نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
تو بخش ساپرت به ساپرت بخش اکانت وصل بشین
بهش بگین میخواین گلد بخرین تو حسابتون پول هست ولی کردیت کارت ندارین یا خودش پیشنهاد میده از طرفت با پول تو حسابت بخره برات یا خودت بهش بگو
مالیات هم در نظر بگیرین البته یا یه ادرس بزنین که مالیات نداشته باشه من الاسکا زدم

100 درصد این کار شدنی هست؟ (آدرس سایت ساپرت هم برام بفرست با vp ان آمریکا باید باشون چت کرد دیگه؟)
الان 3 ماهه گلد را داره سایت مایکرسافت میده 10 دلار ، گیفت 10 دلاری هم 130 تومان هست کردیت کارت 10 دلاری هم 200 تومان.
خب اگه این کار را کنه بکنه برا ما ایرانی ها بصرفه هست.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
100 درصد این کار شدنی هست؟ (آدرس سایت ساپرت هم برام بفرست با vp ان آمریکا باید باشون چت کرد دیگه؟)
الان 3 ماهه گلد را داره سایت مایکرسافت میده 10 دلار ، گیفت 10 دلاری هم 130 تومان هست کردیت کارت 10 دلاری هم 200 تومان.
من با این روش ازشون گلد و گیم پس خریدم قبل اون مشکل لاگین حتا گفتم ایرانی ام ولی حالا نمی دونم

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
ترجیحا با ایپی امریکا باشه ولی ساپرت ها واسشون مهم نیست از کجایین نهایتا روی مالیات که کم میکنن تاثیر داره
فکر نمیکنم انجام ندن. من تا الان 1 بار اینجوری گلد گرفتم ولی طبق تجربه کلی ام از ساپرت هاشون برای اینکه کارتونو را بندازن خودشون میزنن رو اکانت با بالانس موجود
https://support.xbox.com/en-US/contact-us اینجا با ساپرت بخش اکانت صحبت کنین
به صرفه که هست ولی یه چیز دگ هم که فکر کنم خیلی به صرفه باشه مخصوصا برا ماها مایکروسافت ریواردز هست
باهاش میشه میانگین روزی 200-250 پوینت گرفت گلد 1 ماهه هم 6800 پوینته یعنی حدودا اگه هر روز باهاش یه 15 مین کار کنین تو 25-30 روز یه گلد 1 ماهه مجانی میشه گرفت
گلد 1 ساله هم 29000 پوینته توی 3-4 ماه جور میشه اگه هر روز کار کرد باهاش
تا جایی هم که میدونم ریدیم کردن پوینت برا گیفت گلد محدودیتی نداره یعنی میشه هر چندبار که بخواین گلد بگیرین اگه پوینت کافی داشته باشین

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
ترجیحا با ایپی امریکا باشه ولی ساپرت ها واسشون مهم نیست از کجایین نهایتا روی مالیات که کم میکنن تاثیر داره
فکر نمیکنم انجام ندن. من تا الان 1 بار اینجوری گلد گرفتم ولی طبق تجربه کلی ام از ساپرت هاشون برای اینکه کارتونو را بندازن خودشون میزنن رو اکانت با بالانس موجود
https://support.xbox.com/en-US/contact-us اینجا با ساپرت بخش اکانت صحبت کنین
به صرفه که هست ولی یه چیز دگ هم که فکر کنم خیلی به صرفه باشه مخصوصا برا ماها مایکروسافت ریواردز هست
باهاش میشه میانگین روزی 200-250 پوینت گرفت گلد 1 ماهه هم 6800 پوینته یعنی حدودا اگه هر روز باهاش یه 15 مین کار کنین تو 25-30 روز یه گلد 1 ماهه مجانی میشه گرفت
گلد 1 ساله هم 29000 پوینته توی 3-4 ماه جور میشه اگه هر روز کار کرد باهاش
تا جایی هم که میدونم ریدیم کردن پوینت برا گیفت گلد محدودیتی نداره یعنی میشه هر چندبار که بخواین گلد بگیرین اگه پوینت کافی داشته باشین
اخه ریواردز شماره امریکا می خواد الان من شماره ندارم ولش کردم

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اخه ریواردز شماره امریکا می خواد الان من شماره ندارم ولش کردم
برای ثبت نام یا ریدیم کردن ؟
برای ثبت نام که از من شماره نخواست بدون شماره ثبت نام کردم
ولی ریدییم رو نمیدونم هنوز نرسیدم به ریدیم کردن گلد

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بیخودی خودتون رو خسته نکنید این rewards هنوز خیلی جاها کار نمیکنه .من خودم چند ماه پیش 25 هزار تومن برا شماره تلفن انگلیس پیاده شدم بازم بهم ارور داد شماره رو هم قبول نکرد ساپورت هم کمکی نکرد

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
بیخودی خودتون رو خسته نکنید این rewards هنوز خیلی جاها کار نمیکنه .من خودم چند ماه پیش 25 هزار تومن برا شماره تلفن انگلیس پیاده شدم بازم بهم ارور داد شماره رو هم قبول نکرد ساپورت هم کمکی نکرد
چون شماره مجازی رو قبول نمیکنه تو توضیحاتش هم نوشته

باید شماره واقعی و حقیقی باشه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
چون شماره مجازی رو قبول نمیکنه تو توضیحاتش هم نوشته

باید شماره واقعی و حقیقی باشه
خب فکر میکنی چرا 25 تومن ازم گرفت؟چون شماره مجازی نبود طرف گفت هر کد اس ام اس یا زنگ هم بزنن من واست ویریفای میکنم بازم نشد

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
خب فکر میکنی چرا 25 تومن ازم گرفت؟چون شماره مجازی نبود طرف گفت هر کد اس ام اس یا زنگ هم بزنن من واست ویریفای میکنم بازم نشد
من یکی از دوستان دور امریکا زندگی میکرد شمارش گرفتم زدم بدون هیچ مشکلی قبول کرد

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
من 1 دلار ریدیم کردم که game pass یک ماهه بخرم اما میگه میخوای بعدش رو چجوری بدی ؟؟
راهی نداره بهش بگی من فقط یک ماه میخوام ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر