PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان کسی آنلاین بازی میکنه؟؟؟
میگن ناتی داگ ip ایرانو بسته!!!!میتونید آنلاین بازی کنید؟؟؟
بازی های P2P بعید میدونم بن کنن..بازیهای سرور اختصاصی رو بن میکنن بعضی شرکتها..کسی اطلاعی داره به اشتراک بزاره

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام
بچه ها اونجا که الی میدوعه اما ماهم میدویم به ماشین میاد همش منو میزنه
گیر کردم اینجا چیکار باید بکنم؟

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
مولتی اینو هنوز بازی می کنن؟ پلیر پیدا میشه؟ رو ps3 خیلی با مولتیش حال میکردم
راحت پیدا میکنه اما یه چیزی جدیدا عجیب شده گویا خرکی تر قبل بازی میکنن و خیلیا تاکتیکال شات گان میارن با شورتی :|
اما اره هنوزم کلی پلیر داره

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اینقدر خبری از نسخه دوم نشد که بعد مدت ها هوس کردم و امروز رفتم دوباره سراغ بازی ! بعد از این اپدیت اخر برای pro تا حالا بازی نکرده بودم . چقدر تاثیر خوبی رو سایه ها و نور پردازی گذاشته این اپدیت ! بعد اینهمه سال هنوزم که هنوز گرافیک و انیمشن ها ی بازی کاری می کنه که مغزت سوت بکشه ! و گیم‌پلی و اتمسفر بازی هم که دیگه نیازی به تعریف و تمجید نداره . واقعا انتظار برای نسخه دوم کار سختی شده !

• Like
Reactions: reza3533

farzin_aa

کاربر سایت
Dec 16, 2012
28
از نتتون هست همون طور که دوستان گفتن روی همه مود ها مخصوصا سوپلای و اینترگیشن خیلی پلیر داره
نت تایپ من 2 هست و برای هیچ بازی مشکل ندارم بازیهای فور آنر - رد دد - کال آف WW2 - فورت نایت و خیلی بازیهای دیگه را آنلاین بازی می کنم ولی تا حالا یک بار هم نشده پلیر برای د لست پیدا کنم!!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
نت تایپ من 2 هست و برای هیچ بازی مشکل ندارم بازیهای فور آنر - رد دد - کال آف WW2 - فورت نایت و خیلی بازیهای دیگه را آنلاین بازی می کنم ولی تا حالا یک بار هم نشده پلیر برای د لست پیدا کنم!!
این حرف از روی تجربه میزنم چون گاهن برای من هم پیدا نمیشد از یکی از دوستام هم پرسیدم گفت یه بار اینجور شده به شرکت ارائه دهنده تماس گرفته گفتن مسیرتون تغیر میدیم بعد تغیر مسیر اوکی شده بود
بعد که برای من رخ داد همی کار کردم زنگ زدم گفتم دوستم گفته با تغیر مسیر اوکی شده بعد که برای من هم این کار رو انجام دادن برای من هم درست شد وگرنه منم باقی بازی ها مشکل نداشتم اما سر لست این مشکل رخ داده بود و راه حلشم برای من این بود

• Like
Reactions: farzin_aa

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ایشالله که لست دو سرور اختصاصی بذارن وگرنه یورش میبریم سر ناتی داگ:))
درصد احتمال اینکه سرور اختصاصی برای بازی بذارن تقریبا برابر با درصد شانس قهرمانی ایران تو جام جهانی هست :Dیعنی اول تورنومنت میشه رو کاغذ براش ۱ درصد شانس در نظر گرفت ولی هممون می دونیم این اتفاق نخواهد افتاد !

p.s : الان رو نمی دونم وضعیت سرور ها چه جوریه ولی زمانی که ما بازی می کردیم اگه پینگ ۱۲۰ هم داشتی بدون مشکل بازی می کردی.

• Like
Reactions: jokeram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر