Killzone 2

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
والا من هم نمیدونم.. چند جا دیدم بچه ها خواستن بازی رو بخرن بعد پرسیدن که کد آنلاینش استفاده شده یا نه؟!
فکر کنم برای PSN بوده که بتونی چیزی دانلود کنی و یا مثل کارت PSN بوده!!
104.gif

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
دوستان توی این بازی یه جا گیر کردم
با این دوستمونیم توی یه محیطی گیر افتادن از دو طرف هی فرط فرط اذم میاد هر چی میکشیم تموم بشو نیست باید چیکار کنم اینجا؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به احتمال زياد اخر بازي و توي اون سالن قصر امپراطور ويزاري بزرگ رو مي گي
اون جا بايد همين طوري بكشي شايد بيشتر از 10 دقيقه هم طول بكشه بعد يه مدت پله ها در هاشون باز مي شه برو طبقه دوم و در اخر هم كه كلنل رادك عزيز مياد

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
به احتمال زياد اخر بازي و توي اون سالن قصر امپراطور ويزاري بزرگ رو مي گي
اون جا بايد همين طوري بكشي شايد بيشتر از 10 دقيقه هم طول بكشه بعد يه مدت پله ها در هاشون باز مي شه برو طبقه دوم و در اخر هم كه كلنل رادك عزيز مياد
اره توی یه قصره
بابا نیمشه کشت خیلی سخته
همش میکشن ادمو

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
عزيز جان ديگه بايد از خودت مايه بذاري :d
ببين اون اوايل بايد پايين پشت اون قفسه هاي و سنگر ها بري بعد يهو طي يك اشتباه از طرف سربازان هلگاست راه پله هاي طبقه دوم باز مي شن سريع بايد بري طبقه دوم و اون جا حواست هم به پايين باشه هم به نيرو هايي كه گهگداري از كناره ها برات ميان بعد يكي از CRUISER هاي ISA مياد توي ساختمون يه سمت سطبقه بالا باز مي شه از اون جا وقتي كه موشك انداز هاي هلگاست ها اومدن استفاده كن تا بري از نزديك بكشيشون البته يه قسمتي هست كاور خوبيه ولي خوب نمي شه توضيح داد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,993
نام
محمد امین
اصلا نباید اون پایین بمونی باید سعی کنی بری طبقه بالا ولی وقتی به كلنل مائل رادك رسیدی اون موقع باید حتما تو سالن باهاش مبارزه کنی..

• Like

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
اصلا نباید اون پایین بمونی باید سعی کنی بری طبقه بالا ولی وقتی به كلنل مائل رادك رسیدی اون موقع باید حتما تو سالن باهاش مبارزه کنی..
ممنون از دوتاتون
منم فکر میکردم باید برم بالا چون پایین هرچی میکشم باز میان اما نمیشه رفت بالا
راهی داره؟

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
ممنون از دوتاتون
منم فکر میکردم باید برم بالا چون پایین هرچی میکشم باز میان اما نمیشه رفت بالا
راهی داره؟
بعد از نزدیک یک دقیقه که از درگیری با سربازهای هلگاست دو تا در در سمت راست و چپ باز میشه که باید از پله ها بالا بری دقیقا وسط تالار .

• Like

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
بعد از نزدیک یک دقیقه که از درگیری با سربازهای هلگاست دو تا در در سمت راست و چپ باز میشه که باید از پله ها بالا بری دقیقا وسط تالار .
وسط تالار که چیزی نیست چنجا برای اصلحه هستش
منظوردتون تهه تالاره که سربازا ظاهر میشن ؟
فعلا که خونه نیستم برم بیام ببینم چی میشه

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دیدم تاپیک این بازی زیبا خوابیده گفتم بیارمش بالا
من بیشتر بازی های سوم شخص رو دوست دارم و این بازی رو فروشنده PS3 رو دستگاه بهم داد(یعنی زوری :D)
من تا حدود 8-9 ماه اصلا نگاه هم به این بازی بدبخت ننداخته بودم یعنی اولش بازی کردم خوشم نیومد، سخت بود انداختم کنار.
یه مدت گذشت و از بی بازی ای رفتم سراغ KZ2 و بعد دیدم چند تا ترفی گرفتم.خوشم اومد رفتم دنبالش و بازی کردم.الان فهمیدم اینهمه میگم کیلزون کیلزون چیه!!
خیلی باحاله همین سختیشه که باحالش کرده.
تمام مراحل رو الان رو سخت ترین درجه رفتم فقط مونده چک پوینت آخر مرحله آخر.یعنی اونجایی که باید بری تو قصر ویساری و بزنی .... کنی!!:D
اما کلی سرباز میاد از در و دیوار و خلاصه بیچاره میشی.
این قسمت 4 تا چک پوینت داره.من الان تو چک پوینت دومش هستم.
اولیش که خیلی راحته.مثل آب خوردن اولین سری سرباز ها رو با هر تفنگی که دلت میخواد میتونی به راحتی بکشی.
بعدش رادیک میگه که get nose to nose to them یا یه همچین چیزی.
بعدش ملت میان تا نوک بینیت و جنگ تن به تن میشه.اینجاست که باید قمه رو در بیاری و بزنی از وسط به سه قسمت مساوی تقسیمشون کنی!(با اون چشمای قرمز شیطانیشون!)x)
بعدش درهای طبقه دوم در دو طرف همون حال اصلی که توش هستی باز میشه که باید سریع بری بالا.یه نفر همون اول راه هستش که میکشیش(با چاقو) و بعد میری بالا.یه نفر هر سمت طبقه بالا با آتش افروز واستاده.هر دو رو با چاقو میکشی و بعد سریع باید تفنگ نارنجک انداز رو برداری و هر جا که میتونی تو طبقه پایین نارنجک بندازی.تیرش که تموم شد همونجا تیر هم واسش هست.اونا رو هم باید برداری و بازم همه رو نارنجک بارون کنی.
تو این اوضاع باید حواست باشه که ملتی که از طبقه پایین میان بالا رو هم با چاقو سریع بکشی. هم رو که کشتی دیکه کسی نمیاد.نوبت به RPG ها میرسه.دراین نقطه شما باید سریع بری Snipe رو برداری و از دور همشون رو بزنی.حالا اینجا باید سریع ابن ور و اونور بری و بدوی که با RPG نترکوننت.
من تا اینجا اومدم اما هر دفعه که با بدبختی و پس از گذر از 7 خان رستم به این RPG ها میرسم بعد از کشتن چند نفرشون میمیرم.هنوز نتونستم ردشون کنم.اما فکر کنم سخت ترین قسمتش همین چک پوینت 2 باشه.این رو که رد کنی یه چک پوینت دیگه هم داره که بازم سرباز میاد و درچک پوینت چهارم دیگه باید خود رادیک رو بکشی.که یه روش هایی داره که آسونش میکنه.
به هر حال اگه کسی برای رد کردن چک پوینت دوم راه خاصی داره یا جای خاصی رو میشناسه که بشه پناه گرفت و از RPG ها فرار کرد ممنون میشم اکه بگه.
کسی هم اگه بود که بخواد آنلاین بزنه من رو ادد کنه:
honestbud

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر