معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
هومن عزیز واقعا ممنون از راهنماییت. طبق روش پیش رفتم و ارور از 0110 تبدیل شدبه 0001 این نشونه خوبیه یا به خاطر اشتباه کار کردن من با سشوار اینجوری شد ؟
ممکنه هر دو ارور رو هم زمان داشته باشه و الان بهم بگه اون یکیشو رفع کن یا به خاطره اشتباه من این طور شده؟
در واقع می خواستم بدونم برم سراغ تعمیرات مخصوص 0001 یا تا همین جاشم به خاطر گند کاریه خودمه و بدمش بیرون؟
هومن جان بازم پیشا پیش از صبر حوصله ای که تو سرو کله زدن با کاربرای مبتدی مثل من به خرج می دی واقعا سپاس گذارم

احتمالا حرارت زیاد دادی و یک قطعه سوخته و یا از جای خودش دراومده. با یه ذره بین همه قطعات رو یکبار چک کن.

سلام

کنسول من FAT با برد فالکون، سه چراغ با ارور کد 0103 شده. میخواستم ببینم اگه تعمیرش بکنن، چقدر کار میکنه؟ اصلا صرف میکنه یا آفتابه خرج لحیمه و فوقش میخواد مثلا یه ماه دیگه کار کنه؟ "درست" که نمیشه بشه باهاش جدی بازی کرد، درسته؟

ممنونم.

کنسولهای تعمیری کلا چون بدون تجهیزات تخصصی تعمیر میشوند عمر زیادی ندارند. اگر قدرت خریدش رو دارید یکی دیگه بخرید، در غیر اینصورت میتونید سعی کنید با Reflow و X-Clamp تعمیرش کنید.

mazi_emin3m

کاربر سایت
Jun 29, 2009
42
احتمالا حرارت زیاد دادی و یک قطعه سوخته و یا از جای خودش دراومده. با یه ذره بین همه قطعات رو یکبار چک کن.

کنسولهای تعمیری کلا چون بدون تجهیزات تخصصی تعمیر میشوند عمر زیادی ندارند. اگر قدرت خریدش رو دارید یکی دیگه بخرید، در غیر اینصورت میتونید سعی کنید با Reflow و X-Clamp تعمیرش کنید.
والا با دقت نگاه کردم همه چی سر جاشه
یعنی تموم !؟؟:|

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
والا با دقت نگاه کردم همه چی سر جاشه
یعنی تموم !؟؟:|

تموم نیست، خیلی باید با دقت نگاه کنی. خیلی وقتها واقعا یه قطعه از جای خودش دراومده. احتمال داره که خازنها سوخته باشن. مثلا نگاه کن که روی اونها قهوه ای نشده باشه (معمولا یه ماده قهوه ای رنگی ازشون میزنه بیرون) و یا روی اونها برجسته نشده باشه.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام ....من یه ایکس باکس آرکید با برد جسبر دارم.....وسط بازی یا تو لودینگ بازی گیر میکنه و باید کنسولو خاموش و روشن کنم تا درست بشه ...لنزشم تازه عوض کردم....یه چیز دیگه بازی که میخواد تو هارد بریزه 2 درصد ارور میده....میخواستم بدونم شما میدونید مشکل از چیه.....

Ali_MMN

کاربر سایت
Aug 21, 2008
10
نام
ALI
باسلام
تازگي ها كه درايو dvd رو عوض كردم(قبلي بردش سوخت) بازي هايي كه رو هارد قبلا نصب بوده مشكلي نداره تو اجرا فقط اگه تو داشبورد در حدود 5 دقيقه بمونه دستگاه خود به خود ريست مي شه و تو بازي هايي نظير tekken tag و injustice fun چه تو بازي و چه تو داشبورد ريست مي شه مشكل چيه؟؟مي شه مال درايو يا بازي باشه؟؟؟اصلا مي شه مشكل lt+3 باشه چون تو 2 اينطوري نبود؟؟؟
راستي يبارم فكركنم كابل برق تا اخر جا نرفته بود روشن كردم چراغ قرمز داد منم از ترسم سريع كابل برقو كشيدم نفهميدم ترتيب چراغ هاش چطوري بود ولي يادمه اوليش روشن بود و تازگيها هم بنظرم بيشتر داغ مي كنه مي شه مال داغ كردن باشه؟؟؟
سپاس

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
سلام یه سوال فنی داشتم ازایکس باکس من صداهای عجیب غریب میادمی خواستم بدونم ازچی دمت گرم ایادرحال سه چراغه شدن یا نه ازچیه خیلی صداش بلنده#:-s

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
کلا اگه قاب کنسولو در بیاریم بی خیال قیافش شیم یه پنکه هم بزاریم کنارش که دائم بهش باد بزنه فایده نداره؟
خب مسلما تو خنک نگه داشتن کنسول تاثیر بسزایی داره ولی هر کیم نمیاد اینکارو کنه :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببخشید یه سوال داشتم؟ مگه این ایکس باکس های اسلیم هم داغ میکنن و یا 3 چراغه میشن :-/ وقتی 3 چراغه میشه از کجا میشه فهمید؟ یعنی همون چرااغ های سبز مربوط به دسته ها روشن میشه؟

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
ببخشید یه سوال داشتم؟ مگه این ایکس باکس های اسلیم هم داغ میکنن و یا 3 چراغه میشن :-/ وقتی 3 چراغه میشه از کجا میشه فهمید؟ یعنی همون چرااغ های سبز مربوط به دسته ها روشن میشه؟

این ایکس باکس اسلیمها کلا طراحی برد اصلیشون عوض کردن و دیگه مشکلات حرارتی قبل رو ندارن تا اونجایی که من میدونم.چون اگه داشتن بازم براش سه چراغ و چهار چراغ و از این حرفا میزاشتن.:)

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
یه سوال ایکس باکس ارکید با برد جاسپر سه چراغه ویا حرارتی میشه ؟؟؟؟؟ چون میخوام یکی بگیرم

آره بابا این آرکید و الایت و... با برد جاسپر و زنون و ... همشون داغ میکنن و مشکل حرارتی دارن.بهترین دلیل برا مشکل حرارتیشون اینه که طراحی داخلیش طوریه که تهویه هوای مطلوبی ندارن.اگه میخوای بگیری سری اسلیم و نیو اسلیم بگیر که مشکلات حرارتی توشون رفع شده.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر