PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
422
نام
フセイン
من اولین بار بازی رو روی Grounded تجربه کردم :D اگر کسی به مخفی کاری علاقه نداره این مود به دردش نمی خوره چون نیاز به صبر و حوصله ی زیاد داره. طول کشیدن بازی تو این مود هم یکی دلیلش مرگ بیشتر نسبت به مودهای دیگه هست و دلیل دیگش هم اینه که اکثر مواقع باید با مخفی کاری بری و این خودش طول میده. مود چالش برانگیزی هست اما خیلی سخت نیست!
دوست عزیز خالی بستن بد چیزی نیست ولی این بازی یوختی فرق میکنه کراش بازی نمیکنیا که بخوای الماس بگیری.
TLOUهمینجوری روی نرمالمش سخته چه برسه به GROUNDEDکه سطح بازی بکل حرفه ای میشه و باید حداقل کلی وقت بزاری و کلی بازی کرده باشی تا قلق بازی دستت اومده باشه.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوست عزیز خالی بستن بد چیزی نیست ولی این بازی یوختی فرق میکنه کراش بازی نمیکنیا که بخوای الماس بگیری.
TLOUهمینجوری روی نرمالمش سخته چه برسه به GROUNDEDکه سطح بازی بکل حرفه ای میشه و باید حداقل کلی وقت بزاری و کلی بازی کرده باشی تا قلق بازی دستت اومده باشه.

من خالی نبستم و نیازی هم نمی بینم که بخوام این کار رو انجام بدم. اینکه TLOU روی نرمالش برای شما سخته چیزی هست که به سطح بازی خودتون مربوط میشه.

• Like
Reactions: naruto u

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
422
نام
フセイン
من خالی نبستم و نیازی هم نمی بینم که بخوام این کار رو انجام بدم. اینکه TLOU روی نرمالش برای شما سخته چیزی هست که به سطح بازی خودتون مربوط میشه.
برا من سخت نیست این بازیرو من تو تمام لوالش تموم کردم .چجوری میگی این سطح برات راحت بوده من موندم.

• Like
Reactions: M-SNORK

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
من نگفتم راحت بوده. آخرش نوشتم که چالش برانگیز هست اما خیلی سخت نیست.
می دونی درجه سختی بازی رو اون حالت طوری هست که اگر با لول پایین تر تجربه ای نداشته باشی خیلی بعیده انجامش, اینه که خیلی عجیبه واسه اونایی که بازی کردن یا حتی هاردکور هستن

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
کسی هنوز آنلاین بازی میکنه؟؟؟
من چن ماهه گیر تروفی های انلاینشم ولی هرچی سرچ میکنم هیچکی برای آنلاین پیدا نمیشه
سرور های بازی خیلی خوبن
برای من کمتر از 1 دقیقه پیدا میکنه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
کسی هنوز آنلاین بازی میکنه؟؟؟
من چن ماهه گیر تروفی های انلاینشم ولی هرچی سرچ میکنم هیچکی برای آنلاین پیدا نمیشه
به نتتون مربوط هست با پشتیبانی تماس بگیرید
بگید مسیر رو براتون عوض کنن اگه سرویس دهنتون خوب باشه کمک میکنه و میتونید راحت یوزر پیدا کنید

• Like
Reactions: Amir81

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این یک هفته که گذاشتم RDR 2 دانلود بشه گفتم چی بهتر از اینکه برای چندمین بار بازی رو برم اونم روی درجه Grounded :x

وقتی رسیدم به این صحنه مثل همیشه جیگرم کباب شد

چکیده داستان کل زندگی Ellie عزیزم همین یک جملس :((

trt.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر