معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام - من یه ایکس باکس آرکید با بود جاسپر دارم که چند وقت پیش سه چراغه شده بود دادم تعمیرش کردند.دوباره همین چند روز پیش گذاشته بودم یه چیزی دانلود کنه که خیلی طول کشید و بازه سه چراغه شد.دوباره که بردمش تعمیرگاه می گفتن دفعه اول بد درستش کردند و زیاد سشوار گرفتن که پایه جی پی یو چسبیده و ... و دیگه نمی شه درستش کرد باید بوردشو عوض کنن.می خوام بپرسم ارزش داره بورد عوض بشه و اگه عوض بشه دوباره این طوری نمی شه؟؟ بورد جاسپرم می گفتن 180 تومن.کسی ارزونتر جایی سراغ نداره؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من نمیدونم تا چه حد راست میگه. مخصوصا با توجه اینکه دستگاه تا این اواخر کار میکرده، حرفش یک کمی غیرمنطقی به نظر میاد. متاسفانه همچین چیزی وجود داره که اگر گرما زیاد داده بشه، قلع های زیر GPU و یا CPU و غیره آب میشوند و باید جدا بشوند و همه دوباره بازسازی بشن (Reballing). البته اگر چنین موردی پیش بیاد، دستگاه اتصالی داره و از همون اولش دیگه روشن نمیشه. نه اینکه چند وقت کار کنه و بعدش به مشکل بربخوره.

masoud stalone

کاربر سایت
Feb 5, 2012
13
نام
masoud
سلا ببخشید من یه مشکل با دستگاه دارم دستگام انگار چراغ قرمز یعنی هیچ اروری هم نمیده ولی انگار یکیش قرمز وقتی تاریکه از جلو نگاه میکنی سبز ولی از بالا که به دستگاه نگاه میکنی انگار قرمزه خودم که فکر میکنم چراغ قرمز نیست خوبم از دستگاه مراقبت میکنم ناراحتم تو رو خدا سریع جواب بدین راستی xbox ام arcade با مادر برد jasper هست:((

آخرین ویرایش:

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
سلام من یه xbox 360 مدل 2007 دارم با درایو بنکیو که وقتی روشن می کنم چراغ شماره 4 قروز هست و ارور e74 اول صفحه میده مشکل از کجاست؟ ودرست میشه؟ ارزش درست کردن داره؟ یا کسی رو میشناسید که درست کنه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلا ببخشید من یه مشکل با دستگاه دارم دستگام انگار چراغ قرمز یعنی هیچ اروری هم نمیده ولی انگار یکیش قرمز وقتی تاریکه از جلو نگاه میکنی سبز ولی از بالا که به دستگاه نگاه میکنی انگار قرمزه خودم که فکر میکنم چراغ قرمز نیست خوبم از دستگاه مراقبت میکنم ناراحتم تو رو خدا سریع جواب بدین راستی xbox ام arcade با مادر برد jasper هست:((

من تا به حال همچین چیزی ندیده بودم

---------- نوشته در 11:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 PM ارسال شده بود ----------

سلام من یه xbox 360 مدل 2007 دارم با درایو بنکیو که وقتی روشن می کنم چراغ شماره 4 قروز هست و ارور e74 اول صفحه میده مشکل از کجاست؟ ودرست میشه؟ ارزش درست کردن داره؟ یا کسی رو میشناسید که درست کنه؟

ویرایش

آخرین ویرایش:

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا

GPU دستگاهت ارتباطش رو با برد از دست داده
پیام دادم بهت

این ارور به خاطر این هستش که فریمور روی درایو درست نریخته نشده یا فرریمور درایو پاک شده که باید از اول ریخته بشه

عزیز دلم
ایشون نوشتن E74
ربطش به فیرمور چیه ؟

eili4

کاربر سایت
Jul 24, 2008
67
نام
امین

دقیقا منم همین مشکل رو دارم مشیه راهنمایی کنید

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
کسی نبود جواب من حقیر رو بده؟

ببین شما باید همه جوانب رو درنظر بگیری جای کنسول خنک هستش یا نه میزان کولینگ و ....

شما باید کنسول رو خنک نگه داری (البته نه این که به کولر وصلش کنی یا پنکه جلوش بذاری) گرما دشمن کنسول هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر