Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بالاخره من هم فرصتی شد تا اخر سر بتونم این بازی رو با باندل کنسول ps4 تهیه کنم و بزنم که واقا در یک کلام میشه گفت شاه کار دیگه همه گفتنی ها رو خود دوستان گفتن ولی یه نکته برای این که عظمت شهر رو بیشتر درک کنید توی نسخه های قبلی ارتفاع ساختمان ها خیلی بلند نبود و واقا اذیت کننده بود برای پرواز با شنل دور شهر ولی الان واقا عالیه و همین تغییر ارتفاع در ظاهر شاید به چشم نیاد ولی وقتی برید نسخه های قبلی رو دوباره بازی کنید متوجه میشید به هر حال یکی از بهترین بازی هایی هستش که در سبک ابر قهرمان ساخته شده و تا اینقدر زیبا و موفق عمل کرده بازی . فقط سوال از دوستانی که بازی رو تموم کردن برای دیدن پایان کامل بازی باید تمام ماموریت های فرعی رو کامل کرد ؟

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بالاخره من هم فرصتی شد تا اخر سر بتونم این بازی رو با باندل کنسول ps4 تهیه کنم و بزنم که واقا در یک کلام میشه گفت شاه کار دیگه همه گفتنی ها رو خود دوستان گفتن ولی یه نکته برای این که عظمت شهر رو بیشتر درک کنید توی نسخه های قبلی ارتفاع ساختمان ها خیلی بلند نبود و واقا اذیت کننده بود برای پرواز با شنل دور شهر ولی الان واقا عالیه و همین تغییر ارتفاع در ظاهر شاید به چشم نیاد ولی وقتی برید نسخه های قبلی رو دوباره بازی کنید متوجه میشید به هر حال یکی از بهترین بازی هایی هستش که در سبک ابر قهرمان ساخته شده و تا اینقدر زیبا و موفق عمل کرده بازی . فقط سوال از دوستانی که بازی رو تموم کردن برای دیدن پایان کامل بازی باید تمام ماموریت های فرعی رو کامل کرد ؟
مباركت باشه و بله :d
عكساى كنسولت رو هم ديدم خيلى خوب بود فقط براش يه استند بگير

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دی ال سی هارلس کویین خیلی خوب بود ولی تو بیست دقیقه تموم شد..واقعا ظرفیتش بیشتر از اینا بود.
اما دی ال سی ردهود فوق العاده بود فوق العاده خیلی با گیمپلی ردهود حال کردم ولی این کمتر از هارلی کویین بود پونزده دقیقه ای تموم شد...ولی اینو میتونستن یک گیمپلی سه ساعته راحت از توش در بیارن اگر یک چندتا ایتم دیگه هم به ردهود اضافه میکردن دیگه میشد نور الا نور ولی حیف که کیفیت خوبش فدای زمان کمش شد

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
با سلام
اقا من خیلی تازه کار هستم تو همون 1% اول گیر کردم یه جا هست که با ماشین بت من میرسی یه جا که پر تانک هست من هرچی سعی میکنم 3 سوت می ترکوننم راهی هست بشه از موشکهای این تانکها جون سالم به در برد؟؟؟ یه حرکتی رو میگه اما من چون یکم نوبم :d نمی تونم انجام بدم ممنون میشم کمک کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام
اقا من خیلی تازه کار هستم تو همون 1% اول گیر کردم یه جا هست که با ماشین بت من میرسی یه جا که پر تانک هست من هرچی سعی میکنم 3 سوت می ترکوننم راهی هست بشه از موشکهای این تانکها جون سالم به در برد؟؟؟ یه حرکتی رو میگه اما من چون یکم نوبم :d نمی تونم انجام بدم ممنون میشم کمک کنید
میخوان تیر بزنن یه خط میاد . اون خط قرمز بشه یعنی شلیک شده . خیلی راحته زدنشون ! فقط توجه کن موقعی که قرمز میشن روشون نباشی ! با x میشه راحت dodge داد.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دی ال سی هارلس کویین خیلی خوب بود ولی تو بیست دقیقه تموم شد..واقعا ظرفیتش بیشتر از اینا بود.
اما دی ال سی ردهود فوق العاده بود فوق العاده خیلی با گیمپلی ردهود حال کردم ولی این کمتر از هارلی کویین بود پونزده دقیقه ای تموم شد...ولی اینو میتونستن یک گیمپلی سه ساعته راحت از توش در بیارن اگر یک چندتا ایتم دیگه هم به ردهود اضافه میکردن دیگه میشد نور الا نور ولی حیف که کیفیت خوبش فدای زمان کمش شد

حجم دانلود هر کدوم چقدره؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
1S466c38.png

بلاخره گرفتمش ! کسایی که گرفتنش میدونن چیه :bighug: :d

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من همین الان دیسک و گذاشتم توی دستگاه میخاد 3.5 گیگ دانلود کنه برای آپدیت

محتویات آپدیت چیه؟ بعد از اینکه آپدیت کنم بشینم بازی کنم؟

sina2003

کاربر سایت
Jul 20, 2015
10
سلام خدمت دوستان
من یک مشکل بزرگ در استیم دارم
من یک سی دی کی خریدم : Batman Arkham knight premium
وقتی سی دی کی را وارد می کنم این ارور را میده : Sorry but the following items are not available for purchase in this country
حتی سی دی کی های دیگه ای هم وارد کردم ولی همین ارور را میده
ولی در فروشگاه برای بازی های رایگان مشکلی وجود نداره و بازی دانلود میشه و فقط برای اکتیو کردن ارور میده
بعضیا میگن برای تحریم استیم هست
من در پروفایلم کشور را عوض کردم و با یکی دوتا برنامه تغییر ای پی هم امتحان کردم ولی نشد
کمک کنید
ممنون

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام خدمت دوستان
من یک مشکل بزرگ در استیم دارم
من یک سی دی کی خریدم : Batman Arkham knight premium
وقتی سی دی کی را وارد می کنم این ارور را میده : Sorry but the following items are not available for purchase in this country
حتی سی دی کی های دیگه ای هم وارد کردم ولی همین ارور را میده
ولی در فروشگاه برای بازی های رایگان مشکلی وجود نداره و بازی دانلود میشه و فقط برای اکتیو کردن ارور میده
بعضیا میگن برای تحریم استیم هست
من در پروفایلم کشور را عوض کردم و با یکی دوتا برنامه تغییر ای پی هم امتحان کردم ولی نشد
کمک کنید
ممنون

درود
این مشکل برای خود بنده دیروز اتفاق افتاد
تنها راه استفاده از
ک ر ی و
هست !
یعنی زمانی که cd key رو وارد می کنید قبل از زدن next اون رو کانکت کنید و میبینید که به راحتی اکتیو خواهد شد !

متاسفانه استیم برای بازیهایی که region free هستن هم این محدودیت رو برای کاربرای ایرانی گذاشته .

sina2003

کاربر سایت
Jul 20, 2015
10
درود
این مشکل برای خود بنده دیروز اتفاق افتاد
تنها راه استفاده از
ک ر ی و
هست !
یعنی زمانی که cd key رو وارد می کنید قبل از زدن next اون رو کانکت کنید و میبینید که به راحتی اکتیو خواهد شد !

متاسفانه استیم برای بازیهایی که region free هستن هم این محدودیت رو برای کاربرای ایرانی گذاشته .
الان برنامه ک..ر..ی..و را نصب کردم در قسمت server . username . password چی بنویسم ؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر