PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
امروز بازی رو روی هارد تموم کردم، هیچ بازی تو عمرم این قدر سخت نبود، بعضی جا باید عین متال گیر رفت جلو=)):D بعضی از مراحل مثل مرحله اسانسور، و مرحله بیمارستان و .... یک ثانیه مونده بود دسته رو به 4 قسمت مساوی تقسیم کنم، کوچکترین اشتباه، اخرین اشتباه مرگبارتون هست!
چند تا سوال دارم برای NG+
اصلا چه چیزی NG+ داره؟ اسلحه هامون رو داریم؟
چرا بعد از تموم کردن بازی روی هارد اجازه این که درجه سختی رو ببرم رو survivor نمیده؟!!!!!!! مخصوصا چند تا از اسکین های خفن برای جوءل و الی بعد از تموم کردن این سختی هست!
survivor چقدر سخته؟ کسی اصلا تونسته تمومش کنه این درجه سختی رو ؟ :-?

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
امروز بازی رو روی هارد تموم کردم، هیچ بازی تو عمرم این قدر سخت نبود، بعضی جا باید عین متال گیر رفت جلو=)):D بعضی از مراحل مثل مرحله اسانسور، و مرحله بیمارستان و .... یک ثانیه مونده بود دسته رو به 4 قسمت مساوی تقسیم کنم، کوچکترین اشتباه، اخرین اشتباه مرگبارتون هست!
چرا بعد از تموم کردن بازی روی هارد اجازه این که درجه سختی رو ببرم رو survivor نمیده؟!!!!!!! مخصوصا چند تا از اسکین های خفن برای جوءل و الی بعد از تموم کردن این سختی هست!
اسلحه هاتون رو که نه از اول همه رو ندارید، مثل حالت عادی تو خط داستانی کسب میکنید اسلحه ها رو، فقط آپگرید های اسلحه هاتون حفظ میشه تا هرجایی که تو دور قبلی آپگرید کرده باشید. در مورد مدال ها و کامیک بوکها یادم نیست که اونا هم حفظ میشدن یا نه. شما اجازه دارید NG+ رو تنها تا سطح سختی که یکبار تموم کردید شروع کنید، مثلا اگر بار اول نرمال تموم کرده باشید بازی رو NG+ تنها نرمال و اگر اشتباه نگم ایزی بازه براتون، به همین ترتیب اگر بخوای بالاترین حالت روی NG+، قابل بازی باشه باید یک بار بازی رو در سخت ترین حالت تموم کنی. تو حالت های Grounded و Survivor بازی حالت گوش دادن رو حذف کرده، نمیتونی به صداها گوش بدی، آیتم هایی که از دشمنا لوت میشه کمتره، و خب به طبع تیر و منابع ات هم کمتره، دشمنا هم وحشی ترن. من حالت Grounded روشروع کرده بودم ولی فرصت نکردم ادامه بدم، بازی تو این حالت قطعا سسخت تره و خیلی بیشتر میمیری، ولی جوری نیست که نشه تموم کرد.(اگر حالت Hard عرقت رو درآورده قطعا راه سختی در پیش داری در غیر این صورت میتونی امیدوار باشی )

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
الان به درجه هاردش میگی سخت؟؟:D=))
رو Grounded برو بهت میگم سخت چیه من بار اول تقریبا 1 سال بازی کردم تا این سطح تمومش کردم وقتی میگم یک سال واقعا 1 سال ها یعنی حدود 10 ماه روزی بازیش میکردم=))
اون زمان به درجه ای رسیده بودم به غیر از tlou کلا هیچ بازی رو بازی حساب نمیکردم:D
الانم به درجه ای رسیدم رو همین Grounded هم بدون مردن تموم میکنم هارد هم که شوخیه اصلا با چک همرو میزنم:))

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
الان به درجه هاردش میگی سخت؟؟:D=))
رو Grounded برو بهت میگم سخت چیه من بار اول تقریبا 1 سال بازی کردم تا این سطح تمومش کردم وقتی میگم یک سال واقعا 1 سال ها یعنی حدود 10 ماه روزی بازیش میکردم=))
اون زمان به درجه ای رسیده بودم به غیر از tlou کلا هیچ بازی رو بازی حساب نمیکردم:D
الانم به درجه ای رسیدم رو همین Grounded هم بدون مردن تموم میکنم هارد هم که شوخیه اصلا با چک همرو میزنم:))
ولله هاردش هم خیلی سخته:| :Dالان هم فقط درجه survivor باز شده و میخوام شروعش کنم، ولی چند تا سوال دارم :
مثلا چون نمیشه از NG+ رفت رو survivor میشه بازی رو هارد شروع کرد بعدش از تو بازی گذاشت رو survivor بعد از تموم کردن بازی رو اون درجه اخرین درجه سختی بازی هم باز میشه و همچنین اسکین های این در جه سختی؟ یا نه ؟!
بعدش اینم بگم من الان با تموم کردن امروز مجموع ps3-ps4 13 مین بار میشه تمومش کردم :| 3 بار بلوریش رو ps4 خریدم و فروختم لامصب حس خیلی خوبی میده بازی کردنش مخصوصا با اون اهنگ هاش:|

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
ولله هاردش هم خیلی سخته:| :Dالان هم فقط درجه survivor باز شده و میخوام شروعش کنم، ولی چند تا سوال دارم :
مثلا چون نمیشه از NG+ رفت رو survivor میشه بازی رو هارد شروع کرد بعدش از تو بازی گذاشت رو survivor بعد از تموم کردن بازی رو اون درجه اخرین درجه سختی بازی هم باز میشه و همچنین اسکین های این در جه سختی؟ یا نه ؟!
بعدش اینم بگم من الان با تموم کردن امروز مجموع ps3-ps4 13 مین بار میشه تمومش کردم :| 3 بار بلوریش رو ps4 خریدم و فروختم لامصب حس خیلی خوبی میده بازی کردنش مخصوصا با اون اهنگ هاش:|
مگه Grounded الان آزاد نیست؟
من تا حالا تست نکردم ولی فکر نکنم بشه وسط بازی سطح عوض کرد اگرم بشه پس قطعا دیگه بازی چیزایی که در صورت تموم کردن تو اون سطح قراره بدرو با عوض کردن سطح دیگه نمیده

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
مگه Grounded الان آزاد نیست؟
من تا حالا تست نکردم ولی فکر نکنم بشه وسط بازی سطح عوض کرد اگرم بشه پس قطعا دیگه بازی چیزایی که در صورت تموم کردن تو اون سطح قراره بدرو با عوض کردن سطح دیگه نمیده
الان که نگاه کردم این بخش هم بازه، ولی نیمشه رو NG+ رفتش -____- واقعا خیلی حرکتی چیپی هست این مورد -______-

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
الان که نگاه کردم این بخش هم بازه، ولی نیمشه رو NG+ رفتش -____- واقعا خیلی حرکتی چیپی هست این مورد -______-
تو که میخوای بازیکنی و 14 بارم تمومش کردی وقتشه بری سراغ همون Grounded درسته قطعا اشکتو درمیاره ولی لذت بخش ترین حالت یه بازی که تو عمرت میتونی تجربه کنی قشنگ روح روان آدمو جلا میده و هر بخشو که رد میکنی حس میکنی 1 بازی کاملو تموم کردی حتما و حتما رو این سطح برو و صبر و حوصله هم داشته باش که عاشقش میشی حتی اگه چندماه طول بکشه تمومش کنی:D
من چون میخواستم تمام دشمنارو تا آخرین دونه کامل بکشم خیلی دیگه گریم دراومد ولی تو میتونی از گزینه فرار کردن:D هم تو خیلی جاها استفاده کنی و در کل سعی کن تا جای ممکن حتی 1 گلوله هم شلیک نکنی و از دم مخفی کاری بری

• Like
Reactions: Paradise Lost

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
تو که میخوای بازیکنی و 14 بارم تمومش کردی وقتشه بری سراغ همون Grounded درسته قطعا اشکتو درمیاره ولی لذت بخش ترین حالت یه بازی که تو عمرت میتونی تجربه کنی قشنگ روح روان آدمو جلا میده و هر بخشو که رد میکنی حس میکنی 1 بازی کاملو تموم کردی حتما و حتما رو این سطح برو و صبر و حوصله هم داشته باش که عاشقش میشی حتی اگه چندماه طول بکشه تمومش کنی:D
من چون میخواستم تمام دشمنارو تا آخرین دونه کامل بکشم خیلی دیگه گریم دراومد ولی تو میتونی از گزینه فرار کردن:D هم تو خیلی جاها استفاده کنی و در کل سعی کن تا جای ممکن حتی 1 گلوله هم شلیک نکنی و از دم مخفی کاری بری

مگه گلوله ای هم هست که شلیک کنی. من این درجه سختی رو تا جایی که جول برای اولین بار دست الی تفنگ میده رفتم!نهایت تیری که داشتم 2 تا تیر کلت و یکی از اون تفنگ دور زنه بحث اشک نیست من روانی شده بودم:D اصلا نمیشه درگیر شد یا مخفی کاری میری یا فرار که تو فرارم احتمالش کمه زنده بمونی. کلا 2 تا تیر داری یکی رو شلیک کنی اون یکی رو باید برا خودت نگه داری :D

• Like
Reactions: riden.17

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من اولین بار بازی رو روی Grounded تجربه کردم :D اگر کسی به مخفی کاری علاقه نداره این مود به دردش نمی خوره چون نیاز به صبر و حوصله ی زیاد داره. طول کشیدن بازی تو این مود هم یکی دلیلش مرگ بیشتر نسبت به مودهای دیگه هست و دلیل دیگش هم اینه که اکثر مواقع باید با مخفی کاری بری و این خودش طول میده. مود چالش برانگیزی هست اما خیلی سخت نیست!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
مگه گلوله ای هم هست که شلیک کنی. من این درجه سختی رو تا جایی که جول برای اولین بار دست الی تفنگ میده رفتم!نهایت تیری که داشتم 2 تا تیر کلت و یکی از اون تفنگ دور زنه بحث اشک نیست من روانی شده بودم:D اصلا نمیشه درگیر شد یا مخفی کاری میری یا فرار که تو فرارم احتمالش کمه زنده بمونی. کلا 2 تا تیر داری یکی رو شلیک کنی اون یکی رو باید برا خودت نگه داری :D
اصلا این سطح ساخته شده یه آخرزمان واقعی رو نشون بده برا همین نبایدم به اون صورت گلوله باشه ولی من چون از بیخ و ریشه کلا مخفی کاری میرفتم و تمام گلوله هارو تا 90 درصد ذخیره میکردم قشنگ تو یه برهه های حساس دستم همیشه پر بود وقتی میگم 10 ماه طول کشید برا همینه دیگه بعد من فرارم نمیکردم 100 درصد همرو میشکتم:D
بعد باید محیط کامل بگردی یعنی حتی نباید یدونه آیتم بذاری یه گوشه جا بمونه
از همه اینا مهم تر حوصله میخواد من اون تیکه قبل بیمارستانو 2 ماه طول کشید رد کنم:|:D

• Like
Reactions: mgh2225

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
اصلا این سطح ساخته شده یه آخرزمان واقعی رو نشون بده برا همین نبایدم به اون صورت گلوله باشه ولی من چون از بیخ و ریشه کلا مخفی کاری میرفتم و تمام گلوله هارو تا 90 درصد ذخیره میکردم قشنگ تو یه برهه های حساس دستم همیشه پر بود وقتی میگم 10 ماه طول کشید برا همینه دیگه بعد من فرارم نمیکردم 100 درصد همرو میشکتم:D
بعد باید محیط کامل بگردی یعنی حتی نباید یدونه آیتم بذاری یه گوشه جا بمونه
از همه اینا مهم تر حوصله میخواد من اون تیکه قبل بیمارستانو 2 ماه طول کشید رد کنم:|:D
کاش حدقل مثل I Am Alive این قابلیت رو داشت بشه با تفنگ خالی هم دشمنا رو ترسوند و با تبر از وسط نصفشون کرد I Am Alive فکر کنم یک سال قبل تر از اخرین ما اومد سبک بازی هم همین سبک بازی اخرین ما است، با این تفاوت زلزله اومده و کل بشر رو نابود کرده و دشمنا همدیگر رو ببینند تیکه پاره میکنن و حتی هم دیگر رو میخورند و برای مواردی که پیدا کری اگر ببیند میکشنت، و حتی همین سلاح ها که تو اخرین ما هست به همین شکل هم تو این بازی هست من یاده وقتی این بازی رو تموم کردم تا وسط بازی که تیرکمون رو داد 5 تا تیر داشتم همش:| کل بازی رو با تفنگ خالی دشمنا رو گول میدادم بعدش میکمشون اگر حواستون نباشه دست بزارید رو ماشه و شلیک خالی بشه نابود میشید اگر اخرین سطح اخرین ما از این بدتر نباشه فکر کنم بتونم ردش کنم...
تازه داستان I Am Alive هم در مورد نجات یک دختر هست :|

• Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر