نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام من تز خرید قبلی که کرده بودم 2.92 برام مونده ولی وقتی خواستم تو تخفیفات گلد بخرم نمیشد و ازم کریدت کارت میخواست ولی وقتی میخواستم dlc های بازی ها 1.99 بود رو بخرم بدون هیچ مشکلی انجام میشد میخواستم ببینم کسی میدونه مشکل چیه
برای خرید گلد و یا گیم پس باید کردیت کارت در اکانتت ثبت شده باشه و این سیستم مایکروسافت است.

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

ramin6315

کاربر سایت
Aug 29, 2018
5
سلام دوستان
دوستان پنج شنبه دستگاه ایکس باکس وانم بدستم میرسه
سوال اول من در مورد اشتراک گلد هست ، آیا با خرید کد ردیم و قرار دادنش در سایت ایکس باکس می تونم ازش استفاده کنم یا حتما باید کردیت کارد داشته باشم ؟
چنانچه باید کردیت کارد داشته باشم با توجه به محدودیت هایی که ما در ایران داریم راه حلی براش هست چون آنلاین بازی کردن برام مهمه
سوال دوم من در مورد انتخاب ریجن هنگام ست آپ دستگاه هست ! باید آمریکا رو انتخاب کنم دیگه ، درسته ؟
و سوال آخر من در مورد آداپتور دستگاه هست که میگن نباید به محافظ وصل بشه و نیاز به تبدیل داره ! آیا درسته ؟
ممنونم از شما دوستان

ramin6315

کاربر سایت
Aug 29, 2018
5
سلام دوستان
دوستان پنج شنبه دستگاه ایکس باکس وانم بدستم میرسه
سوال اول من در مورد اشتراک گلد هست ، آیا با خرید کد ردیم و قرار دادنش در سایت ایکس باکس می تونم ازش استفاده کنم یا حتما باید کردیت کارد داشته باشم ؟
چنانچه باید کردیت کارد داشته باشم با توجه به محدودیت هایی که ما در ایران داریم راه حلی براش هست چون آنلاین بازی کردن برام مهمه
سوال دوم من در مورد انتخاب ریجن هنگام ست آپ دستگاه هست ! باید آمریکا رو انتخاب کنم دیگه ، درسته ؟
و سوال آخر من در مورد آداپتور دستگاه هست که میگن نباید به محافظ وصل بشه و نیاز به تبدیل داره ! آیا درسته ؟
ممنونم از شما دوستان
جواب سوال یک : بله کردیت کارد می خواد ، راه حل : من با مستر کارد مجازی آنی حلش کردم
جواب سوال دو : بستگی به ریجن گیفت کاردی که می خرید داره اگر آمریکا باشه باید آمریکا رو انتخاب کنید و آدرستون هم آمریکا باشه + آی پی موقع ردیم کردن کد گیفت کارد
جواب سوال سه : من مستقیما به پریز برق وصلش کردم و تبدیل سه به دو هم احتیاجه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
جواب سوال یک : بله کردیت کارد می خواد ، راه حل : من با مستر کارد مجازی آنی حلش کردم
جواب سوال دو : بستگی به ریجن گیفت کاردی که می خرید داره اگر آمریکا باشه باید آمریکا رو انتخاب کنید و آدرستون هم آمریکا باشه + آی پی موقع ردیم کردن کد گیفت کارد
جواب سوال سه : من مستقیما به پریز برق وصلش کردم و تبدیل سه به دو هم احتیاجه
دوست عزیز جواب سوال اول بنده خدا رو اشتباه دادی برای بحث ثبت گلد و ردیم کردنش نیازی به کردیت کارت نیست .

ramin6315

کاربر سایت
Aug 29, 2018
5
متاسفانه اکانت من ساسپند شد و مولتی پلیرم یا همین اکانت گلد پرید البته برای 2 هفته ! بعدشو خدا داند پیشنهاد می کنم سمت این اکانت گلد نرید ، دردسره و خیلی نظارت شدیدی روش هست . کلن پیشنهاد می کنم اشتباه من رو مرتکب نشید و سمت ایکس باکس نیاید چون مایکروسافت در آمریکاست و مثل پی اس فور نیست که تحریم نباشه و برای ما که در ایران هستیم همون پی اس فور بهتره

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
متاسفانه اکانت من ساسپند شد و مولتی پلیرم یا همین اکانت گلد پرید البته برای 2 هفته ! بعدشو خدا داند پیشنهاد می کنم سمت این اکانت گلد نرید ، دردسره و خیلی نظارت شدیدی روش هست . کلن پیشنهاد می کنم اشتباه من رو مرتکب نشید و سمت ایکس باکس نیاید چون مایکروسافت در آمریکاست و مثل پی اس فور نیست که تحریم نباشه و برای ما که در ایران هستیم همون پی اس فور بهتره
شما بهتره از این پیشنهاد ها نکنید ! مایکروسافت با ایکس باکس لایو یکی از بهترین سرویس ها رو دارد و ساپورت و‌ پشتیبانی فوق العاده ای هم ازش داره.

reza_mj63

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1
سلام.من بازي گيرز آف وار چهار رو خريدم داخل پك يك كد هست كه چهارتا گيرر آف وار سيصد و شصت رو ميتوني بزني و رايگان بازيش كني.وقتي ميزنم پيغام ميده اين كد كار نميكنه و بايد زبان منطقه خودتون رو تغيير كنيد با فيلتر شكن هم زدم باز كار نكرد.چطور ميتونم از اين كد استفاده كنم؟؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام.من بازي گيرز آف وار چهار رو خريدم داخل پك يك كد هست كه چهارتا گيرر آف وار سيصد و شصت رو ميتوني بزني و رايگان بازيش كني.وقتي ميزنم پيغام ميده اين كد كار نميكنه و بايد زبان منطقه خودتون رو تغيير كنيد با فيلتر شكن هم زدم باز كار نكرد.چطور ميتونم از اين كد استفاده كنم؟؟
1 سری کد ها هستن تاریخ مصرف دارن شاید تاریخ مصرفش گذشته /کد های قبلیت رو چه جوری فعال میکردی

dr_majid57

کاربر سایت
Feb 10, 2012
10
دوستان من کاملا در این مورد اماتور هستم و تا حالا انلاین بازی نکردم..با تغییر دی ان اس یه کارایی کردم و وارد اکانت میشم ولی وقتی میرم مولتی پلیر میگه باید اکانت گلد بخری میشه یکی به زبان ساده و مرحله به مرحله لطف کنه راهنمایی کنه...کردیت کارت که نداریم...بعدشم این که میگفتن انلاین بازی کردن رایگانه چی بود پس...یعنی هرماه باس ده دلارداد؟میدونستم که نمیخریدم کنسول رو خخخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر