر فریم دهی مشکلی نداره ولی لگ لحظه ای داره!

ولی در کل راضی بودم تا اینجا از این نسخه :x

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
بازی رو وقتی اجرا کردم موقع دمو که تو کپسول بودند گفتم عجب کراسیسیه دی (یاد کراسیس افتادم)
وقتی کپسول سفینه و مخصوصا شهر رو نشون داد ناامید شدم نه فقط برای گرافیک برای اینکه لودیگ 2.3 دقیقه ایش و این پشتیبانی از شرکت های سخت افزاری برای ترقیب مردم به خرید و ارتقاء
بگذریم کلود کردم شب که به قصد بازی مرحله اول رو دلسرد بازی کردم کم کم حال کردم خیلی عالی بود بهترین قسمتش که یادم نمیره قسمتی که رییس‌جمهور رو کشت و گفت سیمول...اسپویل...دی...
هنوز تا آخرش نرفتم اما جذابیت خاصی داره و یک احساسی مثل فیلم های علمی تخیلیه بهم میده بازم بیشتر تو قسمت درون ها که اسکن میکنن مثل فیلم قبلی تام کروز اسمش..!ابلیون؟!بود :d اون تانکه هم خوب بود.با افکت صدای موشکش و تعداد نامحدود موشک هاش بدون ریلود حال کردم :d
فقط یک نکته اینکه اون دموهاش که از گیم پلی بود یک عمر بازی میکنم والا نمیدونم اسمش چیه!:d
اگه توجه کرده باشید مقدار زیادی بلر شده با افکت مه و دود کاش که تا بازی شروع میشه اونا حذف میشن کاش تو بازی همونا بودن خیلی گرافیک تغییر میکرد.که البته با اضافه شدنش دور دست یکم که چه عرض کنم تار میشد و اگه دشمن تو دور دست بود دیده نمیشد اما اگه بهینش میکردند خلاصه چیز جذابی میشد شاید هم اون افکت ها سخت افزار بیشتری رو میطلبه اما اگه پچی.تنظیمی.چیزی میدادن یا میذاشتن خیلی خیلی جذابتر میشد حتی میشد به نوعی باتل 3.5 D:

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر