تصاویر Batman: Arkham Knight

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
27653101059308594174.jpg

ناشر: Warner Bros
سازنده: Rocksteady Studios
سبک: Action - Adventure
پلتفرم: PS4,XBOX One,PC
تاریخ انتشار: October 14, 2014

: Releases in March 4, 2014

اولین تصاویر بازی :
: Releases in March 5, 2014

عکس های اسکن شده مجله ی گیم اینفورمر :

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
از DLC های store exclusive متنفرم, حالا در حد یه Skin و ... باشه می شه تحمل کرد, ولی یه Story pack کامل؟

منم خوشم نمیاد ولی واسه بتمن معمولا فقط واسه یه استور نیستش. مثلا رابین هم فقط واسه JB Hi-Fi زده بودن منتها باقی جاها هم چند وقت بعدش اومد.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
منم خوشم نمیاد ولی واسه بتمن معمولا فقط واسه یه استور نیستش. مثلا رابین هم فقط واسه JB Hi-Fi زده بودن منتها باقی جاها هم چند وقت بعدش اومد.
اومدنش که میاد, ولی فکر نکنم برای Pre order, بعد از عرضه برای خرید و ... می یاد احتمالا.
---
چه costume ظاغارتی هم داره انصفا :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کاشکی تو داستان اصلی یک نقش پررنگی داشت...فکر کنم اینو زدن که دیگه نگن Arkham Knight ردهود هستش.

آره واقعا :( سران RS کامنت های چپ و راست من در مورد ردهود رو همه جا دیدن خواستن من رو خفه کنن :D عیب نداره من هنوزم میگم نایت جیسونه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
آره واقعا :( سران RS کامنت های چپ و راست من در مورد ردهود رو همه جا دیدن خواستن من رو خفه کنن :D عیب نداره من هنوزم میگم نایت جیسونه.
با توجه به این که Story Pack خودش رو داره احتمالش خیلی کمه. به نظر من آرکام نایت Damian Wayne هست. ;) بوک کنید. :d

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
از کجا معلوم؟ ما که دقیقا نمی دونیم تو دنیای آرکام Damian چند سالش هست؟

:| از نظر سنی با بتمن مقایسه کن :| اینا که نمیتونن وقتی بتمن 27 سالشه اینو بکنن 15 سال :D
کلا من یه چیز رو موندم الان :| رد هود رو تو ارکهام اوریجینز تو یکی از کات سین ها که جوکر بود نشون دادند و اومد این بازی این از این :D
خبر هم اومده بود خیلی چیزایی که تو اوریجینز بود به نایت ربط داره :|
خب ؟ :D
حدس میزنم این ارکهام نایت خیلی شخصیت دور از انتظاری نیست :D یعنی کسی که این لباسو پوشیده قطعا باید یکی از شخصیت های معروف سری ارکهام بتمن باشه :|
منم مثل شهاب حدس میزنم جیسون باشه :| چون تقریبا قضیش رو همه میدونین :D مخصوصا تو کمیک بتمن که هم لباس بتمنو پوشیده بود و مخصوصا اسلحه هم داشت :D البته طرز شلیک کردن و گرفتن و شکل اسلحش هم شباهست زیادی به ارکهام نایت داره :| به احتمال خیلی قوی همین جیسونه. یه راه دیگه هم هست اینه که اسلحه رو تو کدوم دستش گرفته و چه جوری :D الان میگین اکثرا با راست میگیرن :| ولی two face و balck mask تو ارکهام سیتی با چپ گرفتند :D
در مورد رد هود چون یکم شخصیتش کلا نامعلوم بوده من حدس میزنم هاش تو ارکهام سیتی باشه :D
اصلا قضیه هاش هم معلوم نشد :| تو ارکهام سیتی یه چیزایی به بتمن گفت و بعدش غیبش زد :| عجیبیش اینه هاش هم تونست هیکلش رو دقیق شکل بتمن کنه هم قیافشو :D یعنی احتمال داره ارکهام نایت همون هاش بوده باشه ولی به نظرم رد هود به هاش شباهت بیش تری داره :D
اینو ببینید :

n75sn1s38zqx8j9xqan6.gif

این عکسو با عکس رد هود تو بالا مقایسه کنید :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من این ردهود رو cosplay میکنم :D واقعا قیافه جدیدش رو دوست دارم. امیدوارم زیر اون هود، صورت بدون ماسک جیسون با نقاب مشکی یا قرمزش باشه. کاسپلی قبلی من بخاطر نبود ماسکش خراب شد ولی این خیلی خوب و راحت میشه در آورد :D یه عکس HD هم ازش بدن پوستر میشه :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
از کجا معلوم؟ ما که دقیقا نمی دونیم تو دنیای آرکام Damian چند سالش هست؟
تو arkahmverse تا حالا ما Dick Garyson یعنی knightwing رو داشتیم. سومین robin یعنی tim drake هم توی arkham city رابین اصلی بود. jason todd رابین دوم هم که رابین گم شده ی داستان بود با این تصویر مشخص شد که Red hood ـه.
می مونه دامیان, دختر بتمن و talia اگه یادت باشه تالیا تو AC به بروس اون شب رویایی! تو metropolis رو بهش یاداوری کرد. خیلی نباید از تولد دامیان گذاشته باشه. پس کلا دامیان نه از نظر سنی نه از نظر هیکل نمی تونه AK باشه.

ولی بازی من می گم AK یه نفر از خانواده ی Wayneـه :d حالا یا Thomas Wayne با Thomas Wayne jr.

jason todd هم خیلی بعیده فقط و فقط تو یه DLC story pack باشه. امیدوارم تو خود بازی هم باشه (هر چند نقشش دقیقا مثل نقش AK می شه)

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
می مونه دامیان, دختر بتمن و talia اگه یادت باشه تالیا تو AC به بروس اون شب رویایی! تو metropolis رو بهش یاداوری کرد. خیلی نباید از تولد دامیان گذاشته باشه. پس کلا دامیان نه از نظر سنی نه از نظر هیکل نمی تونه AK باشه.
ولی بازی من می گم AK یه نفر از خانواده ی Wayneـه :d حالا یا Thomas Wayne با Thomas Wayne jr.
خب منم دقیقا به خاطر همین میگم که احتمالا Damian هست. توی انیمیشن Son of Batman هم زمانی تالیا اون شب رو به بتمن یادآوری میکنه Damian ده-دوازده سالش هست پس نمیتونیم با اطمینان بگیم چقدر از تولدش تو آرکام میگذره. :d در ضمن مرگ تالیا و راس الغول (؟) هم میتونه دلیل خوبی برای انتقام باشه.
بعد چطوری احتمال این که Damian باشه کم هست ولی احتمال این Thomas Wayne باشه بیشتره؟ :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خب منم دقیقا به خاطر همین میگم که احتمالا Damian هست. توی انیمیشن Son of Batman هم زمانی تالیا اون شب رو به بتمن یادآوری میکنه Damian ده-دوازده سالش هست پس نمیتونیم با اطمینان بگیم چقدر از تولدش تو آرکام میگذره. :d در ضمن مرگ تالیا و راس الغول (؟) هم میتونه دلیل خوبی برای انتقام باشه.
بعد چطوری احتمال این که Damian باشه کم هست ولی احتمال این Thomas Wayne باشه بیشتره؟ :d

بعید می دونم سنش زیاد باشه. Damian کلا تو اکثرا media ها نسبت به سایر مدیا ها بچه تر بوده (یجورایی نماد این شخصیت ـه). تو B:AK اگه هم بخواد حضور داشته باشه همون سن و سالش تو Son of batman رو داره. بازم می گم نه به صدا و نه به هیکل AK نمی خوره که دامیان بشه. احتمال این که Damian تو AK بزرگ سال باشه خیلی کمه.

نگفتم احتمال این که Thomas باشه بیشتره. ولی یکی از Theory ها مربوط به AK اینه که از اعضای خانواده ی Wayne باشه. دامیان به خاطر دلایلی که گفتم همون اول خط می خوره و می مونه اون دوتا (البته اگه Thomas jr. وجود داشته باشه!). احتمال این که AK یکی از این دو نفر باشه خیلی خیلی کمه ولی اگه یکی از این دو باشه داستان خیلی خوبی می تونن در بیارن. اگه دامیان باشه ممکنه یکم کلیشه ای بشه داستان.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
بعید می دونم سنش زیاد باشه. Damian کلا تو اکثرا media ها نسبت به سایر مدیا ها بچه تر بوده (یجورایی نماد این شخصیت ـه). تو B:AK اگه هم بخواد حضور داشته باشه همون سن و سالش تو Son of batman رو داره. بازم می گم نه به صدا و نه به هیکل AK نمی خوره که دامیان بشه. احتمال این که Damian تو AK بزرگ سال باشه خیلی کمه.

نگفتم احتمال این که Thomas باشه بیشتره. ولی یکی از Theory ها مربوط به AK اینه که از اعضای خانواده ی Wayne باشه. دامیان به خاطر دلایلی که گفتم همون اول خط می خوره و می مونه اون دوتا (البته اگه Thomas jr. وجود داشته باشه!). احتمال این که AK یکی از این دو نفر باشه خیلی خیلی کمه ولی اگه یکی از این دو باشه داستان خیلی خوبی می تونن در بیارن. اگه دامیان باشه ممکنه یکم کلیشه ای بشه داستان.

خیالتون تخت :D damian تو این بازی ربطی به ارکهام نایت و رد هود و ... نداره اگه هم بخواد نقش داشته باشه حداکثرش یا رابینه یا نایت وینگ که احتمالش هم کمه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر