نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام

اگر تمام موارد ذکر شده رو رعایت کنیم. امکانش هست تا برای xbox360 هم از این روش استفاده کنیم؟ . من با استفاده از روش اول برای ویندوزفون ۸ بدون هیچ مشکلی اپلیکیشن خریداری کردم.

با تشکر

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام

اگر تمام موارد ذکر شده رو رعایت کنیم. امکانش هست تا برای xbox360 هم از این روش استفاده کنیم؟ . من با استفاده از روش اول برای ویندوزفون ۸ بدون هیچ مشکلی اپلیکیشن خریداری کردم.

با تشکر

برای X360 من قبلا که هنوز 360 ام رو نفروخته بودم نمیشد انجام داد حالا جدیدا خبر ندارم که میشه یا نه ولی چیزی که مشخصه اینه واسه Xbox one به راحتی میشه و این مورد توسط خیلی ها از جمله خودم تست شده.

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
سلام

با تشکر

عماد *** شیر کردن به کنسول کار نهایت 5 دقیقست . ویندوزفون 8 میتونی از خود استور ویندوزفون بخری من به تازگی Reyman رو با خود گوشی خریدم

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
عماد *** شیر کردن به کنسول کار نهایت 5 دقیقست . ویندوزفون 8 میتونی از خود استور ویندوزفون بخری من به تازگی Reyman رو با خود گوشی خریدم
خرید بازی با خرید dlc فرق داره iqمن ghosts 42gig. بدون هیچv-p-n* با pc خرید و دانلود کردم در کنسول

آخرین ویرایش:

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
اینطور که تو پست اول خوندم برا خرید از سایت روی پی سی هم باید قند شکن مطابق با اکانت فعال باشه
تو با آی پی ایران خریدتو انجام دادی یعنی؟
بله بدون هیچ مشکلی
این هم اسکرین شات موقعه دانلود
حتی titanfall هم 16 گیگ بود دانلود کردم
اگه منظورت قند شکن هستش V-p-n نه من از این استفاده نکردم
از طریق تنظیمات mozila با Proxy Gold خرید کردم با Ip usa
با proxy green و Gold...باید با برنامه Proxy Scaner انجام داد بعدش میتونی به راحتی خریداری کردی
برنامه Proxy Scaner و Sosck Grabber همون برنامه Proxy & Sosck Finder هستش که ما قدیم برای ویس کشی در یاهو باهاش کار میکردم
End

75511204040541498688.jpg

61290502264788825217.jpg

73783989269946252050.jpg

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
با دانلود Smart Glass Beta یا آپدیت بعدی Smart Glass که چند روز آینده میاد .همراه با آپدیت بعدی دستگاه امکان خرید از گوشی به خصوص خرید Dlc & season pass از طریق گوشی اضافه میشه که با یک تغییر آیپی ساده میتونید با گوشی تمامی خرید هاتون رو انجام بدید.....

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان..یه سوال داشتم لطفا هر کس مطمعن هست جواب بده ممنون میشم...من الان پروفایلم روی 360 آمریکا هست و میخوام xbox one ریجن 1 بخرم..حالا من اگر بازی ریجن 2 بخرم واسه دانلود DLC ها به مشکل بر نمیخورم از اونجایی که پروفایلم آمریکاست ولی بازیم ریجن 2 اروپا!!؟؟ خودم با توجه به تجربه ای که دارم فکر کنم مشکلی نداشته باشه ولی 100 درصد مطمعن نیستم..ممنون میشم پاسخ بدین!

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
با سلام خدمت دوستان..یه سوال داشتم لطفا هر کس مطمعن هست جواب بده ممنون میشم...من الان پروفایلم روی 360 آمریکا هست و میخوام xbox one ریجن 1 بخرم..حالا من اگر بازی ریجن 2 بخرم واسه دانلود DLC ها به مشکل بر نمیخورم از اونجایی که پروفایلم آمریکاست ولی بازیم ریجن 2 اروپا!!؟؟ خودم با توجه به تجربه ای که دارم فکر کنم مشکلی نداشته باشه ولی 100 درصد مطمعن نیستم..ممنون میشم پاسخ بدین!
سلام
نه مشکلی نخواهی داشت
از این بابت وان مثله 4 نیست

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
تایپیک شما یه مشکلی داره اون هم این که استفاده از Vp-n رو محدود به یه سری پورت خاص میدونید
من قدیم کارم فروش *** vps بود ...الان هم هست ولی فقط برای دوستان
من خودم با سری atp,kerio gold,ziro kerio m,mix line, حتی روی ویندوز Xp تست زدم خودم شاید برای اموزش روی Xp یه تایپیک بزنم
ولی برای دوستان پیشنهاد میکنم از High speed به نام Gold kerio استفاده کنند حتی برای مولتی ping شما رو بهتر میکنه

این هم یه اسکرین شات از xbox one menu که سایت Youtube باز شده:

12659200486114483206.jpg

29076916553901722645.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر