برنامه های PLAYSTATION MOBILE

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
قیمت شون رو ندارم دورو ور 3 دلار جمعا اب خورد
دیکشنریش اول از همه مذخرف بود زبون فارسی ساپرت میکرد البته مربع بجاش تحویل میداد:-&
ماشین حساب مهندسیش خوب بود کلا سه مدل داره که یکیش ساده است یکیش مهندسیه سومیش مخصوص علوم فوق تخصصی ابر محاسبات ریاضیه که با قیمت 2 دلار اصلا پیشنهاد نمیشه من مهندسیشو گرفتم الان راضیم :-b
سومیش هم سامانه ناوبری ماهوارهای به قول معروف GPS افلاین که خیلـــــــــــــــی باحال البته برای کسانی که مدل 3g دارند کل نقشه ی دنیارو تا حجم 2گیگ دخیره میکنه وبصورت کاملا افلاین موقعیت شمارو وسط بیابون بدون حتی سیمکارت وانتن واین چیزا نشون مید من که به خاطرش کف کردم :x
در کل اگر گوشی هوشمند 1 میلیون تومنی ندارید 3 دلار خرج این app ها بکنید ولذتش رو ببرید
دیکشنریش که تازه هم ریلیز شده زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه که!!! من دوستم خریده نداشتش. :|

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
دیکشنریش که تازه هم ریلیز شده زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه که!!! من دوستم خریده نداشتش. :|

داداش چرا میزنی برنامه فارسی رو ساپورت میکنه امـــــا ویتا حروف رو نا مشخص نشون میده حالا خوبه گفتم مذخرفه نخرش
اینم اسکرین شات از هرستاشون

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
داداش چرا میزنی برنامه فارسی رو ساپورت میکنه امـــــا ویتا حروف رو نا مشخص نشون میده حالا خوبه گفتم مذخرفه نخرش
اینم اسکرین شات از هرستاشون

بابا من که چیزی نگفتم.من دوستم خریدتش.گفتم ببینم اگه فارسی داره خودمم میخرم. ولی تو زبان هایی که ساپورت میکرد چیزی به نام Farsi یا Persian ندیدم. حالا نمیدونم منظورت از این که برنامه فارسی رو ساپورت میکنه چیه. بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من هم امروز دیدم دوستم همین Map Cache رو خریده. اینم یه برنامه ای مثل همون برنامه Maps که رو خود ویتا نصبه،هست.فقط قابلیت آفلاین بودنش خوبه. :)

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
دوستان فکر کنم این برنامه هایی که میگید تو استور اروپا نباشه.
اکانت من برای انگلستان هست کل استور رو زیرو رو کردم چیزی ندیدم

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان فکر کنم این برنامه هایی که میگید تو استور اروپا نباشه.
اکانت من برای انگلستان هست کل استور رو زیرو رو کردم چیزی ندیدم
نه ۱۰۰ در ۱۰۰ بوده، منتها چند وقت پیش گلا سونی این بخش PS MOBILE رو تعطیل کرد و از استور حذف کرد.

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
نه ۱۰۰ در ۱۰۰ بوده، منتها چند وقت پیش گلا سونی این بخش PS MOBILE رو تعطیل کرد و از استور حذف کرد.
ای بابا
سونی کلا کمر بسته به نابودی ویتای مادر مرده.
نه دیگه بازی جدیدی میده و نه برنامه های قدیمیش رو در دسترس میگذاره.
باید ویتا رو رد کنم بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر