راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام
دوستان من یک ایکس باکس وان واسه یه نفر تز دوستانم خریدم
وقتی دسگاه رو روشن کردم و بازی رو میزارم پیغام میده باید به لایو sign in بشی و منم یک اکانت ساختم و وارد شدم حالا بازی رو میخوام اجرا کنم باز میگه باید اپلیکشن بازی رو اپدیت کنی تو رو خدا یکی بگه چیکار کنم دارم دیوونه میشم یعنی چه اشتباهی کردم ایکس وان خریدم واسه یه بازی اجرا کردن اینهمه مسخره بازی داره دو روزه هنوز نتونستم بازی رو روش اجرا کنم
سلام رفیق بهترین کار اینه که مودمت رو خاموش کنی و بازی رو تو حالت افلاین نصب کنی...اگر یه بار انلاین باشی و نصب کنی همه اپدیتها رو میگیره پس دوباره بازی رو پاک کن و مجددا همونطوری که گفتم بازی رو نصب کن

Cloner

کاربر سایت
Aug 2, 2014
1
نام
Hosein
Preferences

§
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
-
=
Backspace

Tab
q
w
e
r
t
y
u
i
o
p
[
]

Return

capslock
a
s
d
f
g
h
j
k
l
;
'
\

shift
`
z
x
c
v
b
n
m
,
.
/
shift

English

Deutsch

Español

Français

Italiano

Polski

Português

Русский

alt

alt

Preferences

سلام.
منظورت از اتصال رو حالت کینکت چیه؟

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام من بازی forza h 2 رو برای وان گرفتم برای اجراش اول آفلاین بشم بازی رو بذارم تا نصب بشه بعد نصب شدن که البته تا حدود 30 درصد میره میگه میتونی بازی رو اجرا کنی اما بعد اجرا کردن بازی باید [h=1]SIGN IN کنی بعد بازی رو اجرا کنه خب الان من میخواستم بدونم اگه SIGN IN کنم باید نتم وصل بشه و دوباره شروع میکنه به دانلود آپدیتای بازی و آیا اگه SIGN IN نشم و اصلا تو بازی نرم بازی خودش کامل اینستال میشه بدون نت یا نه ؟ بعد من خودم وقتی بازی رو نصب میکردم به نت وصل بودم وقتی اینستال بازی تموم شد یه آپدیت 300 مگا هم داشت که باید انجامش میدادم چون داخل بازی نمیرفت باز اونم زدم به صد رسید واستاد نیم ساعت صبر کردم دیدم تغییری نمیکنه دیسکو گذاشتم رفت داخل بازی ولی یه قسمت بازی که میرم وارد نمیشه و میگه آپدیت باید کامل بشه البته بازی معمولی رو میشه انجام داد خلاصه کلی رو اعصابه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره و یا حتی بازی رو داره ممنون میشم راهنمایی کنه .[/h]

sajad176

کاربر سایت
Oct 3, 2014
4
سلام حاجی xbox one من چند وقتیه که مشکل signin نشدن رو داره همین راه حل هم رفتم ولی درست نشد کدی که ارور میده اینه:0x87DD0017 دمت گرم کمک کن

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
نوشته شده توسط °[•.•]°;3507861:
look at dalil virayesh"

سه راه پیشنهاد میدم:
1- تنظیمات پورت فوروارد مودم
2- نتظیمات dns دستگاه
3- کابل نتورک رو در بیار بعد ساین این کن بعد وارد یه بازی به صورت آفلاین شو بعد از چند دقیقه بازی کابل نتورک رو متصل کن

قاعدتا باید به یکی از این سه روش کارت راه بیوفته

sajad176

کاربر سایت
Oct 3, 2014
4
سلام حاجی xbox one من تازگی یا یه مشکل ورود نشدن به اکانت رو پیدا کرده و همه راه حل را هم رفتم کدی که ارور میده اینه :0x87DD0017 دمت گرم کمکم کن...

sajad176

کاربر سایت
Oct 3, 2014
4
سلام حاجی xbox one من تازگی یا یه مشکل ورود نشدن به اکانت رو پیدا کرده همه راه حل ها رو رفتم ولی جواب نمیده کدی که ارور میده اینه 0x87DD0017 دمت گرم کمکم کن

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام حاجی xbox one من تازگی یا یه مشکل ورود نشدن به اکانت رو پیدا کرده همه راه حل ها رو رفتم ولی جواب نمیده کدی که ارور میده اینه 0x87DD0017 دمت گرم کمکم کن

منم این ارور رو دریافت کردم البته بعد از اینکه 10 بار این ارور(0x8004804E ) اومد. اما از وقتی که به مبین نت وصل شدم یبار هم ارور نداده.

حالا ی سوال: این ارور مربوط به ISP هست یا به مودم یا اکسز پوینت مربوطه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر