نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

ezio connor

کاربر سایت
Jan 9, 2014
110
دوست عزیز من خودم با یه چیز پی ان تو 360 همه دی ال سی ها و ... رو میخریدم دیروز با همون رفتم برا دوستم تو وان child of light رو بخرم باز ارور داد هرکاری کردم نشد البته من رو لبتاب شیر کردم با کابل لن زدم به وان اگه میتونی راهنماییم کن بهش قول داده بودم که نشد....
کلا یه کد 20 $هم خریده بود از خود کنسول reedem نمیشد ارور میداد با *** از سایت ریدیم کردم شد ولی نمیزاره خرید کنه مشکل از چیه ؟چون ادرسی که برا خودم وارد کرده بودم برا دوستم هم زدم ولی پروفایلمو رو کنسول ایشون دانلود کردم و یک دی ال سی خریدم ممکنه مشکل از پروفایل این دوستم باشه؟ بعد
خودمم این هفته وان میگیرم
;) :d
به نظرتون اولین بازی که میگیرم چی باشه ؟titanfall میارزه اونقد که تعریف میکنن یا dead rising یا ....? همه کمکم کنید ممنون

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوست عزیز من خودم با یه چیز پی ان تو 360 همه دی ال سی ها و ... رو میخریدم دیروز با همون رفتم برا دوستم تو وان child of light رو بخرم باز ارور داد هرکاری کردم نشد البته من رو لبتاب شیر کردم با کابل لن زدم به وان اگه میتونی راهنماییم کن بهش قول داده بودم که نشد....
کلا یه کد 20 $هم خریده بود از خود کنسول reedem نمیشد ارور میداد با *** از سایت ریدیم کردم شد ولی نمیزاره خرید کنه مشکل از چیه ؟چون ادرسی که برا خودم وارد کرده بودم برا دوستم هم زدم ولی پروفایلمو رو کنسول ایشون دانلود کردم و یک دی ال سی خریدم ممکنه مشکل از پروفایل این دوستم باشه؟ بعد
به نظرتون اولین بازی که میگیرم چی باشه ؟titanfall میارزه اونقد که تعریف میکنن یا dead rising یا ....? همه کمکم کنید ممنون

اول اینکه حتما Titanfall بخر و در خریدش شک نکن.بسیار بازی ارزشمندی هست.
برای خرید از لایو در پست اول آموزش گام به گام نوشته شده و در صورتی که V-pn شما با IP کشور اکانت لایو یکی باشد بدون هیچ مشکلی می توانید خرید کنید.در صورتی که Vp-n شما با کشور اکانت شما همسان است و باز هم نمی توانید طبق آموزش خرید کنید با چه پیغامی مواجه می شوید؟اعلام کنید تا راهنمایی شود.حدس من این است که Vp-n شما با اکانت لایو همسان نیست.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041

داداش اگه نت خوبی داره بخرش اگه نه ولش کنی بهتره اما در کل از تمامی بازی هایی که برای نسل هشتم اومده به نظر بنده ارزش بیشتری داره

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
تو سایت واسه خرید DLC و Season Pass جایی نداره ؟؟؟ واسه Killer Instincs یا Season Pass تایتان هر چی گشتم چیزی نداشت..

R3DR4N9ER

کاربر سایت
Jan 2, 2014
1
نام
امیرحسین
ممنون بابت آموزش فرشاد جان،

یه نکته رو هم من بگم که موقع ساخت اکانت آدرستون رو Seattle ایالت واشنگتون بدید و یا یه آدرس تو ایالت Alaska بدید دیگه اون مالیات هم بهتون تعلق نمیگیره !
ایول دمت گرم اینو نمیدونستم.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,558
نام
محمد
سلام دوستان
چند جای مطمئن برای خرید گیفت کارت جهت خرید در لایو معرفی کنید.
ممنون
--------
یک سوال : آیا برای اکانت UK میشه از گیفت کارتهای اروپا هم استفاده کرد ؟؟؟

آخرین ویرایش:

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
به نطرتون من الان وان بگيرم يا نه سال دوم دبيرستانو تموم كردم همه هم ميگن از سال سوم بايد عين چى بخونى با اين حساب اگه بگيرم فقط واسه ٣ ماه اين تابستون به دردم ميخوره حالا به نظرتون بگيرم يا نه؟؟ لطفا راهنمايى كنيد بدجور دو دلم

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
به نطرتون من الان وان بگيرم يا نه سال دوم دبيرستانو تموم كردم همه هم ميگن از سال سوم بايد عين چى بخونى با اين حساب اگه بگيرم فقط واسه ٣ ماه اين تابستون به دردم ميخوره حالا به نظرتون بگيرم يا نه؟؟ لطفا راهنمايى كنيد بدجور دو دلم

Sent from my iPhone using Tapatalk

درصد زیادیش به خودت بستگی داره که چقدر درس برات مهم باشه یکی مثل من که الان سوم رو دارم تموم میکنم از دوم راهنمایی 360داشتم ولی دوم دبیرستان که شد اول مهر فروختمش الانم 1سال دیگه میخونم بعد از کنکور با خیال راحت میخرم و بازی میکنم.به نظر من تو هم همینکارو بکن تا یکی دو سال دیگه خیلی تغییرات مثبت هم ممکنه اتفاق بیوفته

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
فرشاد گل وقتي ٣٦٠ داشتم و قبل از خريد وان ميخواستم خريد كنم ميگفت change your pay bill و خلاصه منو به يه سايت ديگه ارجاع ميداد.اين جطور؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
هنوز هم مشکل تحریم هست :)) اخه گیمرها چه گناهی کردن خرج کنن پول بیشتر میره جیب مایکروسافت :))من درایوم مشکل داره کلا دیسک رو نیمخونه...پسش هم بدم کلی ضرر دادم... فکر کن میخوام Ghosts رو دانلود کنم با 42 gig...شدنی هستش؟:-b
من همین الان دارم halo رو دانلود میکنم که Gold مجانیه

برای من سواله..تعیین نوع اکانت یعنی us یا uk همونجایی بود که 6 کشور وجود داشت؟ ونزوئلا-استرالیا-ایرلند-انگلیس و امریکا

2a69afb99d451ecd1.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر